Відгук.

IYT 22 февраля 2021, 20:07
Отделение по адресу: Харьков, ул. Евгения Котляра, 12
Залишу відгук, а то потім забуду :). Дуже гарний банк, починаючи від безвідсоткової оплати до кредітного ліміту та кешбеку до служби підтримки, гарного додатку та безвідсоткового поповнення карти Зелена. Хоча наявність відділень та підтримка клієнтів це вище чим кешбек та кредитний ліміт, звертався 4 рази, два рази (один на мінфін та один по телефону) до відкриття карти та два після відкриття (один на мінфін один зателефонували самі після відгуку в плей маркеті), всі рази допомогли, доречі мені аж невдобно стало… навіть не очікував. Від щірого сердця дякую вам. Нехотілось би порівнювати але саме про підтримку, А Банк треба казати «Людяня підтримка».
Абанк
Підтримка Абанку 22 февраля 2021, 22:03
Доброго вечора! Дякуємо Вам, що Ви знайшли час і оцінили нашу роботу, нам дуже приємно! Також дуже дякуємо Вам за високу оцінку і цей відгук! Ми раді Вашому обслуговуванню в нашому Банку та цінуємо Ваш вибір! Зробимо все можливе, щоб радувати Вас і надалі! :)
Минфин
Ответ администратора
25 февраля 2021, 14:26
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 25.02.2021).

IYT
IYT
22 февраля 2021, 20:13
Хотів прибрати кому після «але саме про підтримку» нічо невийшло, то * замальовує IBAN то кому підставля, Мінфін… :).

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43