14502962 13 лютого 2023, 23:00
В приложении пишет курс списания при конвертации гривна-доллар 36.93. В реальности — 38.3. Это как вообще?
Был в отделении банка в Харькове на Гагарина, перед тем как класть деньги на счет — спрашиваю — курс как в приложении будет? Ответ — не знаем, там курс конверации виза/мастеркард?
А почему в остальных банках все четко?
Kyrylo Milevskyi 13 лютого 2023, 19:18
Був клієнтом банку 12 років. Завжди подобалось мати рахунок і ставлення до клієнтів. В даний момент у моєї картки в банку закінчився строк дії і використовувати її не є можливим. Я знаходжусь закордоном і підтримка банку повідомила що передати мені картку поштою чи віддати комусь з родичів навіть з довіренністю вони не можуть. Я маю преміум тариф і так само просив перевести на дешевший тариф обслуговування але в цьому так само було відмовлено. Тепер по факту я не маю доступу до рахунку і не можу ним користуватись. І я мовчу про найгірший з усіх банків курс конвертації. Дуже прикро бачити таке ставлення банку до клієнтів.
Lussi19 2 лютого 2023, 21:17
Перед Новим роком отримала смс про ГАРАНТОВАНУ винагороду в 500 грн. за 20 транзакцій картою з 27 по 31 грудня. Ніколи не велася ні на які акції, але перед Новим роком завжди мала більше покупок, тому чому б не спробувати, а заодно і зрозуміти наскільки порядний мій банк. Я виконала умови акції, але кошти так і не були нараховані. Звернулася за роз’ясненнями до працівників банку через чат. Спочатку мені пояснили, що знімання готівки у відділенні їхнього банку, не рахується. На мою відповідь, що я і не рахувала цю транзакцію, менеджер відповів, що й поповнення мобільного тепер теж не рахується. Добре, не рахуйте й поповнення, хоча це вже порушення, про яке не йдеться в умовах акції. Кожного разу при спілкуванні з’являлися нові причини відмови, і коли вони вичерпалися мені змінили менеджера. Який надсилає мені виписку, де начебто й переказ на карту іншого банку теж не зараховується, бо це в них рахується не транзакція, а переказ на карту, й закриває чат зі мною. Шановний банк! Справа ж не стільки у винагороді, а у вашій порядності. Ви весь час знаходили нові причини відмови, використовували підміну понять. Втім, переглянувши тут відгуки про УкрСиббанк, тепер все зрозуміло про вашу порядність. Це був мій перший і останній досвід участі в будь-яких акціях. Не рекомендую.
Тамара Абдуллаева 29 січня 2023, 0:54
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Березинська, 26-Б
11.07.2022 года мне на мою дебетную карту было совершено 3 перевода с карты на карту клиентом Укрсиббанка на общую сумму 47000гр. Я получила соответствующие оповещения, в приложении сумма высветилась как доступная. Деньгами я воспользовалась, никаких проблем не возникло. По прошествии 10 дней, я обнаружила что на моем счету отрицательный счет -47000гр. Я обратилась в чат поддержки и там мне заявили о том, что эта ситуация вызвана тем, что человек приславший мне деньги отозвал их обратно и мне просто нужно обратиться к нему за разъяснениями. При этом утверждали что данных о личности этого отправителя они не имеют, и что отзыв произошел по инициативе другого банка. Я обратила их внимание на то, что перевод был внутри банка. На что после, некоторой заминки мне ответили, что да, действительно, так и есть. И что в качестве жеста доброй воле они предоставляют мне ФИО, этого человека, чтобы я к нему обратилась с разъяснениями, хотя этого «они не имеют право делать». На мой вопрос, как можно отозвать уже осуществленный перевод с карты на карту через 10 дней ответили, что это невозможно. Но как это сделал тот человек, отказались объяснить, т.к «не имеют право раскрывать подробности финансовых взаимотношений с клиентом третьим лицам». В очередной раз посоветовав обратиться к отправителю за разъяснением ситуации с формулировкой — «если по каким-то причинам вы это не можете сделать сейчас, то вы можете это сделать позже»
