alexgunza 3 мая 2022, 22:25
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 58
Во время войны как и многие другие жители страны были вынуждены покинуть территорию страны, все пользуемся банками за границей. Так вот КредоБанк решил на этом заработать по очень хитрой схеме.
И так в чем суть. Любой клиент КредоБанка имеет возможность поставить приложения для отслеживания баланс, пересылаем денег ну и ещё несколько достаточно скудных опций, но тем не менее.
Суть мошеннической схемы кредобанка которую я лично обнаружил когда пользовался услугами банка за границей. Как работаем схема обмана КредоБанка.
Снимаю деньги в Польше понятное дело с гривневой карты, при курсе НБУ 28.04 в 6,58 за один злот Кредобанк списывает 6831 грн за 1000 злот. Ну показалось мне адекватно для банка, заработать 20 копеек на 1 злот. Курс системы MasterCard на этот день была 6,61. Но КредоБанк придумал схему, которую сейчас активно применят всем без исключения своим клиентам, рассказывая об «очень большим» скачках курса платежных систем, которые меняются каждый день и очень сильно. Так вот через 3 дня я случайно обнаруживаю отрицательный баланс на карте почти в 6000 грн, при том что все мои траты за границей были около 60 000 грн. 10% Карл!!! Что делает конкретно КредоБанк, он считает конвертацию валюты через несколько дней по своему! Своему! Завышенному курсу который у меня примерно получился 7,5 грн за 1 злот. Горячая линия банка мне очень сильно пытались объяснить «мы не причём» это курс так менялся у платежных систем. Сам КредоБанк мошенники, искусственно подымает курс как ему вздумается и зарабатывает на таких операциях до 10% чистой прибыли. Ну что КредоБанк? Ответить есть что? Я жду что вы одумаетесь и вернёте мне мои деньги которые вы в военное время украли у моей семьи!
Kredobank 6 мая 2022, 12:10
Уже з’ясовуємо причини виникнення описаної ситуації та надамо Вам зворотний зв’язок у приватні повідомлення.
олег малиновський 3 мая 2022, 9:22
КРЕДО БАНК БАНК ШАХРАЙ28.04.2002 тобто в четвер я зняв у польщи в еквіваленті 100000гр злоті.пройшов четвер пятниця субота неділя. в понеділок дивлюсь, а у мене на рахунку мінус 8900гр.на гарячій лініі мене повідомили що від четверга до понеділка змінився курс і це різниця курсів.просто шок як таке може робити банк
Kredobank 6 мая 2022, 12:09
Минфин
Ответ администратора
3 мая 2022, 14:14
Відгук зарахований (на 03.05.2022).
Abrek Abrek 30 апреля 2022, 15:33
Отделение по адресу: Ужгород, пр-т Свободы, 35/36
1) Ауу, банк…То шо за курс по платіжним карткам??? Зняти евро за кордоном, курс ранком — 31,12 грн., після 10.00 ранку — 33,93 грн + комісії — 1 евро = 35 грн!!!
Курс Mastercard 30.934 грн., А У ВАС ШО В КАСІ ШО ПО КАРТКАМ 33,93 + комісії
2) Поповнити картку не можливо — не працює купюроприймач.
Kredobank 2 мая 2022, 17:33
Дякуємо за відгук.
Інформацію про несправність купюроприймача взяли до уваги та обов’язково виправимо. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
А що стосується курсу валют по платіжних картках та схеми конвертації при списанні коштів з рахунку клієнта, то детальна інформація за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/kursy-valyut/cards
Три літри 27 апреля 2022, 10:59
Отримав другу частину бонусу за користування карткою Правильна.
x0.at/1U0C.jpeg
Kredobank 2 мая 2022, 17:18
Дякуємо за схвальний відгук! Ми і надалі ставатимемо кращими для вас.
Andry22 26 апреля 2022, 1:19
Кредит якого я не брав відкрився на 50 років, банк пише що на 50 місяців (є докази в Убкі)
банк написав що він може встановити тільки через 3 місяці після відкриття, но кредит відкрився в той самий день, коли був відкритий рахунок (вже не правду банк написав)
Запитую 30 раз: чому банк передав в Убкі що я взяв в кредо (недобанку) кредит ,і статуси того кредиту в кредитній історії був ВІДКРИТИЙ
Є інші картки, но ніхто не передає в УБКІ що в в мене є кредит в Убкі, коли я нічого не брав
Kredobank 2 мая 2022, 16:01
Відповіли Вам у приватні повідомлення.
Andry22 17 апреля 2022, 23:13
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 42
«Добрий день!
