Який може бути борг по кредиту, якщо я ніколи в цьому банку не була

0508327303v 17 мая 2019, 11:46
Почалися дзвінки та повідомлення більше 2 років, в Приват банку я прострочила по кредитній картці і тут почалося що з Приват банка, і чомусь з А-Банка. Саме цікаво що Приват банк коли я поповняла картку він переводив гроші на картку яку я вже поміняла.В січні місяці я повністю погасила борг а Приват банку, але з А-Банку і далі телефонують і присилають повідомлення.В прошлому році я попросила документи про мій кредит, так як постійно телефонували на роботу з А-банку, те що мені прислали з А-Банку я в шоці ,і телефони вказані Приват банка, лист без підпісів і печатки, там вказано що в 2010 році я покупала техніку, так це було, я половина суми оплатила іншу на 6 місяців, і я давно оплатила, і просто прислали графік оплат і що це було оформлено через А-Банку. Просто дивно де були раніше, хоч я точно оплатила і чому не звертаються в суд.Якщо не припинять то прийдеться звертатись в суд.Листи зберігаю.
Минфин
Ответ администратора
17 мая 2019, 12:23
Відгук не підтверджений «Мінфіном» на 17.05.2019

0508327303v
0508327303v
17 мая 2019, 12:33
Я немогу на дать документы потому что я не являюсь вашим клиентом,  могу только отсканировать и прислать вам письма которые ваш банк мне присылал

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Який може бути борг по кредиту, якщо я ніколи в цьому банку не була