innapcholko 24 декабря 2023, 11:15
Пришло время платить за кредит в привате, но приват подкинул свинью — оказывается лимит на входящие переводы на карту для одной карты 25тыс грн, чтобы погасить кредит 60тыс — нужно иметь 3 карты!
24 декабря 2023, 14:27
Вітаємо. Ми вже написали вам у особисті повідомлення, щоб уточнити деталі і допомогти в цій ситуації.
Олексій Миронов 23 декабря 2023, 12:36
14.11.23 використав цей сайт для того, щоб скласти резюме и оплатив 50 грн на сайті. Десь там виявилось, що була прихована підписка і 22.12.23 будо списано з моєї картки ще 499 грн додатково за незрозумілі послуги. На питання до оператора, як так сталося, що списано 499 грн при ліміті на оплату в інтернеті 100 грн/місяць, була отримана відповідь, що інтернет ліміт після підтвердження 1ї оплати на сайті не працює. Ну добре, визнаю, що сам вляпався в шахраїв. Але, що обурило: після звернення на 3700 дівчина одразу мені прямо сказала, що це ви резюме оформляли, сайт цей чують вже не 1й раз і знають, що це таке (судячи по скаргах в інтернеті, таких як я багато). На пропозицію блокувати платежі на цей сайт, дана відповідь: ЦЕ НЕ РИЗИКОВИЙ САЙТ для них. Сотні людей, котрих обікрали так само як і мене, а сайт досить не ризиковий:(Складається враження, що вони заодно.
23 декабря 2023, 13:52
Вітаємо.
Безпека коштів клієнтів є нашим пріорітетом. Проведення платежів в інтернеті здійснюється в рамках правил, встановлених міжнародною платіжною системою.
Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо ви раніше не тільки ввели, а й зберегли дані картки на сайті і дали згоду сайту на подібні списання. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. Інтернет ліміт є одним з механізмів, та не єдиним, що допомагає вберегти кошти клієнтів від шахраїв. Він спрацьовує при операціях, що визначаються ризиковими. Якщо ж ви ввели дані картки на сайті і зберегли їх там, дозволивши подальші списання, даний сайт буде вважатись довіреним.
Taras Kramarets 23 декабря 2023, 12:29
Заглючив смарт годинник скинув його звісно всі карти які були туди додані теж позлітали і що б ви думали, коли добавляв назад то вони мені заблокували карту, вилогінили з банкінгу на смартфоні котрим користуюсь весь цей час і пофіг що ця прив’язка вже була і девайси не мінялись, пройдіть верифікацію ботом Яною чи як його там пройшов далі заблоковано і виходить мертва петля підтверджуєш «розблоковуєш» і по кругу це дно, звертаюсь до «служби підтримки» в чаті це шедевр пройдіть відеоверифікацію, на підставі чого ?! Ваш банк дно і сервіс повне дно на цьому відносини з цим банком можна вважати повністю закінченими бо таке терпіти я точно не буду, ви не тестите свій код від слова взагалі, ваша система безпеки дно як і сам банк. Більше вами користуватись не хочу не бажаю і не буду і всім хто ще користується про це повідомлю, такого в 2023 році уявити важко що для того щоб підтвердити що ти є ти з тих же девайсів підтверджуєш усі дані вірно, так ні цього замало ще відео верифікацію, а може ще чіп в одне місце може вставити ?! який «талант» це придумав ?!
ДНО повне краще користуватись будь-яким іншим банком, але це повно ДНО
Успіху в новому році «система параноїдальної безпеки дно банка Привату»
23 декабря 2023, 13:52
Вітаємо.
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
Игорь Визенков 23 декабря 2023, 12:06
22.12.2023 року без жодних попереджень заблокували картки та доступ до приват 24, ссилаючись на дотримування стандартів боротьби з легалізацією незаконних доходів. Прошу звʼязатися зі мною, розблокувати мої
рахунки та відновити доступ до приват 24. Походження коштів я маю змогу пояснити.
На рахунках залишились чималі кошти, депозит та заробітна плата за півроку. Звернутися до відділення не маю змоги так як перебуваю на тимчасово окупованій території.
23 декабря 2023, 13:39

ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.
nfs379 22 декабря 2023, 18:33
У мене приват24 використовується в 2 місцях- на торговій точці як термінал і в мене особисто (я знаходжусь в зоні проведення бойових дій, де немає звязку). Я не виконую підозрілих операцій по картці, працюю тільки з 2 телефонів-один у продавця на точці, один у мене. Тепер поясніть чому я повинен кожен блін раз очікувати дзвінка банка щоб увійти в приват24(нагадую звязку тут 0) і кожен раз змінювати пароль? Чому не можна додати довірені пристрої щоб не запитувати кожен бісів раз відповіді на дзвінок з натиском 1 або смс і не змінювати по 10 разів пароль на один і той же або інший? Це викликає труднощі з терміналом бо клієнту доводиться чекати коли в нього нема часу допоки не ввійде продавець в приват 24, не зачекає дзвінка, не змінить пароль, не зайде в термінал, знову не зачекає повідомлення з паролем і вже тоді в термінал зайде. Або якщо це неможливо зробити то спростіть умови для отримання терміналу з ПРРО щоб я міг на нього перейти (в мене немає мільйону оборотів за рік)
23 декабря 2023, 19:45
Вітаємо.
Одночасно бути авторизованим на двох пристроях з одного облікового запису не можна, це вимоги безпеки.
Ви можете зареєструвати вашого продавця в якості касира, і проблем з авторизацією не буде.
Legend007 22 декабря 2023, 14:50
Замовив отримання валюти заздалегідь за 3 дні до запланованої дати отримання.
Отримав погодження здійснення операції та щасливу СМС «*** USD prybuly ta dostupni vam do 17:00. Pererva 12:30—13:30. Adresa: **** **** ****»
І тут починається ЦИРК ШАПІТО, приходжу у відділеня, стою в черзі 40 хвилин …
Доходить моя черга на прийом до касира і чую у відповідь «Чекайте, валюти немає! Щось не зрозуміле за інкасацію …»
Поясніть мені будь ласка, навіщо Ви як банк надсилаєте недостовірні повідомлення клієнтам, типу валюта готова до отримання. Навіщо мені знати стосовно Ваших внутрішніх процедур інкасації і тому подібне. Куди я потратив годину свого життя? і чому маю знову ставати повторно в чергу для отримання ???
Я працююча особа і не маю часу по 2−4 години перебувати у Вашому відділені в очікуванні дива …
Прикро, розчарований банком!
22 декабря 2023, 15:23
Вітаємо.
Перепрошуємо за ці незручності. Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.
ANDRIY1974 21 декабря 2023, 20:39
Проводив оплату з кредитної карти за товар, придбаний в інтернет-магазині. Перед оплатою намагався безрезультатно зв’язатися з оператором для уточнення питання щодо комісії за сплату кредитними коштами, але даремно марнував час, бот так і з'єднав з оператором. Перед оплатою через приват 24 з ноутбуку у особистому кабінеті висвітилась інформація про комісію у сумі 3 грн., але після оплати фактично списало 343 грн.89 коп. Банк стає «все кращим» з кожним днем. При зверненні по телефону до служби підтримки, говорять, що повинна була бути інформація дрібним шрифтом про комісію у розмірі 3 відсотків, а ви на неї не звернули уваги. Пропонував надати їм фото оплати, де нема цієї комісії, відповіли, що ви нам дасте квитанцію, а там, звісно, цієї комісії не буде вказано. Як назвати такі дії інакше ніж шахрайськими — незнаю.
22 декабря 2023, 11:21
Вітаємо.
На етапі створення платежу та обрання кредитної картки відображається інформація щодо комісії, а також повідомлено, що у разі оплати за рахунок кредитного ліміту, утримується додаткова комісія 3%.
Інформація про тарифи є публічною і доступна на офіційному сайті: https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi
DaryaB 21 декабря 2023, 18:28
Цікаво виходить-як заблокувати картку, так це справа декількох хвилин, а зняття арешту-дні? тижні?
Незважаючи, що постанова від виконавця надійшла в банк-все статус«в обробці".Вже навіть не то що асвп, а і Дія підтягнула постанову, а ваші «спеціалісти»все обробляють
21 декабря 2023, 19:34
Вітаємо. Арешт з ваших рахунків буде знято протягом 1–3 днів після надходження в банк відповідної постанови від виконавчої служби.
Минфин
Ответ администратора
26 декабря 2023, 8:39
Відгук не зарахований (на 24.12.2023).
Володимир Уманець 21 декабря 2023, 16:38
приватбанк в односторонньому порядку, без офіційних повідомлень, pозiрвав договір, заблокував рахунок та доступ до Приват24. При відвідуванні вiддiлення банку та спроби з’ясувати причину блокування (в усній формі) мені було відмовлено у доступі до коштів на моєму рахунку та можливості виведення особистих коштів на інший банк. Жодного документа, що обґрунтовує ці дії, мені надано не було. На адвокатський запит відповіді не надійшло.
Хотілося б дізнатися про юридичну обґрунтованість дій банку та їх відповідність чинному законодавству України.
21 декабря 2023, 19:02
Вітаємо. Заявку з даного питання було раніше розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату з вами був проведений зворотній зв'язок з наданням детальної інформації щодо способів врегулювання питання.
Банк змушений обмежити співпрацю з вами. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами або за рішенням суду.
Ми також звернулися до вас в особисті повідомлення, щоб уточнити деталі по запиту та перевірити інформацію.
Alona1234 21 декабря 2023, 16:24
Написала заяву про закриття всіх рахунків та надала реквізити для переведення моїх власних коштів, працівник сказав чекати кошти 3 робочих дні, але завжди це навіть відбувається скоріше. Пройшло вже 6 робочих днів, а ПриватБанк і не думає повертати мені кошти. Найжахливіший ненадійний банк України, не дорожить своїми клієнтами та незаконно утримує чужі кошти. Шановний ПриватБанк, довго ще чекати на повернення власних чекати??? Це якийсь жах, самі вирішили розірвати стосунки, самі сказали надати реквізити для переведення коштів, чого ж тоді не переводити? Вже дістали
21 декабря 2023, 18:17
Вітаємо. Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку й надати заяву про перерахування залишків коштів. У заяві необхідно вписати реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я. У попередній заяві дана інформація відсутня.
kcuinred 21 декабря 2023, 14:12
Корочше я просто в шоці. Так сталося, що за кордоном змінила телефон. перед цим уточнила в підтримки як саме мені потрібно буде відновити доступ. Мені відповіли, що я без проблем можу використати закордонний номер у якості фінансового і все працюватиме.