Я начала смотреть банковскую выписку в которой должны были быть данные о переводах и соответственно об их отмене, но не обнаружила ни того, ни другого. Я опять обратилась в службу поддержки за разъяснениями, на что мне там ответили, что действительно, все данные о этих транзакциях были ими удалены, т.к отправитель отменил платеж и сохранять их в записях нет никакого смысла. И вновь посоветовали обратиться к отправителю. Так как я уже находилась за границей, то лично прийти в свое отделение не могла, я позвонила туда, объяснила ситуацию, на что мне было однозначно было заявлено что такая ситуация невозможна в принципе, и что если она таки произошла, то мне нужно обратиться в киберполицию и написать заявление о несогласии и расследовании ситуации в электоронном виде на сайте банка. Я написала, мне пришел ответ о том, что я не имею права на такое заявление, т.к никаких оснований для этого нет, с перевод был отменен и записей не осталось, но остался мой долг в 47000гр, взявшийся из ниоткуда, согласно банковским выпискам с формулировкой — «не предусмотренная договором задолженность», которую мне нужно вернуть. Позже мне пришло сообщение, что данные по моему долгу была передана некому коллекторскому агенству, после чего мой телефон стал звонить каждый час с неизвестных номеров. Его пришлось в итоге отключить, т.к в роуминге нет никакого смысла заниматься переговорами с коллекторами, да еще в такой ситуации. Так вот, господа, скажите, разве это не признаки мошенничества?
p.s Отправитель естественно на связь не вышел…
natashaGra 28 січня 2023, 17:22
Ничего невозможно закрыть дистанционно- счёт в отделение, карту тоже. Открыть можно, а вот закрыть нет. То что света не бывает, в стране война год идёт — пофиг. В отделение. График работы совпадает с графиком работы отделения — все равно в отделение. В отделении очередь, на каждого клиента полчаса минимум. Работает 2е менеджеров. Операторы в чате просто некомпетентные и иногда даже не соображающие, просто так пишут, только письмо на quality@ukrsibbank.com, более-менее решает проблемы. Dreams счёт это просто нечто, неизвестно ни к какой карте открывается, ни откуда деньги на него будут заходить. Ничего не понятно. Сами операторы в чате не могут решить эти проблемы. 3х отрицательных сторон очень мало
agapova 24 січня 2023, 23:31
Відділення за адресою: Київ, вул. Раїси Окіпної, 4-А
Крайне не рекомендую данное отделение. Зашла в отделение открыть карту. 2 менеджера были заняты с клиентами. Одна из них быстро освободилась. Но меня принять не спешили. Ответили ждите, Девушка освободится и примет вас. Но у девушки сидела пожилая женщина со стопкой платежек.подождав минут 15, Я обратилась в отдельный кабинет, где были ещё 2 сотрудницы, ни одна из них не проявила доброжелательности и сказали, что только та девушка может открыть вам карту. На мое возражение, что она ещё долго будет занята, а время близится к закрытию отделения, было 16.30., мне ответили что ничем помочь не могут.
motherf 16 січня 2023, 14:30
Намагався зарееструватися через додаток банку. Зупинився на 7 робочих днів на етапі: перевірка документів. Підтримка реагує лише стандартними відписками: перевірка документів займає 1−2 дні не враховуючи дату подачі заявки
Palmerchuk 16 січня 2023, 10:58
Відділення за адресою: Київ, вул. Жилянська, 59
10 років тому було таке собі поширене шахрайство — пропонувалося дзвонити на деякі телефонні номери, за які людина отримувала космічні рахунки. Укрсиббанк влаштував щось подібне: всі відділення перейшли (переходять?) на мобільні номери 067 — київстар. Тобто коли я зателефоную з міського номера — заплачу таки гроші. Якщо буду телефонувати з свого Vodafone — заплачу ще більші гроші згідно мого тарифу. Оце так покращення банк мені зробив. :-(
Micros73 8 січня 2023, 21:41
Пользовался кредитной картой с 2018 г. По началу кредитный лимит был 50К. В декабре 2021 подняли до 129К, но только в цифрах. Снять или потратить все равно больше 50 не давало.

