Шахраї

Taras11111 2 июня 2021, 8:22
Отделение по адресу: Львов, ул. Гетьмана Мазепы, 1
Я зайшов у віділення спитав чи можу получити переказ westernunion. керівник сказала так дав паспорт код довго шось заповняла і вкінці видала мені кредитну карту яку я НЕПРОСИВ І НЕХОТІВ!!! вона коли її оформила сказала шо так тре для отримання переказу, а на гарячій лінії сказали що карти відкривати непотрібно.тільки негативні емоції!!! ШАХРАЇ!!!
Абанк
Підтримка Абанку 2 июня 2021, 11:09
Доброго дня, Тарас! Ми завжди інформуємо Клієнта, при оформленні рахунку в нашому Банку через будь-який канал про те, де можна ознайомитися з умовами, оскільки розуміємо, як важливо отримувати продукт Банку і детально ознайомитися з його умовами. Розуміємо, що в зазначеній ситуації могло виникнути непорозуміння. Будемо раді допомогти Вам і розібратись в ситуації. Ми перевіримо інформацію і з Вами зв'яжеться наш Співробітник.

Taras11111
Taras11111
2 июня 2021, 19:26
Ніхто нікого не інформує!!!без відома людини відкриваєте кредитну карту.
ivanfl
ivanfl
3 июня 2021, 8:23
Нічого дивного! Це «нормальна» практика для цього банку, тим більш коли іде мова про невиконання плану (за це депреміюються всі співробітники відділення). Тому всіма способами, навіть не дуже чесними, вам намагатимуться «впарити» свою кредитку. Для А-банку Ви перш за все об'єкт для наживи, а не клієнт чи людина.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке