Дуже сумно

Elissbes 11 ноября 2022, 21:01
Використовую карту вже десь пів року, раніше не було проблем. Вигідно, швидко, здавалося, що дуже сучасний банк. Але вчора мені нарахувалися кошти на карту, частину перевела, частина залишилася. Сьогодні карта заблокована. Причини не пояснюються. Ліміти не перевищувала, сума не критично велика. Пройшла відео підтвердження, відповіла на всі питання. Прийшло повідомлення, що карту розблоковано. Але, потім мені сказали, що є ще 2 блокування. Почала розбиратись, хлопці менеджери допомогли (менеджеру Станіславу особливе дякую), подзвонила менеджер Анна, сказала, що треба, які документи. Одразу все відправила, пізніше передзвонили і сказали, що все перевірили і все гаразд. Чекайте на розблокування. Але уточнили, що воно може бути 180 днів. На яких підставах, за що блокування? Не зрозуміло.
Зараз тяжкі часи, війна, і кошти конче необхідні. Але банк дуже підвів. Походження їх я пояснила. Але карту ще не розблоковано. Тепер я один на один зі всіма проблемами, рішення яких на моїй заблокованій картці.

Хочеться відмітити, що хлопці дружелюбні та стараються допомогти, дівчата-менеджери, спілкуються якось надмінно, людина що знаходиться в стресі хоче чути хоча б позитивну інтонацію. Але …

Дуже прикро, що банк заблокував кошти просто так і після моїх швидких дій, ще немає розблокування
Абанк
Підтримка Абанку 12 ноября 2022, 10:58
Доброго дня! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Максимальний строк блокування може бути до 180 днів, відповідно до Умов і Правил Банку, пункт 3.3.18: «Призупинити на строк до 180 днів видаткові операції по Платіжній картці Клієнта, операції за якою потрапили на перевірку через сумніви у Банку щодо використання Клієнтом Платіжної картки (сумніви Банку можуть бути пов`язані, в тому числі з імовірною передачею Клієнтом Платіжної картки/ її реквізитів / доступу до Мобільного додатку третім особам тощо): https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-340/?lang=uk.
Ваше питання в нас на контролі. Ми перевіримо всі деталі та повідомимо Вас за результатом.

11 ноября 2022, 21:17
«На яких підставах, за що блокування? Не зрозуміло.»

Читайте З У № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»

natashaGra
natashaGra
13 ноября 2022, 15:26
А потом они мгновенно откажут в сотрудничестве, тут полно таких отзывов
Гера Залупа
Гера Залупа
15 ноября 2022, 16:10
Не в натуре класс,
Умеете, могёте!
Elissbes
Elissbes
15 ноября 2022, 16:29
Нічого ще не вирішено. Просять квитанції - я відправляю! Питанням не займаються Вчора пообіцяли розблокувати протягом дня — НІ ЧО ГО!!! Я дала всі квитанції, що маю, пояснила все! Вчора ж обіцяли все зробити, сьогодні нічого…
SergeyNina
SergeyNina
16 ноября 2022, 0:05
Регламент до 180 дней на проверку, увы это во всех банках так, обычно неделя или две
CostaIII
CostaIII
22 ноября 2022, 23:39
Це брехня. Таке далеко не во всіх банках України! Наприклад, в монобанку регламент — 90 днів. Те що є у договорі АБанк це треш! «Банк може на свій розсуд припинити договір та стягнути 30% так званої комісії із залишку на рахунку клієнта.» — це взагалі як називається, без ненормової лексики?!

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5