Spam Checker 8 апреля 2024, 10:06
Отделение по адресу: Полтава, ул. Европейская, 12
Дзвонять по декілька раз на тиждень і запитують щоб взяв кредит. Не реагують на запит щодо вилучення номеру з бази данних, навіть якщо його власник змінився. Передзвонюють по два рази. Брешуть що питання вирішене, навіть тут на сайті мінфіну в коментарях. Брешуть в відділенні коли умовляєшь їх не зберігати персональні данні. Порушують Закон України про персональні данні, Конституцію України тощо. Прошу прийняти дисциплінарні міри щодо цього банку. Записують розомови, після чого передають їх третім особам. Поліція не реагує на звернення щодо порушення конфедиційності персональних данних. Вказують на відсутність рішення мінфіну. Брешуть і ведуть себе нікчемно ігноруючи запити щодо вілучення номеру з бази данних третьої особі. Ганьблять діловий простір України. Ведуть себе нахабно із клієнтами. Прошу провести незалежну експертизу і додаткові перевірки. Якщо цього не буде зроблено гарантую офіційний запит до голови Мінфіну і якщо не буде зроблено протягов 1го кварталу, буде ініційован запит до Кабінету Міністрів України щодо відставки голови Мінфіну.
torro120157a 6 апреля 2024, 15:58
Від банку почали надходити смс про необхідність аутентифікації. Варіантів два або у відділенні або у новому додатку невідомого OBank (так Ідея ховає себе в мобільному додатку). В банк їхати зовсім не хочеться. Персонал там зовсім не налаштований для роботи. Все робиться аби відчепився. Тому скачав додаток. І пройшов процедуру. Зроблена вона у цього банку погано. Йдуть постійни зриви процедури — видається сповіщення що щось пішло не так. В іншому додатку іншої установи яку пройшов зразу після Обанки все проходило нормально. Але через кілька днів прийшло оновлення додатку і знову потрібно було проходити процедуру. Подзвонив в службу підтримки. Сказали що я не пройшов. Зробив все спочатку. По закінченню процедури зробив скрін про те що процедура проведена успішно. Користувався послугами банку кілька разів. Сьогодні потрібно зробити проплату захожу і отримую пропозицію пройти все спочатку. ВІдповідно і операції заблоковано. Зараз зроблю ще один раз — останній — і закрию для себе не НЕДОРАЗУМЕНИЕ назавжди. Перекину кошти. А хто хоче зв’язуватися з цим ніби банком хай спробує. Тільки не розумі. як при такому відношенні до справи в нього ще є клієнти?
ukrx 6 апреля 2024, 11:42
Много вопросов на этапе регистрации, проверок, а в конце ошибка без объяснения причины. На линии выяснил, оказывается регистрация запрещена без прописки.
Сергей Суров 3 апреля 2024, 11:40
Год ждал пока появится возможность за границей скачать и зарегистрироваться в приложении, через Дiю, хотя док-ты не менялись, случайно смог таки Попросил скромное відшкодування за втрачений час і таким чином гроші, скоро закончится месяц как нет ответа. Такое впечатление что клиенты, т.б. VIP банку не нужны, а если вернётся территориальное ограничение по пользованию приложением, то вы НЕ СМОЖЕТЕ УПРАВЛЯТЬ ЗА ГРАНИЦЕЙ, чат-бота у них нету поэтому проблемы решить оперативно не получится
toporovtaras 2 апреля 2024, 9:38
У меня приятные воспоминания об этой работе остались. Первое, что мне нравилось это отношение наставников. Они всегда нам помогали, тренировали и поддерживали, без каких-то надменных выговоров (как это часто бывает в других компаниях). Забавно было, когда на обратную связь вызывали, это некоторый практический процесс, который хорошо гарантировал успешный опыт взаимодействия в реальных ситуациях с клиентами.
ukrx 28 марта 2024, 10:14
Приложение выносит мозг вопросами, а потом пишет — ошибка регистрации, никакого объяснения
Мистер Икс 21 марта 2024, 11:30
Видимо какой-то нехороший человек взял кредит у этого т.н. банка, указал мой номер как поручителя, ни разу в жизни не брал кредит и тем более не был поручителем. Так эти мошенники теперь каждый день звонят с телефонограммой, рассказывая о том чтоб я передал кому-то что ему доступна акция. Кому передавать я понятие не имею? так теперь уже начали говорить что я должен денег и мое имущество уже выставлено на торги. Ужаснейший банк, ничего общего не имейте с ними.
Taras6424 19 февраля 2024, 12:39
Бонуси нарахував. І сам банк ідея їх обнулив.
Neox 13 февраля 2024, 14:19
Отделение по адресу: Львов, ул. Городоцкая, 151
Був клієнтом цього банку більше 20років.
Минулого тижня додаток O.bank перестав працювати, запропонували скачати додаток O.bank 2.0, скачав, однак авторизуватися там не зміг, спробував зайти з комп’ютера через інтернет-банкінг, однак мене тут-же заблокували без пояснення причин. Підтримка сказала звертайтеся у відділення. Мені до найближчого відділення їхати 2−2,5години. Через дію авторизуватися в них немає можливості.
У відділенні провів більше 2 годин. Хотів закрити всі рахунки та забрати всі кошти. Однак цього зробити неможливо, я змушений ще раз їхати 28 лютого в це відділення, щоб закрити рахунок.
Категорично не рекомендую мати справу з даним банком, совкове та довготривале обслуговування
З трьох робочих місць працювала тільки одна працівниця, переді мною була одна клієнтка, яка провела біля менеджера близько 1 години
Mazeh 8 февраля 2024, 14:40
Не советую использовать данный банк. Начислили мне овердрафт по карту, за переброску средств, хотя в условиях не указано никакой комиссии за пополнение через гуглпей. Мало того, на нулевой кредитной карту, открыли кредитный лимит и завели лимит в минус, хоть не имеют право на такие действия без моего согласия об увеличении кредитного лимита
Взял кредит 15 800 только наличкой не дали, а сказали что режиме онлайн будут переведены деньги на карту, а в итоге деньги то перевели, а в итоге через месяц с кредитной карты исчезли 6.900 грв, при этом этом что я с кредитной карты деньги не брал!!! Советую обходить десятой дорогой!!!
Malena Mal 25 января 2024, 11:06
25.01.2024 р. у відділенні на пр. Л.Українки в м. Калуш касир відмовилассь приймати пошоджену купюру нового зразка долара, пошкодження було у вигляді надірваної стрічки.
Serg S 23 января 2024, 16:14
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
23.01.2024 Ідея Банк задекларував, що продає польський злотий, по факту (Львів, вул. Валова) виявилось що транспаранти та реклама є, а злотих немає … лише час потратили на цих безвідповідальних брехунів …
unfrosen 11 января 2024, 11:24
Отделение по адресу: Харьков, ул. Дарвина, 1
Ужасный банк! 1) Насчитали долг 20 грн. непонятно за что, все время озвучивали разные причины долга.Заплатил, чтобы отцепились.
2) Единственный банк, где пролонгацию депозита можно снять ТОЛЬКО в день окончания депозита!
3) Заказал в колл-центре мне перезвонить, — не перезвонили.
Yuliia86 4 января 2024, 20:22
Единственный банк, где для смены реквизитов, в том числе финансового номера вам нужно явиться ЛИЧНО с документами.
Но это пол беды …
В связи с военным положением в Украине я покинула страну. Во время эвакуации финансовый номер был безвозвратно утерян. Личное присутствие в Украине так же исключено, и вероятно, навсегда. Но! При этом НИКАК нельзя закрыть счет! То есть, если вы не приедете лично с документами, счёт останется за вами пожизненно, за обслуживание которого вам будет начисляться пеня, около 50 грн в месяц.
Такой вот космический сервис, все для клиентов, так сказать.
yevheniy98 14 декабря 2023, 21:31
Дуже професійне обслуговування, хороші умови і висока якість роботи банку
ha041081zav 2 декабря 2023, 20:08
Отделение по адресу: Харьков, ул. Независимости, 17
В самому центрі міста, затишне відділення. Дуже компетентні співробітники. Відкрила кредитну картку, рекомендую всім Ідея Банк. Думаю найближчим часом розмістити депозит. Затишна атмосфера, професіоналізм менеджерів та касира приємно вразили.
elegzendr 1 декабря 2023, 12:46
Цей банк нікому не раджу і ось чому.

