Люди розкошують часом, поки інші віддають життя — Берлінська
«Нам життєво важливо зберегти піхоту. Технологіями. Якщо не збережемо — фронт в зримій перспективі посипеться, почнеться дуже жорстока окупація всієї України. І ніякі миротворці, НАТО, Трамп та весь „цивілізований світ“ не вступляться за нас. Просто спостерігатимуть, як нас добивають. „Глибоко стурбовані“, само собою» (конец цитаты)
Только такие, как Берлинская, люди способны спасти банановую республику, имя которой Украина, от неизбежного поражения, поглощения бОльшим злом, чем то, коим является сама Украина (ибо, как известно, подобное тянется к подобному), но, к сожалению, наимудрейший во вселенной народ никогда не изберёт президентом такого, как она, лидера — так и продолжит наступать на одни и те же грабли, приводя во власть всякого рода самовлюбленную нечисть, как-то: артистов -не лохов, барыг — мародеров, романтиков — пасечников и прочих мошенников и им подобных п*дорасов. А раз так, не далек тот час, когда фронт посыпется — подотрете задницу своими одвп
Тісдалл нагадав, що наступного тижня виповнюється 100 днів перебування при владі Дональда Трампа, тому постає питання, чи можна зупинити його удар «по американській демократії, законам, цінностям і мріям, який він наносить по демократії, цінностям і мріям США?».
За словами оглядача, більшість людей розуміє, наскільки жахливою є «мирна угода» між Україною та РФ, яку пропонує президент США.
«Невже Трамп серйозно вірить, що його підтримка масових вбивств у Газі, погрози напасти на Іран і безрозсудні бомбардування Ємену покладуть край близькосхідному конфлікту і принесуть йому Нобелівську премію миру?», — запитав риторично експерт.
Майже за всіма показниками хаотична глобальна тарифна війна Трампа шкодить американським споживачам, завдає шкоди бізнесу та зменшує вплив США. Це благо для Китаю і атака на давніх союзників і торгових партнерів, таких як Великобританія. Великі технологічні спонсори Трампа знають, що це так, як і багато республіканців. Але вони не наважуються говорити правду владі.
Тісдалл додав, що майже за всіма показниками глобальна тарифна війна Трампа шкодить американським споживачам, бізнесу та зменшує вплив США.
«Це благо для Китаю і атака на давніх союзників і торгових партнерів, таких як Велика Британія. Великі технологічні спонсори Трампа знають, що це так, як і багато республіканців. Але вони не наважуються говорити правду владі», — підкреслив експерт.
Автор матеріалу також наголосив на «безсоромній жадібності» Трампа до грошей.
Тиранам коли-небудь все одно настає кінець, адже це доводить історія. Зокрема зовсім нещодавно іракський диктатор Саддам Хусейн пішов на шибеницю, колишній президент Сербії відправився до в’язниці, а сирійський диктатор Башар Асад опинився у вигнанні. Про це пише оглядач The Guardian Саймон Тісдалл.
«Тиранія, від грецького túrannos („абсолютний правитель“), як правило, підживлюється пихою і неминуче призводить до заклятого ворога. Тиранів треба скидати. Їхнє падіння — рятівна благодать», — вважає експерт.
За його словами, проводити паралель між вищезгаданими особистостями та президентом США Дональдом Трампом «було б абсолютно неправильно».
«У ключових аспектах він гірший. Вимірюваний бажанням і здатністю завдавати шкоди найбіднішим і найбільш вразливим верствам населення, сіяти глобальний економічний хаос і погрожувати ядерним знищенням, Трамп є унікально небезпечним — і з кожним днем стає все більш небезпечним», — стверджує Тісдалл.
Оглядач наголосив, що в будь-якій умовній лізі тиранії Трамп очолює таблицю, а російський диктатор Володимир Путін слідує за ним.
«Якби ці два нарциси утворили партнерство (страшна, але не зовсім неймовірна думка), його можна було б назвати „Монстри проти США“. По всьому невпорядкованому світу бажаючі стати „силовиками“ вишикувалися б у чергу, щоб приєднатися до їхнього клубу. Проте, як і кожен тиран, старий чи новий, Трамп повинен впасти», — вважає експерт.
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп став «цілковитою катастрофою», що доводить його як його підхід до завершення війни в Україні, так і розпалювання торговельних війн. Про це пише британський оглядач Джейк Волліс Сімонс у матеріалі для The Telegraph.
«Це трохи божевільно, але, можливо, Трамп — це радикальна відповідь на радикальні часи, думали ми, кусаючи нігті. Може, він буде таким же стриманим, як у 2017 році. Тільки цього разу його не було кому стримувати. Дональд 2.0 використав свій величезний мандат, щоб очистити своє оточення від інакомислячих і наповнити його підлабузниками, готовими продати свої принципи за копійки», — пояснює він.
Автор навів приклад державного секретаря США Марко Рубіо, який «мовчки сидів в Овальному кабінеті, поки Трамп і Джей Ді Венс ганебно нападали на Володимира Зеленського». Раніше Рубіо знали як запеклого противника авторитаризму. Проте зараз він не зміг знайти в собі сили для протистояння Трампу.
Схожу поведінку продемонстрували спікер Палати представників США Майк Джонсон та американський сенатор Ліндсі Грем.
Сімонс зауважив, що 43% американців вважають, що Трамп демонструє надмірну прихильність до росіян. При цьому лише 3% кажуть, що він надто симпатизує Україні. Навіть серед республіканців винуватцем війни в Україні більшість називає саме диктатора Путіна.
Президент США Дональд Трамп після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Ватикані опублікував довгий пост, у якому заявив, що у кремлівського диктатора Володимира Путіна не було жодної причини випускати ракети по цивільних районах, містах і селищах України в останні дні.
«Це змушує мене думати, що, можливо, він не хоче припиняти війну, а просто водить мене за ніс, і з ним потрібно боротися по-іншому, за допомогою «банківських» або «вторинних санкцій», — зазначив він у своїй соціальній мережі Truth Social.
Крім того, він засудив західні ЗМІ, які критикують його. Президент США назвав «безглуздою» їхню інформацію про те, що Україна повинна повернути собі окуповані території, включно з Кримом, щоб зупинити «бійню, найгіршу з часів Другої світової війни».
«Чому цей легковажний репортер не говорить про те, що саме Обама дозволив Росії вкрасти Крим в України, навіть без єдиного пострілу?», — підкреслив Трамп.
Однак він також заявив, що повномасштабна війна не повинна була бути розпочата. І що вона була «програна з першого дня», «її взагалі не повинно було бути».
«Я просто намагаюся розібратися в тому бардаку, який залишили мені Обама і Байден, — і це справжній кошмар. Його [Путіна] потрібно ставити на місце — через «банківські» чи «вторинні санкції»? Занадто багато людей помирає!», — підсумував американський лідер.
Президент США Дональд Трамп розчарований темпами переговорів щодо припинення війни в Україні. Водночас президент України Володимир Зеленський «рухається в неправильному напрямку» у питанні переговорів.
Таку заяву зробила речниця Білого дому Керолайн Левітт. За її словами, терпіння Трампа «вичерпується».
«Він хоче зробити те, що правильно для світу. Він хоче бачити мир. Він хоче, щоб вбивства припинилися, але для цього потрібно, щоб обидві сторони війни хотіли цього. І, на жаль, президент Зеленський, здається, рухається в неправильному напрямку», — цитує її слова Reuters.
Левітт також наголосила, що Трамп не просив Україну визнавати Крим частиною РФ.
«Як справедливо зазначив президент Трамп, саме президент Обама у 2014 році дозволив Росії захопити Крим. Президент не просить Україну визнати Крим. Ніхто цього від них не просив. Він просить, щоб сторони сіли за стіл переговорів, визнаючи, що ця війна надто довго була жорстокою. Для укладання хорошої угоди обидві сторони мають піти трохи незадоволеними», — продовжила речниця Білого дому.
60% за 3 роки: як інвестувати в УКРАЇНСЬКУ землю та як працює РИНОК землі @zem_invest
https://surl.li/qrcgpl
У цьому відео фінансовий експерт Олексій Козирев говорить з Олександром Чорним — співзасновником сервісу земельних інвестицій Zeminvest, «Перший земельний інвестиційний фонд» та маркету землі Доброзем — про актуальну ситуацію на ринку інвестицій в землю, скільки можна заробити на оренді землі та її продажі, скільки мінімально потрібно грошей для купівлі землі та багато іншого.