В результаті півроку без доступу до рахунків, купа дзвінків у підтримку і проходжень відеоверифікаціі, але. Але з якого б номеру я не телефонувала відповідь одна — ВИ НЕ Є КЛІЄНТОМ БАНКУ. Тобто я встановила новий фінансовий номер, але не являюсь клієнтом, якщо телефоную з нього.

Тут я повинна сказати, що на цей момент там була незакрита кредитка десь на 2000 грн. Але точну суму я не памятала і дізнатись не було жодного шансу.

І от, повертаюсь я на територію неньки, в мене активуються українські номери і не встигаю я розпакувати валізи, як отримую дзвінок. Ви винні банку гроші, ви маєте терминово сплатити щось близько 200 грн. Все це з такими інтонаціями наче без цієї суми банк збанкротує вже завтра.

Я відповідаю що трошки людина неправа, бо коли я телефоную з цього номеру — я НЕ клієнт банку і отримати будь-яку інфу не в змозі, картки в мене виключно діджітальні, тобто я навіть номеру картки не знаю, щоб її попвнити. Мені треба додаток і за півроку жодна людина мені не допомогла вирішити це питання. А зараз я не можу приділити цьому час.

Співробітниця мені попалась аж занадто сумлінна, мене вона не розуміла від слова абсолютно.
Рішення, які мені запропонували
1. Я надішлю вам номер картки в смс.
… дзвінок надйшов зі звичайного номеру київстар, щоб побачити чию картку я поповнюю, я маю її поповнити в терміналі приваттанку… для доступу к терміналу потрібна пластикова картка, якої немає. У цей спосіб я ніяк не можу дізнатись чию картку я поповнюю і чи надійшли кошти на рахунок…

2. Я надішлю вам IBAN в смс…
Та сама історія що й з номером карти. Якщо попвнювати картку приват з моно по IBAN, треба вручну ввести інші реквізити отримувача в 90% випадках…

Тут я вже відверто починаю крити людину матом. Завершуємо ми на тому, що я йду у відділеня і починаю там скандал.
Прийшла я з телефоном і документами в ДІЇ.

