vslawyer
vslawyer
Зарегистрирован:
21 августа 2014

Последний раз был на сайте:
9 декабря 2014 в 20:53
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 754

vslawyer

RSS блога
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
3 сентября 2014, 7:32
# Временная администрация
Об «услугах» это вы так образно выразились? Или банк действительно кому-то какие-то услуги таки представляет? Они же с 26.08.14 в одностороннем порядке изменили все существенные условия ранее подписанных с нами договоров, а фактически прекратили обслуживание давным-давно. Всё что они делают так только регистрируют наши заявления и жалобы, даже не досуживаясь отвечать на них.
0
3 сентября 2014, 7:22
# Временная администрация
Аналогічна інформація про плани ввести ТА і тут
http://news.finance.ua/ru/~/2/0/all/2014/08/29/333118
Але звісно ж це ще нічого не означає. Треба їх дожимати!
0
21 августа 2014, 19:59
# 100% валютних надходжень підлягають продажу
Суспільне та політичне напруження в такий спосіб лише загострюватиметься! Невизначеність зростатиме! Як щоденна зміна правил діяльності має стимулювати зростання ділової активності? Нема що красти? Вирішили поспекулювати на маржі? Якщо підприємство лише експортує — пів біди. А якжо і експортує і імпорту? Чому воно не може використати зароблені ним кошти хоча б в якісь частині на своїж виробничі потреби? Не НБУ а «кровосісі»!
0
21 августа 2014, 18:06
# Помощь банка
Нехай так би й сказали…
0
21 августа 2014, 18:04
# Метод, изложенный в издании Бизнес Вести
Їх НБУ не чіпає… Невже хтось вірить що якийсь рядовий виконавесь на мінімальній зарплаті погодиться звернутися з даного приводу до суду? А навіть якщо й так — мені не відомо про жодне судове рішення щодо заборони виїзду закордон голови правління банку у звязку з невиплатою останнім заборгованості перед фізичною особою. Однак це не заперечує доцільності здійснення захисту своїх прав в судовому порядку. Питання лише в одному — а для чого тоді НБУ??? Нехай би тоді суд видавав ліцензії на здійснення банківської діяльності і контролював дотримання ними ліцензійних умов! Якщо б йшла мова про поодинокі випадки — так, я погоджуюсь що слід іти до суду. Однак в цьому випадку є массове «кидалово» ВСІХ ВКЛАДНИКІВ ТА КЛІЄНТІВ банку і робиться це в самій жорсткій та цинічній формі. Тим часом ресурси рефінансування та залишки активів банку активно зливаються на погашення зобов'язань по яких держава відповідальності й так не несла б. Натомість, заборгованість погашення якої гарантовано державою в лиці Фонду гарантування вкладів — лише зростає! Тут вже навіть не питання НБУ, а питання правоохоронних органів, які б мали запобігати таким негативним наслідкам для громадян та державної установи. Однак порушення правил переходу вулиці фізичною особою чомусь викликає з боку цих «правовохоронних» органів більш бурхливу реакцію, ніж фінансова афера державного масштабу:( Якщо ми кажемо, що у нас є держава, то слід згадати що у нас є і Конституція, якою безпосередньо гарантовано кожному громадянину непорушність його прав та інтересів (ст.41), в т.ч. права на вільне володіння та розпорядженя власними коштами. Скільки державних служб та установ які б мали здійснювати захист цих прав утримується за наш (державний) кошт це всім відомо. Проте будь-якої ефективності їх роботи на цьому «фронті» не спостерігається. Більше того — чим дальше, тим очевиднішим є їх злочинна бездіяльність, або ж всі вони «в долі». З них і слід починати нашу боротьбу за свої права! Якщо банк є неспоможнім і приховує цей факт — то саме НБУ мало б дати цьому тверезу оцінку і прийнгяти відповідне рішення, а закривати очі не очевидні речі!
0
21 августа 2014, 17:23
# Вклады не вернут
А що планується 05.09.14р.? Де і коли збір? Є якісь контактні особи ініціативної групи?
0
21 августа 2014, 17:18
# Помощь банка
Нажаль ніяк! У самого діагностовано пухлину. Надавав копії медичних заключень, викликів закордон на операцію, візу і т.і. — жодної реакції не кажучи вже про результати протягом трьох місяців не кажучи вже про особисті прийоми чи щось таке… До них навіть неможливо ні дописатися, ні дозвонитися, зокрема по гарячій лінії