Немає сил

Bodasuyk1989 31 октября 2017, 0:52
Дружина після народження дитини ще деякий час виплачувала платежі по автомобілю. У зв'язку з фінансовими труднощами ми вирішили добросовісно вернути автомобіль в банк. Подали заявку, нам через два дня зателефонували що рішення позитивне і що можна їхати на площадку і віддавати авто. Приїхали, авто оглянули, склали акт, щераз запевнили що договір закритий (про це говорив і співробітник банку), щомісячні платежі не потрібно платити. Через два місяці дзвонять співробітники банку і починають залякувати що якщо ви не внесете платежі за два місяці просрочки то вам буде гірше, вам нарахують космічні відсотки, вами займутся колектори, мол за ці два місяці які машина стоїть в них же на площадці ти повинен платити. Люди скажіть для чого тоді брехати про розгляд заявок, казати що договір закритий? Як ви приват можете бути такими ***? Ми проплатили вже біля 80 000,00 грн. вернули вам машину яку щей ремонтували після того як в вас взяли (потребує ремонту) та ще й ви хочете взяти гроші з людей які і так ні з чим залишились. Ну що ви за *** такі? Вам вже все віддали. Ну не можем ми платити далі, чого ви нас залякуєте, що ви ще хочете відібрати в нас? Чому ваші співробітники і на користь кого вони брешуть?

rusgl
rusgl
31 октября 2017, 9:42
>> щераз запевнили що договір закритий
>> (про це говорив і співробітник банку)
А на сотруднике была печать банка? Все слова «сотрудников» это пустой звук без документального подтверждения.
Что в акте написано? Чисто акт приемки передачи какой-нить без указания цели сего действа?
Vitok
Vitok
6 ноября 2017, 21:18
Все що стосується грошей то треба мати письмові документи або розписки, які законом регулюються. Усна форма -це для лохів казки і лапша на вухах. А з банками то взагалі інша розмова, там треба договір уважно читати що підписуєте і на підводні камні зважати. А у вашому випадку то треба було брати підтверджуючі документи, або самому написати розписку і звернення де ви самі все вказуєте і щоб банк це завірив. Ще закон про письмове звернення громадян ніхто не відміняв.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке