Звернення

IYT 29 апреля 2021, 15:21
Шановний представник, А Банку дуже велике прохання не надо мені постійно телефонувати бо я ваш номер зазначу як спам і в подальшому ви не зможете дозвонитися до людей яким це дійсно потрібно, гугл внисе вас в свою базу як це з номером телефону за яким здійснюється підтвердження операції, поповнення в касі банку тощо. Я сьогодні зазначив вашому співробітнику після 2 дзвінка (ще було три) що не швидка готівка не інші послуги які може оказувати банк клієнту мені не потрібні, швидка готівка яку ви мені дали 25 квітня 2021 року на 1 рік під 75% а реальних 109% замість коштів в оплату частинами якими би я міг скористатися взявши наприклад товар в ельдорадо без % я поверну протягом травень-червень максимум, тобто я свої обов’язки виконаю в повному обсязі, та картка буде закрита. Не треба мені телефонувати та не треба бути занадто мудрими, велике дякую за порозуміння, чи багато банк заробить на мені за ці 2 місяця? чи варті ці гроші добропорядного клієнта? На підтвердження цього відгуку я можу надати скріншот (бо він в pdf) договору про кредит, договір при відкритті картки банк не дає, підкреслюю не дає.
Абанк
Підтримка Абанку 29 апреля 2021, 16:37
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук, ми дійсно сьогодні телефонували Вам, оскільки отримали від Вас відгук та коментарі. Стосовно ліміту по кредиту «Плати частинами», розмір ліміт встановлюється індивідуально для кожного Клієнта, можуть впливати багато факторів. Також хочемо звернути Вашу увагу, що відсутність кредитного ліміту також може впливати, тобто якщо Ви не користуєтесь кредитним лімітом, або самостійно відмовились від нього, це також впливає на ліміт по кредиту «Плати частинами».

IYT
IYT
30 апреля 2021, 10:13
Всё же внесу прояснение что бы читающий понял, ну и для вас то же, по поводу — Також хочемо звернути Вашу увагу, що відсутність кредитного ліміту також може впливати, тобто якщо Ви не користуєтесь кредитним лімітом, або самостійно відмовились від нього — при оформлении карты ваше приложение написало что одобрен лимит 7500 по факту (при получении карты) 1000 кредитный лимит и 1500 лимит в рассрочке, что на эти деньги можно купить из бытовой техники? ничего, вы это знаете я это знаю и читающий это знает, при попытке изменения суммы лимита писало Лимит не изменён пользуйтесь картой получайте кешбек, я обнулил лимит, то есть по факту я пополняю карту своими деньгами, оплачиваю товар в магазине получаю вот эти копейки (по большей части 8−10 гривен, какая разница между вами и наличкой?) банк же зарабатывает куда больше, вообще не на чём… деньги то мои, подсумируем, вот эта ваша… открывайте карту получайте лимит, берите товар в рассрочку или оплату частями это чёс потому что как правило вы в оконцовке навяжете кредит с максимальной % ставкой и клиент у которого нет выхода (на тот момент) воспользуется этим. Поэтому принятое мной решение правильное, у вас даже комунлку по Харькову оплатить нельзя, банк не находит теплосети, водоканал и т. д. (оплачиваю через ЕРЦ Мегабанк, т. е. услуги 0, вы скорее не банк, а кредитная установа, при открытии карты я был о вас хорошого мнения, и дело совсем не в этих вот 600+ гривен переплаты за 2 месяца по кредиту, вы не клиентоориентированный банк.

Курс валют в Абанке

USD 39.4 40