Yura86
Yura86
Зарегистрирован:
21 декабря 2014

Последний раз был на сайте:
28 сентября 2015 в 10:11
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 2505
Подписчики (1):
maksim5555574
maksim5555574

Yura86 - блог

RSS блога
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

судовий збір збільшується

25 июня 2015, 14:49   + 0 голосов Написать комментарий

судовий збір збільшується. Ви в курсі (http://finance.bigmir.net/budget/57021-Sud-ne-po-karmanu--juristy-prokommentirovali-povyshenie-sudebnogo-sbora?&utm_medium=informer&utm_campaign=inf_Finance_forbes&utm_source=forbes.ua)

 

Пенсіонерам

26 мая 2015, 18:50   + 0 голосов Написать комментарий

Якщо Ви самі не можете писати скарги чи отримувати гроші, оформіть довіреність на родичів, адже поки немає довіреності в них не приймуть, без Вашої присутності, та особа, що підписала, має і подавати, пред'явити, документ, що засвідчує особу. Текст нотаріуси знають...

 

СКАРГИ ПО НЕПОВЕРНЕННЮ ДЕПОЗИТІВ

26 мая 2015, 18:46   + 0 голосов Написать комментарий

скарги потрібно відправити рекомендованим листом з повідомлення, роздруковуйте 2 екземплярах, підпишіть, напишіть дату, один залишайте собі з поштовим чеком та повідомлення, що повернеться, це потрібно для позову в суд,

— лист голові Правління, в двух екземплярах, на Ваш ставять відмітку — дата, підпис ПІП уповноваженої особи, іноді штамп ставлять, в тексті (прохальна частина) є посилання на лист, на який відповіді Ви не отримали, проставьте дату відправлення,
— листа в прокуратуру
— лист в НБУ (з Нацбанку).
А далі чекайте відповіді і робіть копії відповідей… Вони потрібні будуть для позову в суд...
 

Ответы на вопросы

26 мая 2015, 18:34   + 0 голосов Написать комментарий

Вопрос? Что при ВА первично выплачивают -закончившиеся депозиты, лежащие на текущем счету или просто депозиты? Что интересно, на форумах дают противоречивые ответы.Многим за невозможностью получить депозит предлагают переоформить на короткий срок, обещая, что действующие депозиты будут выдаваться в первую очередь.
Как я понимаю и как агрументирует Фонд гарантирования вкладов: В первую очередь выплачивают тем у кого на момент введения в банк ВА закончился срок депозита или есть вклады на текущих (карточных) счетах. Потом идут те у кого заканчивался депозит во время работы ВА в банке и уже потом все остальные.

 

Заява нашому гаранту...Може почує народ...

15 мая 2015, 17:52   + 0 голосов Написать комментарий

До Адміністрації Президента України

м. Київ, 01220, вул. Банкова, 11

Шановний Петре Олексійовичу!

Звертаюсь до Вас як до гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, з проханням вплинути на дану ситуацію та допомогти у її вирішенні.

___________. між __________ та відділенням/філією № 22 ПАТ КБ «Фінансова ініціатива» було укладено договір строкового банківського вкладу (депозиту) № 6________, під процентну ставку 11% річних та внесено готівкою до банку _________доларів США (_________ доларів США).

Згідно з умовами договору, строк розміщення депозиту закінчився ______________.

Однак, до цього часу внесених грошових коштів та відсотків, не було отримано.

Повідомляю, що Публічне акціонерне товариство комерційний банк «Фінансова ініціатива» (ПАТ КБ «Фінансова ініціатива») відмовляє у поверненні коштів з рахунку №________ відкритого _________, договір № ___________.

По закінченню терміну дії Договору, я неодноразово повідомляла співробітників Публічне акціонерне товариство комерційний банк «Фінансова ініціатива» (ПАТ КБ «Фінансова ініціатива») про намір забрати свій вклад, але отримала від банку відмову у видачі вкладу.

«18» грудня 2014 р. було подано до відділення № ПАТ КБ «Фінансова ініціатива» письмову заяву про повернення грошових коштів по закінченні строку депозиту та небажання продовжувати депозит. Дану заяву начальник відділення __________відмовилась зареєструвати. Заяву надіслала поштою, проте лист повернувся, з причин не обслуговування відділення Укрпоштою.