Мені співробітниця банку в м. Кривому Розі у відділенні по пр. Південний 20 з камяним обличчям заявляє, що документи в Дії вони не приймають.
І НА КЛАПТИКУ ПАПЕРУ РУЧКОЮ ПИШЕ НОМЕР КАРТКИ…

Люди ви подуріли? У вас на відділені принтери покрали? Ви розучились давати довідки? Вас не вчать друкувати реквізити?

В мене просто бракє слів, щоб описати свій шок. Ви у свєму вшивому приваті реально пропонуєте людям щось робити з бумажки???
А як гроші підуть не туди? А якщо вона помилилась хоча б в одній цифрі?? Як я потім маю доводити, що поповнила власний рахунок??? Я маю це сприймати як клієнтьский сервіс??? Де безпека даних взагалі??
Якщо мої документи недійсні, то чого ти взагалі мені даєш будь-яку інформацію про цей рахунок???
Так багато питань, так мало відповідей.

В результаті вже мій чоловік телефонував в підтримку і пояснював ситуацію. Чергова відео-верифікація мене як клієнта банку, спроба встановити попередній український номер телефону, три блокування, нічого абсолютно не працює. І тут я згадую пораду іншого оператора і В СМС ЗАПРАШУЮ НОВИЙ ПІН КОД ДО КАРТКИ.
І тільки після цього я, нарешті, отримала доступ і змогла користуватись рахунком.
На це в мене пішов день, в якому кожна хвилина була розписана, але через упоротість банку, мені довелось усе це робити в авральному режимі.

І вишенка на торті — отримати доступ що маминого додатку зайняло у мене 2 хвилини і не потребувало жодної верифікації. А я, дура, довіреність робила.

Думайте кому довіряєте свої гроші!
21 декабря 2023, 16:28
Вітаємо. Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження. Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників.
Фахівці профільного відділу вже перевіряють дії операторів під час ваших звернень, щоб провести роботу й уникнути подібних ситуацій в майбутньому.
Aldruino 21 декабря 2023, 13:24
Не уявляю як з ним можна зв’язатись.
Пишу «оператор, оператор, оператор…», описую коротко суть питання — все одно бот замість підключення оператора по колу намагається дати відповідь на моє питання, але воно не просто, тому і не зрозуміле машині, яка замість суті просто ловить контрольні слова накшталт «вклад, скарбничка, кредит» і кидає загальні відповіді пов’язані з цим.

Можливо є інструкція як зв’язатись з оператором? Не пам’ятаю в якому іншому банку читав, що треба три рази написати «оператор», а тут що треба зробити, щоб підключити живого спеціаліста до вирішення питання?
21 декабря 2023, 14:14
Вітаємо. Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, рекомендуємо обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу зможете отримати відповідь. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника для підключення профільного спеціаліста.
Юлия Шевченко 21 декабря 2023, 5:39
Отделение по адресу: Киев, пр-т Оболонский, 16
Вчора прийшла у відділення банку вам що на оболонському проспекті метро Мінська для того щоб випустити пластик втраченої універсальної gold картки.
Звернулась до менеджера з питанням так звісно давайте перевипустимо вашу картку. Перед тим як почати я декілька раз задала питання це перевипуск картки, а не закриття і деактивація тобто якщо на номер втраченої картки будуть приходити гроші то вони автоматично переадресуються на перевипущену картку. Менеджер мене запевнила що так. Я неодноразово робила перевипуск карток через страту або через те що банкомат є картку і завжди отримавши перевипущену картку на неї приходили перекази які робились за номером моєї старої картки.
Повернемось до суті.
Менеджер мені зробила нову картку зробила ще картку для виплат і ще одну просто додаткову універсального картку ну на всяк випадок, а запропонувала мені страхування є ліки, а на що я погодилася і зробила страхування здоров’я дітей і на випадок хвороб все чудово і прекрасно за одним але.
Картка яку я хотіла перевипустити і отримати пластик — це картка на яку переводиться моя заробітна плата вона переводиться за номером картки, які з значень на пластику. То то це звичайний переказ з картки на картку за номером картки тому я перепитала декілька разів у менеджера якщо за номером моєї старої картки буде зроблений переказ чи надійдуть гроші на нову так! запевнила вона.
Справа в тім що вчора я якраз мала отримати заробітну плату яку дуже чекала і тому задоволена що все зробила отримала картки страхування оформила пішла собі на роботу чекати аванс.
Всі працівники отримують кошти мені нічого не приходить. Я вирішила спробувати зробити мінімальний переказ з картки а-банка на свою на номер своєї старої картки. Переказ не надійшов я отримала відповідь в банку що неможливо зробити переказ тому що така картка не активна не існує не працює.
ТОБТО!!!
РОЗПОВІДАТИ ЯК Я НАМАГАЛАСЯ ДОДЗВОНИТИСЯ ДО ОПЕРАТОРА ЦЕ ПРОСТО ЖАХ МАЙЖЕ ДВІ ГОДИНИ Я НАМАГАЛАСЯ ПОТРАПИТИ НА ОПЕРАТОРА БАНКУ, А НЕ НА БОТІВ.
Нарешті додзвонилась до оператора розповідає їй свою ситуацію і отримую відповідь щодо побачення телебачення ваша картка закрита деактивована видалена гроші на неї ви не зможете отримати ніяк ніколи.
З разів п’ять, а намагаюсь її пояснити але там тугий ліс внятну відповідь Я не отримую вона торочить як попугай одне й те саме, А потім ще відключилась закінчила розмову тому що я перестала спілкуватися на українській діловій мові. Вибачте яка *** українська ділова мова коли я не можу отримати свої гроші щоб навіть доїхати додому.
Дзвоню свої менеджерці яка мені оформлювала картки і там те саме говорять одним і те самими стандартними фразами вирішення питання ніхто мені не підказав як мені зробити щоб отримати гроші ну тобто я намагаюсь їм пояснити і прошу допоможіть вирішити питання і отримати свої кошти бо в мене навіть на проїзд додому нема. Та де вони торочать стандартними фразами які завчили дуже давно мабуть майже три години я намагалась отримати відповідь на своє питання навіщо мені де актували заблокували і видалили активну нормальну картку якою я хотіла користуватися лише просто перевипустив її на пластик як мені отримати мої гроші які прийшли на цю картку. Відповіді на свої питання Я не отримала гроші теж на зараз дуже чекаю відкриття найближчого відділення банку щоб прийти і побажати всім працівникам доброго ранку!
На те що хтось мені допоможе вирішити моє питання Я навіть не сподіваюсь.
А зараз всім увага питання від гравців як мені отримати кошти які прийшли на картку яку я не просила блокувати видаляти і деактивувати але це зробили!!!
21 декабря 2023, 10:06
Вітаємо. Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Якщо ви очікуєте переказ з картки іншого банку, радимо повідомити відправникові новий номер картки.
В разі якщо відправлення відбувається з картки ПриватБанку за старим номером картки, переказ надходить на нову перевипущену картку.
Дозвольте нам проаналізувати дії співробітників та провести роботу при необхідності.