Ми проаналізуємо інформацію, яку Ви виклали у відгуку та особистих повідомленнях, та обов’язково надамо зворотний зв’язок.»

Так і не отримав зворотний зв’язок
В відділенні фіксували, на гарячій фіксували, через Мінфін фіксували, НО за 2 місяці так і не отримав пояснення, що то був за кредит на мене відкритий строком аж на 50 років
Kredobank 18 апреля 2022, 17:54
На Ваш відгук від 26.02.2022 р. ми надали Вам відповідь 03.03.2022 р. у приватні повідомлення та Ви підтвердили вирішення проблеми. Що стосується Вашого відгуку від 02.04.2022 р., то аналіз ще не завершено. Постараємось прискорити його та якнайшвидше надати Вам відповідь. Дякуємо за розуміння.
IgorIgorU 13 апреля 2022, 19:37
в той час коли європейскі країни та їх банки намагаються допомагати Україні та українцям, вводять для них льготи та інші преференції — Кредобанк вирішив підзаробити на людях, які змушені були виїхати з країни, повірили цьому недобанку і відкрили в ньому свої рахунки. Спочатку вони заманювали усіх дешевими тарифами, безкоштовним зняттям готівки в банкоматах за кордоном та ін. А з квітня 22 року, в самий розпал війни вони вирішили змінити тарифи та підзаробити. Коли ви вже нажеретися?
Kredobank 14 апреля 2022, 15:19
Ми розуміємо Ваше обурення та зважаючи на ситуацію в країні намагаємось зробити все можливе, щоб зміни в тарифах банку суттєво не вплинули на платоспроможність клієнтів.
Однак, будь-які зміни тарифів залежать від ситуації на ринку. Ми уважно відслідковуємо тенденції та приймаємо рішення відповідно до поточного становища.
Детальна інформація стосовно тарифів розміщена на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/tarifi-ta-komisiyi
finansist7 12 апреля 2022, 16:55
Уже более 1 года являюсь клиентом данного банка.
За все время при обращении на горячую линию — оператов НИРАЗУ не ответил сразу на вопрос. Вся работа контакт центра — это просто ответить и сказать: «- мы Вам перезвоним». Серьезно???
А потом когда контакт центр перехванивает? Тогда когда им удобно… а бывало, что так и не перезванивали.
Отзыв больше на подумать для ТОП менеджеров Банка. Настройте нормальную работу контакт центра!
Kredobank 13 апреля 2022, 14:29
Дякуємо за зворотний зв'язок.
Ваше зауваження передали профільному підрозділу банку для проведення відповідного аналізу та вжиття заходів задля покращення якості обслуговування.
zaetcx 6 апреля 2022, 20:01
Щодо нарахування відсотків у повному обсязі під час війни.

Шановна дирекція Кредобанку — як так сталося, що під час війни ви продовжуєте займатися бізнесом та нараховувати всі відсотки за кредитами?
В країні війна, це вже признано форс-мажорними обставинами.
НБУ залишив облікову ставку на рівні 10% та звітував, що всім банкам надасть рефінансування.

Зараз багато хто залишився без роботи, а ті, хто й надалі працює — отримує менше. Всі втрачають кошти, мобільні оператори зобов’язались не відключати абонентів, приватбанк та монобанк знизили нарахування відсотків, альфа-банк ввів акцію «погаси 80% боргу, 20% закриє банк», а що робить Кредобанк? Кредобанк й надалі нараховує всі відсотки за договорами.

Борги повертати треба, це безперечно. Але відсотки на час війни можно було б і знизити.
Особисто я й зараз би вносив чергові платежі, якщо з 42% реальних річних по кредиту нараховували відсотків 20-ть, адже на початку кредитного шляху приблизно 4/5 від платежу це відсотки.
Нагадую — облікова ставка НБУ 10%, і банк не втратить грошей, якщо знизить й перерахує відсоткову ставку від дня початку війни, лише заробить трохи менше, як і всі в цей час.

Дуже сумно, що для Кредобанку бізнес — понад усе, навіть під час війни.
З повагою.
Kredobank 7 апреля 2022, 14:50
Настання форс-мажорних обставин звільняє позичальників від відповідальності за невиконання кредитного договору, однак, не звільняє від обов’язку погашати кредит та проценти за користування кредитними коштами, а лише відтерміновує обов’язок погашення кредиту та процентів до закінчення дії форс-мажорних обставин (воєнного стану).
