19 декабря 2010
Последний раз был на сайте:
14 сентября 2025 в 22:56

-
044blog
38 лет, Киев

-
viktory2001
20 лет

-
Натал Н
44 года

-
kingcity
55 лет, Львів

-
Anton Shulga
31 год, Ukraine, Zaporizhia
- 14 марта 2013, 19:09
Чому ми почали любити гривню
Чому ж ми почали любити гривню?

Невже ми нарешті зачарувались світлим ликом Лесі Українки на 200 грн банкноті?
Чи може ми прониклися історичним походженням гривні і вирішили долучитися до древньоруського минулого?
Чи може нам так набрид долларовий Вашингтон, що були вимушені віддатися національному Володимиру?
Чи може ми (не дай Боже!) так зачарувалися гімном Наша гривня, що тепер просто життя не уявляємо без гривні?
Чи може (чорт забирай!) нас приворожив до гривні бородатий економіст з таємничого аналітичного центру?
Ні! Не з цих причин ми зрадили баксу.
Нас таки звабив алогічний стабілізєц, приправлений депозитними 25%.
Але це не шлюб, а так, весняне помутніння.
І ця любов ненадовго.
Як тільки стабілізєц захитається чи депозитні 25% почнуть танути, то ми одразу побіжимо до перевіреної часом долларової фортеці.

Ось така любов з розрахунку.
|
|
101
|
- 10:08 НБУ увеличил продажу валюты на рынке
- 19.12.2025
- 19:30 От Нью-Йорка до Эр-Рияда: как WhiteBIT масштабировала украинскую Web3-экспертизу в 2025 году
- 17:30 Курс валют: евро подорожал на межбанке в пятницу
- 15:00 Bitunix улучшает деривативные продукты: запускает фьючерсы USDC-M и плечо до 200x
- 13:20 ObmenAT24 возглавил список 5 лучших сервисов для обмена криптовалют
- 10:21 Курс валют на пятницу: доллар и евро дешевеют
- 18.12.2025
- 20:00 Главное за четверг: Переименование копейки в «шаг», новые правила гражданства и НДС для ФОПов
- 19:31 Нацбанк призывает отменить мораторий на взыскание имущества по проблемным ипотечным кредитам
- 19:04 Темпы кредитования бизнеса выросли на 35% за год — отчет НБУ
- 18:43 Минфину разрешили дополнительно взять в долг 55 миллиардов грн на 2026 год


Комментарии - 22
І в нашому випадку розрахунок такий. Так як гривня вже двічі довела, що вона шльондра, то віри їй вже нема.
Але останні два роки вона поводиться дуже примірно, Ба навіть найкраще ніж будь-яка валюта світу!
Тому даємо гривні шанс (ризикові збереження), але з умовою, що вона буде залишатися такою ж найкращою (нєпоколєбімий стабілізец + 25%).
Але водночас уважно пильнуємо — як тільки ця шльонда знову почне дивитися наліво, то в нас вже є юридично оформлені шляхи виходу з цього шлюбу.
І ні в якому разі не можна віддавати гривні серце (консервативні збереження)!
+мульйон
И как назвать такого патриота, который и сам попользуется, и другим позволяет делать с супружницей все что угодно, её же в этом и обвиняя?
одним из таких слов было cuckold (рогоносец), что очень перекликается с оленями (Аленями, как их принято называть на этом сайте)
Але це в же інша тема, як цих талановитих дядьків викурити з наших межигірських сховищ.
І він можливо навіть не здогадується, що його долларові крихти десь там обертаються в глухому центрі Європи.
А сейчас ему карлик местный даже подсказывает позы.
Тому таки шлюб.
:)
zaNOza 14 сентября 2019, 17:50#
«більше на сутинерство»