Погасить кредит в течении месяца, что бы не платить месячные проценты не получалось. Практически всегда висело 50К по которым платил 2200 в месяц. То ли 4.2 то ли 4.4% ежемесячно. Достаточно высокий и немного спекулятивный процент на мой взгляд.
В начале декабря вышел на ноль по кредитным средствам и через неделю обнаружил что кредитный лимит испарился с карты, хотя по всем цифрам он до августа следующего года. Да и бог с ним, но сделано это было молча, без любого уведомления.
Anna91165 2 січня 2023, 15:14
Не шановний УкрСиббанк, колектори, яких ви найняли, щоб здійснювати додатковий психологічний тиск на ваших, в минулому і ніколи не приведи Боже в майбутньому, клієнтів, продовжують погрожувати «притягненням до суду в разі відмови від добровільної сплати боргу» навіть після звернення до них, врегулювання питання і сплати обумовленої суми. Ви, взагалі, хто після цього? У нас в країні війна, люди і так злітають з катушок на рівному місці, ризикують кожен день життям, а ваші найманці починають новий рік з погроз, з яким нас і так більш ніж привітали наші вороги! Ви хочете, щоб через вас ваші клієнти почали вкорочувати собі віку, чи чого ви добиваєтесь? Ви не банк, ви дно з дніщ, яких світ не бачив! Згортайте краще бізнес в Україні і ідіть працювати в рашку, тільки там вам і місце. Про злиття особистих даних не відомо кому, про яку писали нижче, теж правда. Тож, остерігайтеся цієї структури, яка іменує себе «банком».
easternpeakmax 31 грудня 2022, 16:10
Я військовослужбовець ЗСУ і воюю на фронті. Свою елітну картку віддав дружині ще в лютому коли вона евакуювалась з дітьми за кордон. На картку компанія, де я працював до повномасштабного вторгнення, нараховує дохід. Цією карткою користується сім'я і я на своєму телефоні через гуглпей. Останній раз під час зняття готівки в Німеччині заглючив банкомат, не видав валюту, а сумму з рахунку було заблоковано. я звернувся до служби підтримки через чат. Спеціалист спитав мене чи я користувався карткою, на що я відповів, що дружина. Він миттєво її заблокував. Мотивув свою поведінку правилами банку, які стверджують, що саме я маю право користуватись карткою. Мене дуже дивує така поведінка банку, враховуючи події навколо. Мені довелось просити дозволу доїхати до місця, де працює мережа стільникового звязку, щоб отримати смс при відкритті віртуальної картки і т.д.
Полезный комментарий
Lolik1837 1 січня 2023, 9:24
Увы, но банк ОБЯЗАН был так поступить. Тут даже чисто юридически к нему претензий быть не может.
Как выход, рассмотрите вариант при помощи онлайн приложения переводить деньги со своей карты на карту, которая принадлежит вашей жене.
В таком случае вы избежите «траблов» с банками
В банкоматі знімали кошти, вже на видачі банкомат просто почав оновлюватись і кошти не видав, з картки списались, на гарячій лініі оператор сказала, що нічим допомогти не можуть так як карта Приват банку, звертайтесь туди.Звернулась туди, на що прийшла відповідь, що якщо Укрсіб добровільно поверне кошти, то повернуть на протязі 14 днів, а якщо ні то від 45 до 120 днів.Знову ж на лініі даного банку мені нічим не допомогли.В мене лише питання, як бути в даній силуації? В країні війна, в мене маленька дитина, за що тепер мені годувать дитину, якщо кошти просто пропали?І я маю їх чекати до 4 місяців, поки два банки між собою розберуця! Це що взагалі таке???
Юрій Дубина 23 грудня 2022, 10:47
Після невдалої спроби взяти товар в рострочку у магазині комфі на номера які я залишив їх представнику буквально на наступний день почали звонити шахраї та різні мікрокредитні організації, також тепер стабільно приходять від них смс.
Останньою краплею для мене стало коли мені подзвонили і сказали що у мене є заборгованість по кредиту (хоча мені відмовили).
Буду писати заяву в поліцію.
Юрій .. 22 грудня 2022, 21:42
Відділення за адресою: Київ, вул. Жилянська, 59
Хоч і маю рахунки ФОП не перший рік, але вирішив забрати фізичну карту фіз особи, і як виявилось — не зміг.
Документи з дії не приймають, треба паперовий паспорт. Скаанувати QR не вміють. Те, що в дії Єдокумент з номером паспорту, ІПН, загран та права — теж ії не підходить. Паперовий паспорт і все.
Суцільне дно, особлино на фоні того, що по відділенню розклеїні стікери — ми працюємо з дією.
Михайло Діденко 19 грудня 2022, 16:31
Війна змінила життя кожного українця. Не кажучи про безліч смертей і скалічених долей, хтось втратив роботу, хтось майно, хтось кинув усе і був змушений тікати з окупованої території.