Приємного перегляду!
Китай захопив спірний риф Сенді-Кей, що розташований лише за декілька кілометрів
від найважливішого військового форпосту Філіппін у Південнокитайському морі.
Це підвищує ризик нового протистояння між двома країнами.
У ЦРУ підтвердили загибель сина своєї високопосадовиці на війні проти України
Речник ЦРУ заявив, що родина Глосса «пережила неймовірну особисту трагедію навесні 2024 року, коли їхній син, який мав проблеми з психічним здоров’ям, загинув під час бойових дій в Україні».
«ЦРУ вважає смерть Майкла приватною сімейною справою сім'ї Глосс,
а не питанням національної безпеки.», — заявив речник.
Раніше повідомлялося, що на фронті був ліквідований син заступниці директора з цифрових
інновацій у ЦРУ США Майкл Глосс, який підписав контракт з російською армією.
Понад половина опитаних американців (56%) не схвалює способи, у які президент
США Дональд Трамп намагається завершити війну росії проти України.
Про це свідчать результати спільного соціологічного дослідження,
яке провели The New York Times та Siena College.
Так, згідно з опитуванням, 56% респондентів загалом не схвалюють
підхід Трампа до війни. Зокрема, 42% з них висловили категоричне несхвалення.
Водночас 35% опитаних висловили підтримку діям Трампа.
Серед виборців Республіканської партії 74% підтримують Трампа,
а 90% демократів рішуче не схвалюють дій президента США. 62% незалежних виборців виступають проти підходів глави Білого дому
до вирішення війни в Україні, а 29% підтримують його.
Напередодні 39-тої річниці Чорнобильської катастрофи, 25 квітня 2025 року,
Національний банк ввів у обіг пам’ятну монету «Чорнобиль. Відродження. Лось європейський».
Це п’ята монета з серії, присвяченої відродженню дикої природи на території
Чорнобильського заповідника. Придбати її можна буде з 29 квітня 2025 року
в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ.
Ось три фінансові події, що відбулися 27 квітня в різні роки, які можуть бути повчальними та актуальними для українських читачів у 2025 році:
1. 2023 — НАТО підтвердило масштабну допомогу Україні
Генсек НАТО Єнс Столтенберг оголосив, що союз надав Україні 230 танків і понад 1500 бронемашин. Це посилило обороноздатність України, що має не лише військовий, а й економічний ефект — держава стає більш стабільною для інвесторів і партнерів.
2. 2022 — Росія перекрила газ Польщі й Болгарії
Газпром зупинив постачання за політичними мотивами. Європа відчула залежність від одного постачальника. Це спричинило стрибок цін на газ. Висновок для України: енергетична незалежність — питання нацбезпеки.
3. 1932 — Президент США відмовився підвищити пенсії ветеранам
Герберт Гувер наклав вето на закон про доплати ветеранам через бюджетну кризу. Це викликало масові протести. Важливий урок: соціальні виплати не можна ігнорувати — це питання стабільності.
Висновок:
Усі події пов’язані з рішеннями, що вплинули на безпеку та стабільність країн — військову, енергетичну або соціальну. Водночас, вони демонструють, що підтримка населення та партнерів (через військову допомогу, енергетичну незалежність або соціальні виплати) є ключем до стабільності.
Аналітик Даніл Монін підсумував бровади Гетманцева про легалізацію ринку Крипти:
Це не що інше, як просто спосіб убивства ринку криптовалюти або встановлення драконівських податків і заборон, що ведуть до податку на повітря, податку на девальвацію і податку з обороту. НБУ якщо що допоможе добити ринок. У нього в цьому великий досвід.
Тому якщо закон не буде змінений отримаємо Криптоконцтабір Україна. Ну, а Українці будуть шукати шляхи в схемах тіньової економіки і або в зміні резидентства. Тому що закон про крипту це не про можливості. Він про заборони, податки і репресії.