Ситуацію вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити питання у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять.
Vays 20 декабря 2023, 20:51
Не рекомендую цей захист від шахрайства оформляти як тільки сталася страхова подія страхова компанія відмовила. Бо типу ви самі перевили кошти шахраєві, поліція зафіксувала шахрайство і відкрила кримінальне проваддення! Як телефонувала в банк ми нічим Вам не можим помогти виясняйте з страховою компанією тому не розумію для чого тоді пропонувати людям страховку? Виходить банк так само шахраї
21 декабря 2023, 9:38
Вітаємо. Ми б не хотіли, щоб у Вас склалася негативна думка про банк.
Зі сторони банку лише надається сервіс, за допомогою якого можна укласти угоду та зручно проводити оплату на страховку.
Рішення про виплату компенсації при страховому випадку приймає страхова компанія на основі договору страхування укладеному між нею та клієнтом. Договір страхування має перелік випадків по яким передбачена страхова виплата. Ознайомитись із договором страхування можна в Приват24, а також з відповідями страхової компанії в меню: «Сервіси» — «Страхування» — «Історія заявок по страхових подіях».
Лариса Шестакова 19 декабря 2023, 13:42
Зареєструвалась в акції «Готівку на касі знімай — 50 гривень забирай». Виконала всі умови. Оператор підтвердив, що всі умови виконано вірно і щоб очікували на виплату.Але виплата не прийшла. Звернулась до оператора, з’ясувалось, що учасники це тільки ті клієнти яким прийшло особисте запрошення від банку для участі в акціїї. Перечитала офіційні правила, але ніде так і не знайшла такої умови. Не зрозуміло, з якою метою банк витрачав час своїх клієнтів: реєстрував в акціїї на сайті, надсилав код і повідомлення, що зареєстровані в акції?
19 декабря 2023, 14:08
Вітаємо.
Згідно з умовами акції, https://newpromos.privatbank.ua/hotivku_na_kasi_znimayte_keshbek_zabyrayte
виплату отримують Клієнти, які є власниками карток Mastercard від ПриватБанку (Картка для виплат, картка «Універсальна» або «Універсальна Gold», преміальні картки, в національній валюті) і які отримували повідомлення від банку та надавали згоду на отримання заохочення. Тобто виплата буде проведена всім клієнтам, які отримали запрошення на участь в акції та виконали її умови.
Awator85 19 декабря 2023, 11:54
Отделение по адресу: Киев, ул. Евгения Харченко, 29
11.12.23 отримав повідомлення від банку, що зі мною розривають ділові відносини. Це при тому, що я дуже давно є клієнтом банку, користувався багатьма продуктами, гривневі рахунки, валютні, ФОП, сейф, кредит, страховки… Було дуже несподівано. Точної причини не називають, скидаються на закон о фінансуванні тероризму, протидії відмивання грошей і розповсюдження зброї масового знищення! ПриватБанк, ви в своєму розумі!!! Ну то таке. Відкрив рахунки в Моно банк, 12.12.23 написав листа в банк з новими реквізитами для переведення коштів з ФОП і вже тиждень!!! чекаю переводу. ПриватБанк, я хочу щоб ви розуміли, весь цей тиждень я не можу вести свою підприємницьку діяльність, виконувати свої фінансові зобов’язання перед партнерами, клієнтами, платити аренду, зарплатню! Банк фактично утримує у себе мої кошти. Розберіться негайно в цій ситуації!
Справедливості заради можу сказати, що усі менеджери у відділеннях куди я звертався (Юлія та Анжеліка) були дуже професійні і зацікавленні у вирішенні моїх питань.
19 декабря 2023, 12:51
paymex 18 декабря 2023, 19:16
Доброго дня 06.12.2023 я перевів на батьківський рахунок 55 тисяч гривень! 08.12.2023 був розірваний договір з моїм батьком, без попередження, номер рахунку є пенсійним, та для сплати по зеленому тарифу, 11.12.2023 батьки поїхали в відділення (Відділення Приватбанку: Велика Михайлівка, вул. Механізаторів, 1), моя мати підходить з батьком до працівника відділення з запитанням (з якої причини був розірваний договір), там в хамському порядку відповіли що вони будуть спілкуватися тільки з власником картки (батьком), а ви (мати) відійдіть в бік та не заважайте, мати каже що батько не дочуває, у відповідь відповіли, щоб батько приніс довідка про те що він є дієздатним, і тоді ви зможете підказувати, потім мати каже ми не чого протизаконного не вчиняли з рахунком, знову у відповідь хамськи відповіли що ви не обізнані в законі, що ви повинні знати закон, а не сперечатися з нами. Працівник банку не вірив, що нам не було доставлене повідомлення, і запропонував перевірити смс, ми показали що там повідомлення немає. Працівник банку сказав що ви його видалили, потів він запропонував перевірити картку на терміналі на факт заблокування, картка була заблокована. Працівник банку відкривши в себе список клієнтів вівши особисті дані батька, виявив що повідомлення повинно бути відправлене сьогодні о 23:00 11.12.2023 а карку заблокували 08.12.2023. Мати задала теж саме питання з якої причини був розірваний договір, ми зі своєї сторони не здійснювали не яких протизаконних дій, а навпаки кожен місяць вносимо як порядні громадяни в різні фонди для допомоги ЗСУ, Фон Притули, Стерненка та інші фонди, відповідь маму здивувала, (Працівник банку: Після війни ми ще будемо бачити, куди ті гроші пішли, іде той супутник на який всі донатили, і нехай Притула відповість куди поділися всі кошти). Це відповідь працівника який працює з клієнтами банку… Вам не соромно?.. 