Шахрайство на курсах

vdmytro 3 октября 2022, 13:13
Увага, при міжнародних розрахунках, банк списує гроші по курсу, котрий суттєво вищий ніж той що було вказано в додатку чи на сайті.
Робив покупки спорядження для ЗСУ на зарубіжних сайтах. На момент покупки курс у додатку був 38,02грн за долар.
Не зважаючи на те що подвійна конвертація була вимкнена — банк списав по курсу 39,27.
По словам працівників банку — банк провів операцію з подвійною конвертацією не зважаючи на те що такі операції були мною заборонені в додатку.
До моменту коли я помітив це мухлювання з курсом — було втрачений суттєвий обсяг коштів.
Абанк
Підтримка Абанку 3 октября 2022, 16:35
Доброго дня! Дякуємо за прийнятий дзвінок. Нам шкода, що у Вас склалася така думка. Стосовно зазначеної Вами ситуації, до нас надійшов запит на списання в доларах, але оскільки оплата здійснюється на зарубіжному ресурсі, ми проводимо розрахунок з Міжнародною платіжною системою (МПС) в євро. Тому для розрахунку з МПС ми конвертували суму в євро за курсом МПС, а потім списали суму розрахунку в євро з Вашої гривневої картки за картковим курсом Банку.
Відповідно до Умов та Правил Банку, а саме до пунктів 1.10. та 2.3. зазначено можливі умови конвертації коштів під час розрахунків на зарубіжних сайтах.
1.10. При зарахуванні та списанні коштів у зарубіжних торгових точках (в т.ч. на зарубіжних сайтах), сума операції може конвертуватися за умовами міжнародної платіжної системи. Сума операції конвертується у валюту Картрахунку за обмінним курсом А-Банку, що діє на дату проведення А-Банком операції, або за обмінним курсом, що встановлюється тим банком, фінансовою установою або платіжною системою і / або мережею, через які така операція проводиться. Банк не несе відповідальність за курсову різницю.
Щоб уникнути подібних ситуацій, ми рекомендуємо Вам для розрахунку у валюті долар використовувати картку платіжної системи Visa, оскільки Mastercard працює в євро.

4 октября 2022, 15:22
Кого взагалі крім вас має цікавити чому так трапилось? Факт є факт — ви списали додаткові кошти за подвійну конвертацію, коли не мали права цього робити, а зараз прикриваєтесь якимись прихованими в мегабайтах тексту пунктами.
Факт на лице — ви або шахраї, або дилетанти. Що одне, що друге — достатня підстава більше з вами справ не мати.
Проятгом місяця закрию карти.
29 октября 2022, 11:28
На жаль, нічого так і не змінилось. Банк як обманював на курсах — так і обманює…

Курс валют в Абанке

USD 41 41.5