Що роблять банки зі своїми клієнтами, які не можуть оплатити кредит, тому що втратили все майно? Наприклад, ПУМБ запропонував списати 50% суми, ОТП теж.

Виїхавши з окупованої території я не сидів на попе рівно, а відновив бізнес. Плачу оренду житла та офісу, податки, доначу на ЗСУ, допомагаю родичам на окупованій території та сім'ї за кордоном, при тому, що не можу до них поїхати тому що це заборонено законом, це дуже важко не тільки фінансово, але й морально, як і всім нам.

А що зробив Укрсиббанк? На початку війни він не нараховував відсотки за кредитом, тому що це було заборонено законом. Доти, доки не дозволили ці відсотки стягувати. Мабуть все. Цікаво, чим банк допоміг у цій війні Україні і українцям? Він щось купив військовим, пожертвував переселенцям? Щось я не знайшов такої інформації. Це точно наш банк?

Банк має програму рефінансування кредитів, але вона ніяк не вирішує проблеми клієнтів, вона вирішує лише проблеми банку. За кілька місяців поки я закривав борги у ПУМБі та ОТП, тому що вони списали 50% боргу, я не міг сплачувати кредит в Укрсибі і за півроку банк нарахував відсотків майже таку ж суму, скільки я мав борг на початок війни. Я не знаю як вони рахують і щось доводити — марно! На мою пропозицію закрити борг одним платежем, але зі знижкою, як я закривав ПУМБ і ОТП, не під 50%, хоча б 30% списали — банк відмовив. Сказали, що вони можуть лише розтягнути на довший термін повну суму боргу під менший відсоток. Тобто, банку взагалі на все начхати, цікавлять тільки гроші.

Укрсиббанк, найогидніший і найжадібніший банк з яким я коли-небудь зв’язувався. Ніколи, повторюю НІКОЛИ не майте з ним справу. Почитайте інші відгуки, цей банк повне днище.
serhiy11122 19 грудня 2022, 12:21
Постійно приходить смс-спам від банку на мій номер телефона. Після того, як написав заяву на відключення спама, через кілька місяців він знову починає приходити. В чаті тобі пропонують знову відключити, і так по кругу.
Anna91165 17 грудня 2022, 1:16
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Головна, 47
Передають борги колекторам, які тероризують дзвінками і листами з погрозами, навіть після звернення до них, і, начебто, як здавалося, врегулювання питання. Надалі послугами банку не користуватимусь і нікому не рекомендую. У компанії, в якій працювала раніше, був негативний досвід у проведенні валютних операцій. Постійні черги і неможливість вирішення багатьох питань без безпосереднього звернення у відділення. Не дивлячись на те, що банк є частиною міжнародної групи, обслуговування дно: хамство зі сторони співробітників, не знайшовши попередньо підписані мною документи, заблокували карту і вимагали знову підійти у відділення підписати, тому що співробітник, у якого я раніше підписала їх, був на лікарняному, і вони це питання між собою не змогли з’ясувати.
MOSTOR 14 грудня 2022, 19:03
Имею в этом банке 2 world black карточки, так же еще 2 платинум карточки, и не понимаю зачем отдавать 10к в год банку. Имея все возможные супер пупер привелегии все равно стоишь в очереди в кассу (в Франковске оба отделения считаются премиум, но они нефига не премиум), деньги снять нигде нельзя т.к в кассе денег нет, а банкоматы не работают потому что нет света. Нашел единственный рабочий банкомат в городе и то на второй день когда я пришел его потрошить он уже не работал. Банкомат выдавал по 8к за раз, ограничение на выдачу 50к в день в банкомате (и 50к в кассе, но в кассе «денег нет, но вы держитесь»). Вообщем если вам сегодня срочно нужна большая сумма то денег вы не получите и еще пол города обойдете что бы снять хотя-бы 50 тысяч.

Так же какая бы мега супер карточка у вас не была все равно будь добр платить 1% за перечисление денег в другой банк. Потому что на вопрос поддержке — «как мне сейчас снять деньги?» они отвечают — «Переведите деньги на карточку другого банка и там снимите»
Spr1 5 грудня 2022, 22:32
Відділення за адресою: Харків, вул. Алчевських, 9/11
в Харьковском отделении по вулиця Алчевських, 9−11 отказывают в открытии счёта из-за отсутствия вовремя вклеенной фото в паспорт по достижении 25 лет. Хотя во время военного положения закон разрешает и ЦНАП определяет что паспорт является действующим на этот период. Пришлось ехать в другой банк, в котором оформили счёт без проблем. Не рекомендую данный банк для пользования. Потраченное время и некомпетентные сотрудники!
Владислав Пожев\'як 3 грудня 2022, 13:58
Дуже не задоволений службою підтримки! Знімав гроші з картки укрсіббанку в банкоматі Приватбанку. Зажувало картку, гроші не видало, а списання з рахунку 1000 грн відбулося. Звернувся у службу підтримки 31.10.22 в застосунку укрсіббанку, залишив заявку. Сьогодні спитав з приводу моєї заяви, на що мені відповіли, що попередню заяву було сформовано з помилкою і треба робити нову заявку і чекати на її розгляд від 50 до 120 днів. В такий тяжкий час у країні неможливо навіть свої ж гроші повернути. Дуже не задоволений і обурений таким ставленням від банку нікому не рекомендую!

Курс валют в Укрсиббанк

EUR 42 42.85