Шановні форумчани, залишайте свої коментарі, нам цікава ваша думка😉
Порівняння золота і біткоїна за оцінкою чеського центробанку, — інфографіка. Світові запаси золота оцінюються у 208 000 тонн — це приблизно стільки ж, скільки важать: • 5000 літаків, • або 4 кораблі розміру «Титаніка». За поточними цінами загальна вартість усього золота у світі становить близько $20,5 трильйона — більше, ніж дефіцит бюджету США за 11 років, і у 10 разів більше, ніж уся ринкова капіталізація біткоїна.
Комментарии - 82
«Нам життєво важливо зберегти піхоту. Технологіями. Якщо не збережемо — фронт в зримій перспективі посипеться, почнеться дуже жорстока окупація всієї України. І ніякі миротворці, НАТО, Трамп та весь „цивілізований світ“ не вступляться за нас. Просто спостерігатимуть, як нас добивають. „Глибоко стурбовані“, само собою» (конец цитаты)
Только такие, как Берлинская, люди способны спасти банановую республику, имя которой Украина, от неизбежного поражения, поглощения бОльшим злом, чем то, коим является сама Украина (ибо, как известно, подобное тянется к подобному), но, к сожалению, наимудрейший во вселенной народ никогда не изберёт президентом такого, как она, лидера — так и продолжит наступать на одни и те же грабли, приводя во власть всякого рода самовлюбленную нечисть, как-то: артистов -не лохов, барыг — мародеров, романтиков — пасечников и прочих мошенников и им подобных п*дорасов. А раз так, не далек тот час, когда фронт посыпется — подотрете задницу своими одвп
https://www.pravda.com.ua/columns/2025/04/27/7509419/
За словами оглядача, більшість людей розуміє, наскільки жахливою є «мирна угода» між Україною та РФ, яку пропонує президент США.
«Невже Трамп серйозно вірить, що його підтримка масових вбивств у Газі, погрози напасти на Іран і безрозсудні бомбардування Ємену покладуть край близькосхідному конфлікту і принесуть йому Нобелівську премію миру?», — запитав риторично експерт.
Майже за всіма показниками хаотична глобальна тарифна війна Трампа шкодить американським споживачам, завдає шкоди бізнесу та зменшує вплив США. Це благо для Китаю і атака на давніх союзників і торгових партнерів, таких як Великобританія. Великі технологічні спонсори Трампа знають, що це так, як і багато республіканців. Але вони не наважуються говорити правду владі.
Тісдалл додав, що майже за всіма показниками глобальна тарифна війна Трампа шкодить американським споживачам, бізнесу та зменшує вплив США.
«Це благо для Китаю і атака на давніх союзників і торгових партнерів, таких як Велика Британія. Великі технологічні спонсори Трампа знають, що це так, як і багато республіканців. Але вони не наважуються говорити правду владі», — підкреслив експерт.
Автор матеріалу також наголосив на «безсоромній жадібності» Трампа до грошей.
«Тиранія, від грецького túrannos („абсолютний правитель“), як правило, підживлюється пихою і неминуче призводить до заклятого ворога. Тиранів треба скидати. Їхнє падіння — рятівна благодать», — вважає експерт.
За його словами, проводити паралель між вищезгаданими особистостями та президентом США Дональдом Трампом «було б абсолютно неправильно».
«У ключових аспектах він гірший. Вимірюваний бажанням і здатністю завдавати шкоди найбіднішим і найбільш вразливим верствам населення, сіяти глобальний економічний хаос і погрожувати ядерним знищенням, Трамп є унікально небезпечним — і з кожним днем стає все більш небезпечним», — стверджує Тісдалл.
Оглядач наголосив, що в будь-якій умовній лізі тиранії Трамп очолює таблицю, а російський диктатор Володимир Путін слідує за ним.
«Якби ці два нарциси утворили партнерство (страшна, але не зовсім неймовірна думка), його можна було б назвати „Монстри проти США“. По всьому невпорядкованому світу бажаючі стати „силовиками“ вишикувалися б у чергу, щоб приєднатися до їхнього клубу. Проте, як і кожен тиран, старий чи новий, Трамп повинен впасти», — вважає експерт.
