Хамське спілкування і не чують клієнтів

Олена Чижик 30 октября 2018, 21:17
Я отримала у них кредит на одних умовах, потім без мого відома змінили умови договору. На мої прохання вислати мій новий договір, щоб я розуміла, що я дійсно сплачую кредит, з якими новими умовами, щоб потім до мене не було претензій від банку. З сторони банку одне хамство. Вони тільки бачать, що я не сплатила, бо не знаю куди сплачувати, і по народному «одні наїзди». Моїх прохань вислати договір не чують, діють наче роботи, ніякої поваги до клієнта, котрий їм уже не раз сплачував кредит. Гидко, бридко, нікому не рекомендую, банків багато і клієнтів потрібно сервісом приваблювати, а не відкидати від себе, як від отруйної жаби.
Ганьба такому банку і моя щира неповага.

Toxa David
Toxa David
31 октября 2018, 8:28
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1734-19 ЗАКОН УКРАЇНИ Про споживче кредитування. Набрання чинності, відбулась 10.06.2017
п 9. На вимогу споживача кредитодавець зобов’язаний безоплатно надати йому копію проекту договору про споживчий кредит у паперовому або електронному вигляді (за вибором споживача).
Стаття 11. Надання інформації протягом строку дії договору про споживчий кредит
1. Після укладення договору про споживчий кредиткредитодавець на вимогу споживача, але не частіше одного разу на місяць, у порядку та на умовах, передбачених договором про споживчий кредит, безоплатно повідомляє йому інформацію про поточний розмір його заборгованості, розмір суми кредиту, повернутої кредитодавцю, надає виписку з рахунку/рахунків (за їх наявності) щодо погашення заборгованості, зокрема інформацію про платежі за цим договором, які сплачені, які належить сплатити, дати сплати або періоди у часі та умови сплати таких сум (за можливості зазначення таких умов у виписці), а також іншу інформацію, надання якої передбачено цим Законом, іншими актами законодавства, а також договором про споживчий кредит.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Хамське спілкування і не чують клієнтів