Разом з тим, інформуємо, що в зв’язку із ситуацією, яка склалася внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України та чисельними зверненням клієнтів, АТ «КРЕДОБАНК» автоматично встановив на період з 28 лютого до 1 червня 2022 року кредитні канікули зі сплати основної суми боргу за всіма видами кредитів для фізичних осіб, за винятком кредитів під депозит. Відсотки за кредитами нараховуються в повному обсязі, натомість не застосовуються санкції (неустойки, штрафи, пені, інше) за прострочення.
Це означає, що якщо у Вас виникли труднощі з погашенням кредиту, банк не здійснюватиме нарахування жодних штрафних санкцій (неустойок, штрафів, пені, іншого) за прострочення платежу у період з 28 лютого до 1 червня 2022 року.
Водночас, позичальники не звільняються від обов’язків:
— виплачувати кредит;
— сплачувати проценти за користування кредитом;
— сплачувати комісії та інші платежі, передбачені кредитним договором.
Кредитні канікули встановлені автоматично до 1 червня 2022 року і додаткових дій з боку клієнтів не потребують.
За змінами в обслуговуванні рекомендуємо слідкувати на сайті банку.
Igor1337 4 апреля 2022, 14:16
Отделение по адресу: Львов, ул. Ряшевская, 9
Скористався послугами цієї шахрайської організіції двічі. Знімав кошти з польської карти, з 5000 злотих вийшло 200злотих комісій, такого здирства ніде нема. За якийсь час скористався гривневою картою кредобанку для зняття коштів за кордоном, все пройшло згідно з встановленими комісіями і відсотками, але при наступному поповненні карти в касі за кілька днів щезло 965грн. 5 днів зясовували, виявилось, що банк зняв якусь додаткову різницю в курсі. А якби курс змінився в іншу сторону, то вони б доплатили мені? Сумніваюся. НЕ РЕКОМЕНДУЮ БАНК ДЛЯ ЖОДНИХ ОПЕРАЦІЙ, ЦЕ ШАХРАЇ!
Kredobank 5 апреля 2022, 11:02
Ми проаналізуємо описану ситуацію та обов’язково надамо Вам додаткові роз’яснення.
Разом з тим, наголошуємо, що відповідно до Публічних правил, які розміщені на сайті банку, при здійсненні клієнтом операції в банкоматі, що не належить до мережі банку, сума операції блокується на поточному рахунку клієнта до моменту здійснення розрахунку між банком, де відкрито поточний рахунок і банком, який обслуговує транзакцію (банком-еквайром). Термін представлення платіжною системою таких операцій до оплати становить до 10 календарних днів. Тобто, списання коштів з рахунку відбувається не в той день коли відбулось зняття готівки.
Тому, курс іноземної валюти на момент блокування та на момент списання коштів може відрізнятись.
Відповідно, в залежності від того як змінився курс валюти, з поточного рахунку клієнта списується сума коштів в більшому або меншому розмірі ніж було заблоковано при здійсненні операції.
Андрей Атрощенко 2 апреля 2022, 11:04
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Победы, 127
Добрый день! Хочу сказать что я являюсь долгое время клиентом Кредобанка и когда настало военное время всё банки дали отсрочку по кредитам, но в моей ситуации отсрочки небыло и мало того они сняли процент по кредиту с моего счета без каких либо уведомлений (раньше было уведомление смс), даже в приложении кредобанка нигде не отражается, просто у меня били деньги и потом исчезли. После того как я позвонил на горячую линию они сказали что сделали по закону и мне нужно было смотреть их официальный сайт чтобы быть в курсе событий, одним словом ***, больше не хочется быть клиентом этого банка.
Kredobank 4 апреля 2022, 16:49
Ми з'ясуємо причини списання коштів та в особисті повідомлення проінформуємо Вас про результати проведеної перевірки.
Andry22 2 апреля 2022, 2:56
Хто відкрив чи буде відкривати рахунки в банку, знайте що автоматично на вас відкривається кредит на 50 років.
І в кредитній історії УБКІ, статус кредиту буде завжди «відкритий»
Чомусь банк не повідомлення про це при відкриті
В інших банках такого немає, навіть якщо маєш кредитку з 0 лімітом
Kredobank 4 апреля 2022, 15:31
Ми проаналізуємо інформацію, яку Ви виклали у відгуку та особистих повідомленнях, та обов'язково надамо зворотний зв'язок.
ArtMine 31 марта 2022, 12:01
Здраствуйте. Сегодня расскажу о банке «KredoBank» или же для меня «Банк кидал». И так, хотел снять деньги с банкомата, забыл пинкод и потратил 2 попытки, потом подошел к консультанту, он вроде бы прислал на смс, но потом раз, и карта заблокирована, звоню в тех поддержку, говорят это не финансовый номер, но почему же тогда на этот номер приходят сообщения от кредобанка. Странно, неправда ли? Но потом когда я пытался разблокировать, кучу раз им звонил, они берут и отбирают у меня доступ к приложению. Проще говоря, не пользуйтесь этим банком.