До цього часу ані внесених грошових коштів, ані процентів за користування ними, не було отримано. Невиплата коштів представниками відділення/філії № 22 ПАТ КБ «Фінансова ініціатива» обґрунтовується внутрішнім розпорядженням правління банку, та відсутністю коштів в касі. Офіційну письмову відмову про видання коштів надавати відмовилися.

Відповідно до статті 41 Конституції України кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним. Згідно умов Цивільного кодексу України за договором банківського вкладу, незалежно від його виду, банк зобов’язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника.

Згідно умов Цивільного кодексу України за договором банківського вкладу, незалежно від його виду, банк зобов’язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника.

Частиною другою статті 1060 Цивільного кодексу України встановлено, що договір банківського вкладу укладається на умовах повернення вкладу із завершенням встановленого договором строку (строковий вклад), за договором банківського вкладу (депозиту), незалежно від його виду, банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника.

Згідно зі статтею 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Відповідно до п.п. 3.3., 3.4. Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними та фізичними особами, затвердженого постановою НБУ № 516 від 03.12.2003р., банки повертають вклади (депозити) та сплачують нараховані проценти у строки, що визначені умовами договору банківського вкладу (депозиту) між вкладником і банком.

Відповідно до ст.ст. 55, 58 Закону України «Про банки та банківську діяльність», відносини банку з клієнтом регулюються законодавством України, нормативно-правовими актами Національного банку України та угодами (договорами) між клієнтом та банком; банк відповідає за своїми зобов'язаннями всім своїм майном, відповідно до законодавства.

На запитання, з якої причини банк відмовляється виконувати умови договору № _______. та статті 1060, 530 Цивільного Кодексу України, службовці банку повідомили, що кошти вони повернути не можуть по причині відсутності в касі грошей.

Таким чином, з моменту відмови видати вклад, Публічне акціонерне товариство комерційний банк «Фінансова ініціатива» фактично розпоряджається (заволоділо) майном без моєїзгоди, за що передбачена кримінальна відповідальність в КК України, грубо порушені статті Цивільного Кодексу України, статті КК України, стосовно перевищення службових повноважень посадовими особами і т.д.

Право на звернення громадян України закріплене у статті 40 Конституції України: ”Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатись до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом термін”.

Відповідно до статті 102 Конституції України: Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Закон України ”Про звернення громадян” від 02 жовтня 1996 року закріплює у преамбулі такі особливості реалізації права на звернення: внесення пропозицій в органи державної влади щодо поліпшення їх діяльності; викривання недоліків у роботі органів держави (особиста ініціатива); оскаржування дій посадових осіб, державних і громадських органів.

В сім’ї довірителя склалась непроста ситуація, помер батько чоловіка, в сім’ї виникла гостра необхідність в грошах, вимушені були позичати значну суму грошей.

До суду з даного питання не звертались.

23.12.2014 р. зверталась з скаргою до Національного банку України з вимогою змусити відділення/філії № 22 ПАТ КБ «Фінансова ініціатива» виплатити суму депозиту у розмірі _____доларів США (_____ доларів США) та нараховані проценти з рахунку №____, відкритого ________, договір № ________, проте отримала відписку про неможливість вплинути на дану ситуацію.

Також 16.02.2015 р. зверталась до Прокуратури міста Києва із заявою про неправомірні дії службових осіб відділення № 22 ПАТ КБ «Фінансова ініціатива» та отримала відписку з помилковим посиланням на відносини ПАТ «ОТП Банк» та порадою звертатися до суду.

На підставі вищевикладеного, відповідно до статей 40, 41, 102, 106 Конституції України, статей 15, 16, 17 Закону України ”Про звернення громадян”, статей 1060, 530 Цивільного кодексу України, до ст.ст. 55, 58 Закону України «Про банки та банківську діяльність», -

ПРОШУ:

1. Враховуючи викладене, прошу забезпечити право на виплату грошових коштів шляхом направлення звернення до органів державної влади, що наділені відповідними повноваженнями або до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Фінансова ініціатива» (ПАТ КБ «Фінансова ініціатива») з вимогою виплатити суму депозиту у розмірі доларів США ( доларів США) та нараховані проценти з карткового рахунку №, відкритого _________, договір № _________.

2. Провести перевірку за даною скаргою та притягнути до дисциплінарної та кримінальної відповідальності винних осіб.

3. Вимагаю звернутися до Національного банку України з вимогою віднести Публічне акціонерне товариство комерційний банк «Фінансова ініціатива» до категорії проблемних (неплатоспроможних).

4. Прошу оповістити про прийняті Вами заходи письмово в терміни, передбачені чинним законодавством України.

Додатки:

Копії довіреності

Копія договору на надання послуг;

Копія скарги голові правління ПАТ КБ «Фінансова ініціатива».

Копія листа ГУ в м.Києві Голосіївськогого РУ МВС України від 24.02.2015 вих.№ 58/5-408.

З повагою

_________________________________________________________ (П.І.Б.) підпис

« » 2015 р.

 

Пишемо заяву разом....

15 мая 2015, 17:43   + 0 голосов Написать комментарий

Голові Національного банку України
01601, вул. Інститутська 9,
м. Київ, Україна.


ЗАЯВА
про вжиття заходів реагування
на порушення банківського законодавства

Відповідно до ч. 8, 9 статті 7 Закону України «Про Національний банк України” Національний банк України здійснює банківське регулювання та нагляд, веде Державний реєстр банків, здійснює ліцензування банківської діяльності та операцій у передбачених законами випадках.

Згідно до ч. 3 ст. 55 цього Закону Національний банк України здійснює постійний нагляд за дотриманням банками, їх підрозділами, афілійованими та спорідненими особами банків на території України та за кордоном, банківськими об'єднаннями, представництвами та філіями іноземних банків в Україні, а також іншими юридичними та фізичними особами банківського законодавства, нормативно-правових актів Національного банку і економічних нормативів.

Суть заяви.

Відповідно до ст. 1 Закону України „Про звернення громадян” громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

У зв'язку з наведеним, повідомляю що Публічне акціонерне товариство комерційний банк «Фінансова ініціатива» (ПАТ КБ «Фінансова ініціатива») відмовляє мені у поверненні коштів з рахунку______ відкритого _______, договір №_________

ПРОШУ:

Провести перевірку дотримання Публічним акціонерним товариством комерційний банк «Фінансова ініціатива» (ПАТ КБ «Фінансова ініціатива») банківського законодавства України, нормативно-правових актів Національного банку України, притягнути його до відповідальності за їх порушення під час надання послуг за договором . У разі наявності підстав, — позбавити банк ліцензій на здійснення банківської діяльності.

Вжити заходів щодо термінового погашення заборгованості з боку Публічного акціонерного товариства комерційного банку «Фінансова ініціатива» (ПАТ КБ «Фінансова ініціатива») за договором з повним та достовірним розрахунком заборгованості за ним на сьогоднішній час.

Додатки:

Копії паспорту та ідентифікаційного коду заявника;

Копія договору на надання послуг;

Копія заяви до відділення № 22 ПАТ КБ «Фінансова ініціатива»;

Копія скарги голові правління Циктору А.І.

 

ВОЙНА!!!

27 февраля 2015, 20:31   + 0 голосов Написать комментарий

Для того же, чтобы официально воевать с Банком нужно время и много.1. Написать письменное обращение в банк с требованием соблюдения условий договора и выдачи Вам денежных средств с текущего счета (или досрочного расторжения депозитного договора и перечисления денег на текущий счет, далее по тексту). Ответ получите в течение 1го месяца.2. Зафиксировать не возврат денег (в банке с 2мя свидетелями).2. Обратиться с иском к банку в суд (лучше с привлечением опытного гражданского юриста, способного сопровождать иск и следить за соблюдением судом действующего законодательства и в дальнейшем помочь с исполнением решения суда).3. Ждать результата (долго и в принципе без 100% гарантии позитивного результата т.к. исполнительная система нашего государства в состоянии агонии).