Обговорення валютного ринку
26 квітня 2025, 14:32
+321
Приємно, що свідомі українці не тільки дивляться телемарафон, а й незалежні ЗМІ, у тому числі сайт Мінфін, мабуть тому така підтримка там (14:32)
👍
«Це трохи божевільно, але, можливо, Трамп — це радикальна відповідь на радикальні часи, думали ми, кусаючи нігті. Може, він буде таким же стриманим, як у 2017 році. Тільки цього разу його не було кому стримувати. Дональд 2.0 використав свій величезний мандат, щоб очистити своє оточення від інакомислячих і наповнити його підлабузниками, готовими продати свої принципи за копійки», — пояснює він.
Автор навів приклад державного секретаря США Марко Рубіо, який «мовчки сидів в Овальному кабінеті, поки Трамп і Джей Ді Венс ганебно нападали на Володимира Зеленського». Раніше Рубіо знали як запеклого противника авторитаризму. Проте зараз він не зміг знайти в собі сили для протистояння Трампу.
Схожу поведінку продемонстрували спікер Палати представників США Майк Джонсон та американський сенатор Ліндсі Грем.
Сімонс зауважив, що 43% американців вважають, що Трамп демонструє надмірну прихильність до росіян. При цьому лише 3% кажуть, що він надто симпатизує Україні. Навіть серед республіканців винуватцем війни в Україні більшість називає саме диктатора Путіна.
«Це змушує мене думати, що, можливо, він не хоче припиняти війну, а просто водить мене за ніс, і з ним потрібно боротися по-іншому, за допомогою «банківських» або «вторинних санкцій», — зазначив він у своїй соціальній мережі Truth Social.
Крім того, він засудив західні ЗМІ, які критикують його. Президент США назвав «безглуздою» їхню інформацію про те, що Україна повинна повернути собі окуповані території, включно з Кримом, щоб зупинити «бійню, найгіршу з часів Другої світової війни».
«Чому цей легковажний репортер не говорить про те, що саме Обама дозволив Росії вкрасти Крим в України, навіть без єдиного пострілу?», — підкреслив Трамп.
Однак він також заявив, що повномасштабна війна не повинна була бути розпочата. І що вона була «програна з першого дня», «її взагалі не повинно було бути».
«Я просто намагаюся розібратися в тому бардаку, який залишили мені Обама і Байден, — і це справжній кошмар. Його [Путіна] потрібно ставити на місце — через «банківські» чи «вторинні санкції»? Занадто багато людей помирає!», — підсумував американський лідер.
Таку заяву зробила речниця Білого дому Керолайн Левітт. За її словами, терпіння Трампа «вичерпується».
«Він хоче зробити те, що правильно для світу. Він хоче бачити мир. Він хоче, щоб вбивства припинилися, але для цього потрібно, щоб обидві сторони війни хотіли цього. І, на жаль, президент Зеленський, здається, рухається в неправильному напрямку», — цитує її слова Reuters.
Левітт також наголосила, що Трамп не просив Україну визнавати Крим частиною РФ.
«Як справедливо зазначив президент Трамп, саме президент Обама у 2014 році дозволив Росії захопити Крим. Президент не просить Україну визнати Крим. Ніхто цього від них не просив. Він просить, щоб сторони сіли за стіл переговорів, визнаючи, що ця війна надто довго була жорстокою. Для укладання хорошої угоди обидві сторони мають піти трохи незадоволеними», — продовжила речниця Білого дому.
https://surl.li/qrcgpl
У цьому відео фінансовий експерт Олексій Козирев говорить з Олександром Чорним — співзасновником сервісу земельних інвестицій Zeminvest, «Перший земельний інвестиційний фонд» та маркету землі Доброзем — про актуальну ситуацію на ринку інвестицій в землю, скільки можна заробити на оренді землі та її продажі, скільки мінімально потрібно грошей для купівлі землі та багато іншого.
Приємного перегляду!
Китай захопив спірний риф Сенді-Кей, що розташований лише за декілька кілометрів
від найважливішого військового форпосту Філіппін у Південнокитайському морі.
Це підвищує ризик нового протистояння між двома країнами.
