Chel28194 23 марта 2021, 17:03
У 2019 році, через масовий збій в роботі банку, у всіх клієнтів стався розбаланс рахунків, як і в мене теж, по картці виник мінус на балансі, технічний овердрафт. У тому ж році банк обіцяв виправити ситуацію, (я чекав відповіді від банку 7 місяців) але про обіцянку банк забув та почав нараховувати мені відсотки за користування кредитним лімітом та вимагати гроші з відсотком погрожувати продажем мого майна, дзвонять намагаються маніпулювати мною щоб я визнав наявність кредиту.
Кредитів, кредитного ліміту чи кредитних зобов’язань перед банком Акцент в мене немає, на овердрафт я ніколи згоди не давав, збій виник з вини банку. З суми мінусу по картці (технічного овердрафту) 1300 грн на даний момент банк вимагає 3400 грн.
Співробітники колцентру лише як роботи вимагають гроші, будь яке урегулювання ситуації з їх боку це вимагання грошових коштів у тій муммі за хочуть вони: технічний овердрафт + відсотки за весь час.
Абанк
Підтримка Абанку 23 марта 2021, 20:49
Доброго вечора! Шкода, що Ви відчули незручності в зазначеній Вами ситуації. По вашому зверненню Банк у 2019-му році надав Вам офіційну письмову відповідь на Ваш запит. Наш Банк при виникненні спірних ситуацій завжди вирішує питання індивідуально з Клієнтом, і ми завжди працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт отримував позитивні емоції від співпраці з Банком. Ми детально перевіримо зазначену Вами інформацію і з Вами зв'яжеться наш Співробітник за результатом вирішення питання.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / У 2019 році банк не погано збагатився мабуть на своїх клієнтах коли «випадково» стався масштабний технічний збій сбій як вони тоді пояснювали (розбаланс)