18.12.2023 сповіщення про розірвання з нами договору так і не відбулося…
19 декабря 2023, 9:27
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що ваші батьки зіткнулася з такими незручностями. Дякуюємо за сигнал: якісне обслуговування клієнтів є одним з наших пріоритетних завдань. Ми запросили у вас в особистих повідомленнях контакти батька, щоб детальніше розглянути ситуацію.
AnnaOrel 18 декабря 2023, 14:39
Я, Орел Ганна Григорівна, зареєструвалась на promos.privatbank.ua як учасник акції «Готівку на касі знімай — 50 гривень забирай». Отримала пароль 5864 16 листопада в 22.03. Належним чином виконала всі необхідні дії. До сьогоднішнього дня 50 грн. на Картку Mastercard не отримала. Зверталась з цим питанням на help@pb.ua. Отримала від них повідомлення з якого виходило, що зареєстровані для участі в акції, участі в акції не приймають і виплата їм не передбачена. Звучить дуже дивно. Навіщо тоді було їх реєструвати??? На це питання відповіді не отримала. Більше в акціях Приватбанку не приймаю участь і нікому не раджу.
18 декабря 2023, 16:20
Anna3432 17 декабря 2023, 18:33
Вчера 18.12.23 пришла за телефоном, хотела воспользоваться Оплатой частями, и обнаружила что эту функцию мне заблокировали. Связалась с менеджером и она начала рассказывать что лимит устанавливается программой. Бред. Не одноразово пользовалась этой услугой! Всегда было все погашено. Иногда погашала досрочно. Без предупреждения и уведомления о блокировки этой функции, поставили меня в неудобное положения. От злости я перевела все свои активы на карту другого банка. Заказала с долларовой карты снять всю сумму что у меня там находиться. Если вы под новый год подставляете так клиентов, добросовестных, платежесплсобных, то и клиенты уйдут. Благо банков полно. И теперь вы будуте за мной бегать, а не я (как вы мне предлагаете, больше пополнять, делать хорошую кредитную историю, которая у меня идеальная) Из сложившейся ситуации могу сказать что у привата проблемы с долгосрочным кредитованием. Приват загнался с моим счетом перекрыв мне доступ брать товар в оплату частями, зато моно (в котором я вчера зарегистрировалась) дал со старта и кредит и лимит по оплате частями. Если терять клиентов это ваше направление то в правильном направлении идете господа
18 декабря 2023, 9:56
Вітаємо.
Розуміємо, що для вас зменшення могло стати несподіванкою.
Кожного дня система перевіряє в автоматичному режимі багато чинників за якими видається кредитування (наявність кредиту в інших установах, протерміновані платежі, та ще багато іншого).
Попередньо, що буде знижено ліміт смс не відправляється, бо тільки після перевірки системи буде прийнято дане рішення.
Ви можете перевіряти ліміт раз на декілька днів, бо змінитися він може в будь-яку мить.
AnastasiiaAna 17 декабря 2023, 12:01
Вже не перший день проблема з оплатою комунальних послуг через П24. Платіж не проходить. Платіж проводиться за себе та з рахунку ж якого оплачуватись ці КП вже не перший рік.
Звернення на 3700 сенсу немає. Відповідь: фін.моніторинг вимагає вказувати дату народження в призначені платежу.
На питання: чим регламентована така вимога?
Відповідь: фін.моніторинг.
На прохання надати реквізити документу в якому зазначена така вимога, відповідь: подавайте письмовий запит, бо ми такої інформації не маємо.
Я вперше бачу вимогу вказувати дату народження в призначені платежу, більш того платіж за КП.
Хотілось би розуміти чим керується ПБ блокуючи оплату КП і змушуючи вказувати додаткові персональні дані в призначенні.
17 декабря 2023, 14:12
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Основні документи, які регламентують здійснення фінансового моніторингу:

Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансуванні поширення зброї масового знищення» № 361-IX

Постанова НБУ «Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторинг» № 65 від 19.05.2020 року

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