Влаштування на роботу

34674436 9 ноября 2018, 17:30
Нещодавно влаштовувалась на роботу до цього банку на посаду кредитного менеджера. Там беруть без досвіду роботи та таке як готові на те, щоб навчати людей. Значить, я пішла, мені розповіли які в их умови роботи. Мене влаштувало. Прошла тест, в якому були питання, що перевіряють на чесність та профгодність. Тест був позитивний. Після чого мене чекала співбесіда з рекрутором, де мене випитували все, що заманеться, мої інтереси. відношення до алкоголю та наркотиків, де працюють мої батьки, майже не запитали де і з ким сексом займаюсь. То до чого такі запитання!? Беріть та вчіть, якщо пишите в заявках так. Також були питання стосовно відношення до крадіжок і чи маю я або мої близькі проблеми с законом. Загалом, допитували так, ніби я претендую на посаду в СБУ або якимсь директором до їхнього банку. Я як честна людина, відповідала їм як є насправді. А вийшло так, що я не підхожу їм. Мабуть через те, що навіть за 1ну вкрадену гривню, я б не мовчала, чи, може через те, що я котрий рік вчусь і ставлю цілі в основному в цьому напрямку. Зрозумійте нарешті які вам потрібні — честні люди, чи які не мають людських якостей, бо мають за будь-яких умов втюхати ваш продукт!

PPorohh
PPorohh
9 ноября 2018, 18:30
В Украине нужны сотрудники которые могли бы выполнять задачи банка.Вы не сможете втюхать кредит человеку под 100% годовых рассказывая что он заплатит все лишь 0.01 в месяц
Saamosus
Saamosus
12 ноября 2018, 9:58
Было бы интересно узнать мнение банка о кандидате) В своей практике приходилось проводить собеседования. Основная проблема в том, что кандидат считает, что ему должны платить уже за то что он пришел на работу.

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43