Речник ЦРУ заявив, що родина Глосса «пережила неймовірну особисту трагедію навесні 2024 року, коли їхній син, який мав проблеми з психічним здоров’ям, загинув під час бойових дій в Україні».
«ЦРУ вважає смерть Майкла приватною сімейною справою сім'ї Глосс,
а не питанням національної безпеки.», — заявив речник.
Раніше повідомлялося, що на фронті був ліквідований син заступниці директора з цифрових
інновацій у ЦРУ США Майкл Глосс, який підписав контракт з російською армією.
https://www.nbcnews.com/politics/national-security/cia-officials-son-killed-fighting-ukraine-spy-agency-says-rcna202971
США Дональд Трамп намагається завершити війну росії проти України.
Про це свідчать результати спільного соціологічного дослідження,
яке провели The New York Times та Siena College.
Так, згідно з опитуванням, 56% респондентів загалом не схвалюють
підхід Трампа до війни. Зокрема, 42% з них висловили категоричне несхвалення.
Водночас 35% опитаних висловили підтримку діям Трампа.
Серед виборців Республіканської партії 74% підтримують Трампа,
а 90% демократів рішуче не схвалюють дій президента США.
62% незалежних виборців виступають проти підходів глави Білого дому
до вирішення війни в Україні, а 29% підтримують його.
https://bit.ly/42XEmSK
Національний банк ввів у обіг пам’ятну монету «Чорнобиль. Відродження. Лось європейський».
Це п’ята монета з серії, присвяченої відродженню дикої природи на території
Чорнобильського заповідника. Придбати її можна буде з 29 квітня 2025 року
в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ.
01.04 = 41,4228 грн/$
02.04 = 41,3730 грн/$
03.04 = 41,3162 грн/$
04.04 = 41,3426 грн/$
07.04 = 41,1941 грн/$
08.04 = 41,0807 грн/$
09.04 = 41,1740 грн/$
10.04 = 41,2751 грн/$
11.04 = 41,4031 грн/$
14.04 = 41,3879 грн/$
15.04 = 41,3153 грн/$
16.04 = 41,1753 грн/$
17.04 = 41,2152 грн/$
18.04 = 41,3825 грн/$
21.04 = 41,3955 грн/$
22.04 = 41,3785 грн/$
23.04 = 41,5185 грн/$
24.04 = 41,6707 грн/$
25.04 = 41,6890 грн/$
28.04 = 41,7513 грн/$
…
1. 2023 — НАТО підтвердило масштабну допомогу Україні
Генсек НАТО Єнс Столтенберг оголосив, що союз надав Україні 230 танків і понад 1500 бронемашин. Це посилило обороноздатність України, що має не лише військовий, а й економічний ефект — держава стає більш стабільною для інвесторів і партнерів.
2. 2022 — Росія перекрила газ Польщі й Болгарії
Газпром зупинив постачання за політичними мотивами. Європа відчула залежність від одного постачальника. Це спричинило стрибок цін на газ. Висновок для України: енергетична незалежність — питання нацбезпеки.
3. 1932 — Президент США відмовився підвищити пенсії ветеранам
Герберт Гувер наклав вето на закон про доплати ветеранам через бюджетну кризу. Це викликало масові протести. Важливий урок: соціальні виплати не можна ігнорувати — це питання стабільності.
Висновок:
Усі події пов’язані з рішеннями, що вплинули на безпеку та стабільність країн — військову, енергетичну або соціальну. Водночас, вони демонструють, що підтримка населення та партнерів (через військову допомогу, енергетичну незалежність або соціальні виплати) є ключем до стабільності.
Це не що інше, як просто спосіб убивства ринку криптовалюти або встановлення драконівських податків і заборон, що ведуть до податку на повітря, податку на девальвацію і податку з обороту. НБУ якщо що допоможе добити ринок. У нього в цьому великий досвід.
Тому якщо закон не буде змінений отримаємо Криптоконцтабір Україна. Ну, а Українці будуть шукати шляхи в схемах тіньової економіки і або в зміні резидентства. Тому що закон про крипту це не про можливості. Він про заборони, податки і репресії.
Шановні форумчани, залишайте свої коментарі, нам цікава ваша думка 😉