natali2800q 23 мая 2022, 13:46
19,05 з вашого а-банку працюва шахрай карта 4323357023178458 продавав пальне через телеграм! я повідомила на горячу лінію банка де мені сказали що на протязі трех днів зьясують власника карти.чому так довго!?? не працює внутрішня безпека банку??? чому ви позволяєтє шахраям працювати через ваш банк?
Абанк
Підтримка Абанку 23 мая 2022, 14:31
Доброго дня! Щодо видалення відгуку хочемо зазначити, що Банк немає можливості видаляти відгуки на цьому порталі. Позиція Банку в цьому питані категорична, ми проти шахрайства, для цього у нас проводяться постійні перевірки сумнівних платежів, а для кожного Клієнта і також для гостей нашого офіційного сайту у нас є окремі та доступні для кожного інструкції безпеки, з якими можете ознайомитись і Ви за цим посиланням: https://a-bank.com.ua/security. Зі свого боку ми відразу по Вашому зверненню зафіксували факт шахрайства і Банком було вжито заходів. Також радимо звернутися до поліції для фіксації заяви про шахрайство. Будемо раді сприяти розслідуванню та допомогти в поверненні Ваших коштів.

23 мая 2022, 14:35
Які заходи було вжито проті мошейницьтва? Коли банк зможе повернути мені моі кошти?

Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
23 мая 2022, 14:42
Для можливості повернути Вам кошти, Вам необхідно звернутись до правоохоронних органів. По офіційному запиту поліції Банк надасть всю необхідну інформацію, яка зможе сприяти розслідуванню і поверненню Вам коштів.
23 мая 2022, 18:18

Банківські співробітники мають право заблокувати рахунок шахрая та пояснити йому всю вигоду від повернення вкраденої ним суми на вихідну банківську карту По-перше, у поліції немає належного технічного забезпечення, воно є тільки у службі безпеки банку. По-друге, у шахраїв перевага у годині, по-третє, відстеження грошових потоків матиме специфічний характер, який не буде входити в обов’язкові знання рядового співробітника поліції , це замкнуте коло-я і ви це розумієте!

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / А-Банк не відреагував на мій звінок про ШАХРАЯ ЯКІЙ ПРАЦЮЄ ЧЕРЕЗ ИХ БАНК ТА ВИДАЛИВ КОМЕНТАР ДЕ МАЛИ БИ ЗРЕАГУВАТИ!!!