Недобанк

Belove1988 6 ноября 2020, 9:54
В зв'язку з проблемами в МФО, ви вирішили, що зі мною працювати невигідно, хоча я вам вчасно все виплачувала і погашала.Ви я так розумію заодно з кримінальними структурами, а жаль.Добре було б на вас в суд подати за такі дії, оскільки це потурання злочинцям.Нікому не рекомендую цей недобанк.Будем припиняти співпрацю.
Абанк
Підтримка Абанку 6 ноября 2020, 11:40
Доброго дня! Відповідно до пункту Умов і правил Банку 1.1.3.2.5. зазначено, що« Клієнт відповідно до Закону України «Про організацію формування та обіг кредитних історій» дає згоду на передачу й отримання Банком від/у бюро кредитних історій інформації про себе, а саме доступ до своєї кредитної історії, як для укладання договору про надання банківських послуг, так і на період його дії, факт згоди Клієнта підтверджується підписанням Заяви.» Хочемо зазначити, що Банк аналізує кредитну історію по кожному Клієнту індивідуально і кредитна історія може впливати також і на блокування кредитного ліміту картки і на рішення про надання кредиту або кредитного ліміту картки.
Для отримання кредитних коштів рекомендуємо покращити кредитну історію.

6 ноября 2020, 12:19
Якщо ви пропонуєте погасити МФО ,то хай подають у суд.А якщо вам подобаються такі злочинні дії - ваше право.Моє право з цим не погоджуватися.І закони,які ви написали є не тільки,що банк захищають,а й такі,що захищають позикодавця.Однобоко якось на ситуацію дивитеся,зрозуміло чому.
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
11 ноября 2020, 18:59
Доброго вечора! Розуміємо Ваше бажання отримати запас кредитних коштів для особистого використання. Рішення про встановлення суми ліміту і про надання ліміту для використання приймається індивідуально для кожного Клієнта виходячи з багатьох чинників — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо.
Рекомендуємо Вам перевірити Вашу кредитну історію в зовнішньому бюро кредитних історій (УБКІ - https://www.ubki.ua/ ) а також активно користуватися карткою.
12 ноября 2020, 17:24
Я свою кредитну історію знаю,але дуже жаль,що через якісь бандитські установи,з якими не хоче зробити порядок держава,ви своїх клієнтів,які справно сплачували все саме вашому банку,робите все,щоб від ваших послуг відмовлялися,будемо закривати всі рахунки і махати вам ручкою па-па,раз таке ставлення.

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43