А банк

sanava 16 марта 2021, 16:08
Шановний Абанк!!!

Питання 1 — чому мобільний додаток на російській мові?

Питання 2 — чат у мобільному додатку має відношення до вашого банку? Таке враження що ні. Пояснюю-зверталась неодноразово в чаті шо не можу відповідати на дзвінки в той час, коли мені дзвонить банк з проханням передзвонити в інший час, пояснювала 3 рази і все марно. Складається враження що якщо в мене кредит в вашому банку, то я не маю права хворіти, лежати під крапельницями чи ще щось. Просила дзвонити в інший час, все марно. І не важливо, вихідний чи робочий день. Я розумію що банк має право дзвонити якщо є кредит, але що, немає іншого часу як з 14 до 16? Що заважає подзвонити о 10 наприклад? І для чого чат, якщо там питання не вирішуються?
Абанк
Підтримка Абанку 16 марта 2021, 18:40
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук, нам дуже прикро, що Ви отримали негативні емоції в цій ситуації.
1) Якщо в Вашому телефоні обрана українська мова при завантажені додатку мова також буде українською, в інших випадках можна змінити мову самостійно в додатку в розділі «Еще» — «Сменить язык».
2) Дзвінки можуть надходити при наявності простроченої заборгованості в Банку, згідно постанови НБУ 467 ч.4 п.4 Банк може звертатись до Клієнтів з 8:00 до 21:00 години. На жаль, домовитись та встановити бажані часи приймання дзвінків від Банку не має можливості, однак Ви можете самостійно звертатись до Банку в зручний для Вас час за номером 7776.

gepard76
gepard76
16 марта 2021, 16:55
В «Еще» є можливість змінити мову додатку!

Курс валют в Абанке

USD 39.4 40