«Страхування» на всі випадки життя

Natalina7 5 ноября 2020, 11:19
Зробила картку — шикарна, просто закохалася в неї і пишалася, що А-банк такий дійсно надійний і без підводних каменів! Тут і переказ коштів без комісії, і поповнення в терміналах без комісії, і кешбек досить непоганий(в порівнянні з Приватом). Але радість була недовготривалою, завдяки співробітникам А-банку. Справа в тому, що при оформленні картки мені виписали страхування, але повідомили, що воно почне списуватися, коли буде встановлено кредитний ліміт. Яке ж було моє здивування, коли сьогодні на це страхування списалися кошти при тому, що я не користуюся кредитним лімітом, його ніколи навіть не було. Я почала уточнювали у спеціаліста в чаті А-банку, чому виникла така неполадка? Спеціаліст пояснював, що це автоматичне списання, яке діє щомісяця. Я почала доводити, що при оформленні картки мені надали іншу інформацію — це діє лише при наявності кредиткого ліміту. Він мені намагався довести протилежне, але сам же скинув правила, де вказано про користування лімітом. Пі сля мого прохання закрити цю непотрі бну функці ю спі вробі тник погодився, але все ж наді слав і нформацію про переваги страхування, хоча воно мені ні нащо. Зі йшлися на тому, що закрили це «страхування». І то я вже не впевнена з такими «спеці алі стами». Обсоуговування у ві дді лення А-банку на найвищому рі вніі, а от у чаті додатку — залишає бажати кращого
Абанк
Підтримка Абанку 5 ноября 2020, 16:44
Доброго дня!
Банк може самостійно збільшити ліміт по картці, таким чином надав нові фінансові можливості, кредитними коштами можна користуватись без переплат відсотків за використання ліміту, ми підготували для Вас пільговий період до 62 днів, а з нашим кешбеком можна ще й повертати кошти до 20% від Вашого шопінгу.
Стосовно страхування кредитного ліміту, кошти на страхування списуються лише в випадку заборгованості по карті, дане страхування дає надійність в майбутньому та покриває такі обставини як втрата роботи та ряд інших непередбачених випадків.
Ми бажаємо детально перевірити інформацію Вашого звернення в підтримку та виправити цю ситуацію з надією не те, що надалі обслуговування буде для Вас чудовим.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / «Страхування» на всі випадки життя