Kredobank 31 марта 2022, 15:46
Ми з'ясуємо, що стало причиною виникнення описаної Вами ситуації, та надамо Вам зворотний зв'язок у приватні повідомлення.
Rustamm 23 марта 2022, 15:00
У них открытие депозитов в военное время под 0.01% на год в гривне. Это правда? Ни один банк таких процентов не имеет сейчас.
Kredobank 24 марта 2022, 13:01
У зв’язку з введенням воєнного стану всі ставки за вкладами (депозитами) знижено до 0,01%. Для всіх валют та всіх термінів. Дякуємо за розуміння.
За змінами в обслуговуванні рекомендуємо слідкувати на сайті банку (kredobank.com.ua)
Kateryna0608 18 марта 2022, 19:35
Я просто в шоці та у відчаї від роботи Кредобанку в час війни у нашій державі. Я звернулась до банку з запитом про надання кредитних канікул та відтермінування обов’язкового платежу по кредиту до закінчення військового стану. Намагають закидувати кошти, але не в змозі погашати наразі всю суму щомісячного платежу, мій роботодавець урізав максимально зарплату. По телефону працівниця банку сказала, що банк автоматично надав канікули на 3 місяці і я можу не переживали. Водночас, пізніше дивлюсь, а в банкінгу мені вже показує просрочку за два місяці — березень та квітень наперед. Почала писати та телефонувати в банк, знову дізнаватись, різні оператори надають різну інформацію: один працівник сказав, що дійсно канікули та не звертайте увагу на банкінг, там помилки, а інший каже, що ніяких канікул не має та я все одно маю платити всю суму платежу. В результаті отримую письмову відповідь в банкінгу, що дійсно, ніяких реальних кредитних канікул в банку не має, банк лише не буде нараховувати штрафні санкції за прострочення оплати платежів до червня. Водночас, станом на 1 червня у мене мають бути погашені всі три весняні платежі (березень-травень).
Це єдиний банк, який наскільки жахливо повівся зі своїми клієнтами, не надавши їм ніяких відстрочок взагалі, ані місяця, щоб знайти нові джерела доходів. Я не відмовляюсь платити, але просила адекватної підтримки, як то зробили інші банки. Прошу розглянути дану ситуацію та піти нарешті на зустріч і надати реальні кредитні канікули.
У випадку вирішення даного питання чесно відзвітую в коментарях до цього посту.
Kredobank 21 марта 2022, 15:22
Дякуємо за зворотний зв'язок.
Ми проаналізуємо Ваше зауваження та надамо Вам відповідь у приватні повідомлення.
Mik245 11 марта 2022, 21:43
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 58
Добрый вечер! Начну с того что 02.03.2022 вступила в силу постанова о снятии ареста со всех счетов. Звоню в службу поддержки и мне говорят, как мы узнаем какую то информацию, мы вам перезвоним. Никто мне ни разу не перезвонил. Или же говорят, мы активно решаем этот вопрос. С момента постановления прошло уже 9 дней. Служба поддержки не дает абсолютно никакой конкретики. Счет заблокирован до сих пор.
Недавно открыл карту в этом банке. Максимально недоволен работой службы поддержки и долгим ожиданием.
Kredobank 14 марта 2022, 11:15
Ми з'ясуємо чому виникла затримка та надамо Вам зворотний зв'язок у приватні повідомлення.
Andry22 26 февраля 2022, 8:48
Написав заяву щоб відключити Овердрафт і зняти його з Убкі(щоб не відображався).
Навіть якщо ти не брав кредиту то в Убкі показує що в тебе відкритий кредит на 50 років
Мою заяву так і не опрацювали.Убкі і надалі показує відкритий кредит (якого не має)
Можливо відгук на Мінфіні пришвидшить ситуацію
Kredobank 1 марта 2022, 10:57
Ми вже з'ясовуємо деталі стосовно опрацювання Вашої заяви та постараємось якомога швидше надати Вам зворотний зв'язок стосовно вирішення питання.