1. Контакт-центр. Співробітники у більшості випадків некомпетентні. Мені заблоковували депозитну картку через те, що начебто в мене була оформлена кредитна картка, по якій виник овердрафт і незакрив який я не можу користуватися депозитною. І вказували навіть дату відкириття цієї картки, при чому я її НІКОЛИ не оформлюва ні в додатку, ні у відділенні. Три оператори як «папуги» говорили одне й те ж саме. І лише коли мене перевели до карткового відділу, то там сказали, що це вкрай дивна інформація і ніяких карток в мене нема. Те ж саме мені сказали у відділенні на Васильківській.
Співробітники контакт-центру працюють як роботи по скриптам. Якщо щось йде не по сценарію, то вони або губляться у консультації, або починають розмовляти з тобою так, наче їм на тебе начхати і «чого ти без шоколадки прийшов». Латентне хамство як норма.

2. Відділення. Було інформування, що старий додаток банку припиняє існування і треба завантадити новий О.Банк 2.0. При його встановленні в мене виникли сумніви, так як пропонувалося заповнити всі документи, як при оформленні картки. Я запитав у співробітника відділення на Васильківській, чи буде в мене оформлюватися нова картка або підтягнеться стара. Мене запевнили, що нової картки не буде. І що я бачу — після реєстрації у новому додатку мені відривають нову кредитну картку.

3. Мобільний додаток. При здійсненні Р2Р переказу на сторонньому сервісі, банк знімає свою комісію за платіж, при цьому він не показує її у додатку чи у деталях по операції. Кліриг суми у додатку відбувається лише за декілька днів і якщо ти не знаєш про те, що банк знімає комісію, то можна один раз перевести, не заходити у додаток місяць і потім тобі нарахуються відсотки за користування кредитним лімітом, який виник через цю комісію. У контакт-центрі замість того, щоб прийняти це зауваження до уваги почали мене звинувачувати в тому, що я повинен був знати цю інформацію і вона вказується у банківській виписці. Навіщо тобі існує Ваш додаток, якщо мені окремо треба дивитися інформацію у банківській виписці. Як ще Ваш додаток отримав якусь премію «Найкращий банкінг» одному чорту відомо. Купули це звання тай й все. А по факту, додаток — дно!

4. Телемаркетинг. Нав’язування кредитів готівкою.

5. Блокування картки. Постійне блокування моніторингом платежів, якщо ти намагаєшся провести оплату через Google Pay. Вони це розцінюють як фрод і блокують картку. Якщо Ви так боєтесь за цей метод оплати, то приберіть його взагалі зі свого продукту.

Резюме. Неприємна «львівська гостинність» у всій своїй красі. Раджу у крайному випадку користуватися послугами цього банку, аби не мати зайвого головного болю.
Абсолютною несподіванкою стало те, що за вибраним депозитом («На старт») максимальна сума складає 50к. Про це ніде не вказано ні в додатку, ні в гуглівській сторінці.
Комісія за зняття особистих коштів у касі банку складає 0.5%. Теж на великих сумах болюче. І несподівано. Ніде не вказано про таке.
Mnl 17 ноября 2023, 19:25
Постоянно звонит робот с предложением кредита. Клиентом банка никогда не была, и теперь никогда не буду, номер телефона им не оставляла.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Идея Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.