Сергій Лунін 23 февраля 2022, 7:36
Вітання Мінфін і Шановний Кредобанк. Ставлю Три зірки так як є і добрі сторони в даному Банку, Завжди пишу без емоцій і зважаю на кожен етап співпраці з даним банком,
: Суть мого відгуку чому я особисто не можу рекомендувати даний банк і дуже сердитий на нього, Хто не знайшов свою кредитну історію на смітнику обходьте цей банк стороною, Відкривав VIP пакет, мені Овердрафтом встановили кредитний ліміт про що я отримав сповіщення від Ubki так як підключена послуга статус контроль що у мене новий кредит, Я поїхав у банк написав заяву що по даному рахунку не потрібно встановлювати кредитний ліміт і даний кредит прибрати с Ubki, і що ви думаєте закрили по заяві і надали звітність ні KredoBank безвідповідально відноситься до своїх клієнтів, думаю гаразд як ви так замовляю кошти котрі на рахунку щоб закрити його, коли оформлював рахунок обіцяли кошти на другий день чекав тиждень, обнулив рахунок і закрив його, я так з часом не отримав СМС закриття рахунку і звітності KredoBank так і не надав ubki про закриття кредитної карти (те що у мене кредиту і заборгованості немає) KredoBank безвідповідально відноситься до своєї справи і вони плювати хотіли на Бюро кредитних історій і своєчасну звітність з приводу клієнтів. А так як я відношуся дуже серйозно до своєї Кредитної історії і слідкую за нею, мені дуже неприємна данна ситуації.
Так що вам не байдужа ваша кредитна історія краще обійдіть даний банк стороною KredoBank її вам зіпсує навіть коли ви там не будете мати кредиту, а просто рахунок.
P.S Всім дякую і гарних вам фінансових операцій і співпраці з фін установами, Бережіть себе і свої рахунки.
Kredobank 23 февраля 2022, 14:00
Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про Банк. Ми вже з'ясовуємо деталі описаної Вами ситуації та постараємось якомога швидше надати зворотний зв'язок.
Irokezz28 22 февраля 2022, 18:12
Отделение по адресу: Киев, пр-т Степана Бандеры, 21
У жовтні минулого року написав відмову від кредитної картки, бо не користувався нею, але ж отримав борг у 15.61гр. Співробітниця банку довго не могла пояснити, чому я не можу просто перевести ці кошти з іншої картки, а маю платити через якісь реквізити. Після довгого сперечання, я відправив кошти на вказаний рахунок. Мене запевнили, що кошти можуть прийти на рахунок протягом доби. Того ж дня, мені передзвонили і я ще раз приїхав до відділення банку, щоб упевнитися, що все гаразд. Як виявилося за кілька днів, переказ коштів не прийшов і я мав їхати знову вирішувати це питання. Це було 26 жовтня ідо відділення банку я приїхав із семирічним сином. Знову почалось щось незрозуміле. Чомусь я мав завантажити додаток банку, щоб переказати кошти…Врешті решт, я сплатив через банкомат банку борг у 15 гривень і 61 копійку, про що маю підтвердження у вигляді чеків. Але вже 11 листопада мій борг збільшився на 20 гривень… Мені довелося знову їхати у відділення банку і питати, чому так сталося… Почув у відповідь, що так буває, треба зачекати. Вже 11 грудня борг збільшився ще на 20 гривень. Я знову поїхав у відділення банку. Та сама співробітниця, що приймала мою заяву, дзвонила комусь у головну філію, щоб вирішити це питання… На сьогоднішній день, мені постійно телефонують співробітники банку з приводу «боргу», який з’явився не через моє небажання сплатити борг, а через незадовільну роботу персоналу банку. Нікому з друзів не раджу цей банк…
Kredobank 23 февраля 2022, 14:03
Дякуємо за Ваш відгук. Ми вже розбираємось в ситуації та обов'язково надамо Вам зворотний зв'язок у приватні повідомлення стосовно вирішення питання. Перепрошуємо за незручності.
WhiteLotos 21 февраля 2022, 17:50
Отделение по адресу: Одесса, ул. Ришельевская, 11-А
Переводил грн на карту за криптовалюту, через сайт binance.com
После одного из переводов, банк заблокировал счет.
Позвонил сотрудник службы безопасности, получил от меня всю информацию, подтверждающую законность моих действий и сказали, что будет проведена проверка.
После этого через неделю начал звонить в колл-центр для уточнения информации когда я получу доступ к своим средствам.
Ответ был такой: срока нет
Т. е. если у Вас на счету миллион и кто-то не согласен с переводом на 100 грн, который сделал на Вашу карту, то Вам заблокируют все Ваши деньги!!!
КРАЙНЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЭТОТ БАНК!!!
Пользуется деньгами клиентов бесплатно, при этом не называет никаких сроков!
Никаких писем, решений суда и прочих оснований для блокировки счета банк не предоставил!
Kredobank 22 февраля 2022, 16:36
Добрий день! Дякуємо за зворотний зв'язок. Ми проведемо аналіз описаної Вами ситуації та надамо відповідь у приватні повідомлення.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке