vipslord

На Минфине с 8 декабря 2013

Заблокировать

Записи

7 ноября 2019, 18:23

# В приваті зависла моя шестизначна сума
Есть ответ банка

Для того, щоб бути гідним громадянином я надсилаю кошти з Payoneer на доларовий ФОП рахунок та оподатковую їх. Приватбанк хоче, щоб я пішов в тінь. Вчора 06.11.2019 перевів, як завжди, як останній рік, в 11 раз, на банківський аккаунт з пайонір. Платежу немає. Пишу в підтримку? І знаєте що? Де вони знову взяли Ершов Мікола?! Привіт, криватрансілетерація. https://picua.org/images/2019/11/07/d5d039d3b5d8c6f7130aeaa3a3d8fbee.png Платіж висить десь. Представник приватбанку відповідає, що пайонір змінив щось (транслітерацію англійських букв)?! https://picua.org/images/2019/11/07/97fea144e616dd6264ae4ee915f4933c.png Ershov Mikola — це чисто фішка привата. (Замість Yershov Mykola — Єршов Микола) 20 помічників по телефону скидують один на одного. В чому проблема?! Як мені отримати мої кошти!? Як мені оподаткувати кошти!? Тримаю в курсі, що аккаунт нейм, в пайонері не можна прописати будь-які символи. https://picua.org/images/2019/11/07/b666b0d8b66fa458cedd91f79edc2541.png Я впевнений, що це знову облажався приват із своєю секурністю та кривою валідацією користувача. А якщо я на дружину буду відправляти? Приватбанк також скаже, що ім«я Юля не дорівнює Миколі?

15 октября 2019, 00:17

# Сепаратизм та заклики руського міра уже в онлайн-підтримці
Есть ответ банка

Вітання! Моя вічна проблема із кривою транслітерацією набирає нових обертів. На жаль в онлайн-працівників є певні блокери. Пощастило мені натрапити на помічника із прізвищем майже Горобець. Сперичались ми і дійшли до висновку, що будь-якою мовою буде Горобець. Горобець на стане Воробей в Росії чи Sparrow в США. Зійшлись ми і на тому, що Микола буде Mykola в США, і що Микола не стане Клаусом чи Ніком в іншій країні. Але щось у людини власна назва «Микола» принципово стає «Николай». https://picua.org/images/2019/10/14/8db6844108d879840c227a9eabd8bda1.png https://picua.org/images/2019/10/14/ab06a2c358c9aa6a3cd7a5718fd371a7.png А тут онлайн-чоловік відверто дивується, що власні назви не перекладаються. Напевно для нього і Київ стає Кієв. https://picua.org/images/2019/10/14/b539ff5e780e6e9155b02eaaa27c20c8.png Відверто кажу, що Іван Воробйов більше всіх намагався тримати себе в руках та хоч трошки поглинутись у проблему. На жаль йому не вистачило комплексності знань, щоб вирішити проблему. Після майже двох годин спілкування, Іван Воробйов передає мене своєму колезі. І тут бац, ми натикаємось на того самого помічника, через якого ця проблема і почалась. В кінці вересня, онлайн-помічник Олександр, самостійно заліз в мої персональні дані і зіпсував їх. Акцентую увагу, що його інформація не вірна. Він практично кидає розмову, бо впевнений, що правий. https://picua.org/images/2019/10/14/0c1057ee39420f73434d94d070782d11.png Питаю я цього 292173 як його ім«я буде в світі писатись. Хамить. Про своє прізвище посилається на Конституції. Мужності Горобця йому явно не вистачає: https://picua.org/images/2019/10/14/049598d72eb654d43691b065d4b97671.png Ще декілька разів питаю, де він взяв „Николай“. Шле мене до філологів. https://picua.org/images/2019/10/14/50fe9387a5518b65abe8d660401f8e9f.png Дайвить авторитетом, включив мужика, закликає до сепаратизму, рекомендує мені в український паспорт вписати щось російське, відчуваю, що він так і чекає російської весни: https://picua.org/images/2019/10/14/965b6ea52a51e5d89212a5aa0c0afa76.png Цей розбійник так і хотів вийти звідси. Отже що я хочу сказати. Проблема не в імені. Для батьків я син. Для дружини — чоловік. Для друзів — друг. Іноземці кличуть Нік. Я не проти, щоб мене називали Олегом або Николаєм. Це немає жодного значення. Найбільша проблема, що валідація в системі працює по так званому російському імені, що транслітерує його згідно російських правил. Як результат перекази отримати не можливо. Порушують партнерські стосунки із такими системами як MoneyGram, Tyme, WesternUnion, які вимагають повне ім»я згідно документів. Англійскою. Ця проблема заморожена вже під 2 роки. Я поважаю себе, своє ім«я, своє прізвище (ім»я мого роду). Прошу у офіційних документах, які впливають на якість послуг, використовувати тільки офіційні дані. https://picua.org/images/2019/10/14/d0feb931e0ed802964aca193568e5499.png Не ЕРШОВ МИКОЛА-ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ Не ERSHOV MIKOLA-OLEG VOLODIMIRIVICH Не YeRShOV MYKOLA-OLEH VOLODYMYROVYCH НЕ ERSHOV NIKOLAY-OLEG VLADIMIROVICH Щоб закрити питання зі мною вам доведеться вписати повністю моє ім«я англійськими буквами в поле „Російською мовою“. YERSHOV MYKOLA-OLEG VOLODYMYROVYCH Бо інакше, я закрию питання з вами.

30 сентября 2019, 18:04

# Онлайн-помічник Олександр
Есть ответ банка

Моя ситуація така, що у виписці по рахунку є виписки на ЕРШОВ МИКОЛА ЕRSHOV MIKOLA 23.09 звернувся в онлайн чат. Олександр пообіцяв мені, що все буде чітко, і що ситуацію виправлять. Я кругом повинен бути як ЄРШОВ МИКОЛА або YERSHOV MYKOLA (ну + скорочення типу Yershov M...) І знаєте що?! Тепер уже є в історії Nikolai Нормально? Немає жодного діючого документу, де Микола утотожнюється Ніколаю. Так само як Ніколай не стане Ніколас, Ніком чи Клаусом в будь-якій іншій країні. Звідки у банка таке взялось!? — Невідомо! За сьогодні мене з"єднали з Дмитром, Микитою, Іриною, Анастасією. Всі вони вели себе як овочі. Дайте їм більше прав, щоб вели себе проактивніше або найміть ще людей. В решті зарплатню підніміть, що б хоч трошки були зацікавлені в задоволені клієнта. Вимагаю в графу російською мовою записати моє ім«я як це було до Саши YERSHOV MYKOLA Це потрібно для того, щоб не було проблем з вашою російською транслітерацією в українській державі, яку ваші криворукі програмісти не можуть виправити за 2 роки. У вас є мій номер. Можу стати консультантом з програмування або допомогти найняти програмістів-випускників коледжу, що справляться з такою задачою одразу. Бо ваші кадри, схоже, не дотягують навіть до рівня випускника коледжу. Якщо у них немає задачі, тоді проблема у ваших менеджерах, що не можуть створити заявку та донести її чітко до розробника. Якщо вам треба сформувати баг, щоб ви подали його програмісту, то не соромтесь. Зверніться. Я в десятий раз сформую репродюс сценарій, актуальний та очікуваний результат. А також запропоную як розширити можливість валідації, щоб зберегти комфорт для поточних і розширити для інших користувачів.

13 июня 2018, 15:54

Райффайзен Банк

# Кошти з карти списало, банкомат готівку не видав
Есть ответ банка

Доброго дня! Вже другий раз така ситуація. Знімаю 20 тисяч. Банкомат чухається, купюри рахує. Банкомат зависає, дає чек, перезапускається та пише, що не працює. Перший раз повернуло тільки через 10 днів. Сьогодні ця ситуація трапилась знову! В підтримці кажуть, що це не їх проблема, і щоб я звернувся до свого банку. Поверніть кошти та вирішіть питання із своїми банкомати. Перш ніж списати кошти, то нехай банкомат переконається, що має таку суму у себе.

6 февраля 2015, 06:40

# Золота картка

Доброго дня! З лютого за користування корпоративною карткою буду платити по 100 гривень (1200 в рік) Завдяки якісній онлайн бухгалтерії вирішив залишитись вашим клієнтом, хоч минулий тариф був 50 і мені дуже не сподобалось, що він виріс в два рази і так раптово. Мої питання: На яких умовах можливо стати учасником VIP клубу та власником золотої картки, щоб не платити додаткові 20 гривень в місяць? Мій тато є золотим клієнтом — це на щось впливає? Доходи в місяць 5, 10, 20 тисяч — можливо це? Чи можливо стипендію перевести із звичайної картки для виплат на золоту картку? (За сумісництвом я і студент) Про наявність депозиту в 25 тисяч я знаю і що це один із факторів безкоштовної участі в голд клубі, дякую. Додаткове питання: Я виїзджаю за кордон, як зробити щоб моя картка працювала там без проблем? дякую

13 ноября 2014, 18:55

# Я один із тих самих клієнтів, хто задоволений, так-так, я існую
Есть ответ банка

Сьогодні приблизно біля 18 години я відправляв кошти за допомогою сервісу https://sendmoney.privatbank.ua/ Випадково ввів не правильний номер, і зробив платіж. Прийшла смс про відправлення коштів, а також смс, що платіж потрібно підтвердити. Набрав на 3700 — 1, виявилось, що помилився. Платіж скасували. Другий раз ввів номер правильний, підтвердження, все ок. Зайшов в кабінет юр. особи, перевірив, паралельно перепитав інфо в робітника онлайн, та усім задоволений. Взагалі мав депозити достатньо великі, все повертали вчасно. Давали кредитні ліміти, всі закрили. Давали кредити на гарантії — за моїм бажанням закрили, правда робили це трошки з нагадуванням. (немаю кредитів і не люблю, тому усе закрили) Ось прув, спілкування із співробітницею: Олег, Уточніть, будь ласка, що саме у Вас не виходить і на якому етапі виникають труднощі? 18:35guest Приватбанк для юр. осіб відображає не корректну інформацію про поточний стан мого рахунку, здається так давайте форму для ідентифікації :) 18:37Екасёва Лилия Ви увійшли через акаунт. це не потрібно Вас цікавить кард холд по рахунку та вірний баланс? 18:37guest Мене цікавить мій поточний вірний баланс Стався не великий інцидент, та здається, що ваша колега з кол-центру мене від нього зберегла. 18:38Екасёва Лилия _ ___ 800.00 кард холд. від суми яку Ви бачете відніміть 800 грн це і будет Ваш баланс вірний 5169***1722463 800.0 13-11-2014 18:18:27 18:38guest лише один раз — 800? 18:38Екасёва Лилия так, більше ніякий операцій нема 18:39guest На скільки ваша інформація є достовірна? 18:41Екасёва Лилия сьогодні у Вас були списані кошти на 800 грн. потів кошти повернули бачу повернення а після цього ще раз пройшла оплата на суму 800 18:42guest перший раз списали, але повернули? — саме таке? ) 18:42Екасёва Лилия все вірно 18:43guest дякую Вам за вашу професійну роботу, хорошого вечора цьом

5 января 2014, 17:11

# Нав'язаний кредит
Есть ответ банка

Являюсь вашим корпоративним клієнтом. Моя проблема в тому, що банк не хоче напрягатись заради мене. Всі рази коли я звертаюсь до підтримки, мені дають шаблонні відповіді, що мене не задовольняє. Коли я заходжу в приват для юр. осіб вкладка кредити>діючі угоди. Там чітко написано, що у мене є угода(звісно без мого підпису), яка діє до кінця 2014 року. Сума кредиту 1000 гривень. Так, мені всі за шаблоном говорять, що я його можу зупинити, я зупинив його. Але мені цього не достатньо. ПБ на бумажках гарантує захист моїх вкладень. А як діло до суті, то десятки не задоволених людей. Кожному з яких банк гарантував захист коштів, але не захистив, лоханувся, то нехай компенсує втрати, а потім уже виясняє усі деталі. Він же гарантує захист вкладень!? Отже я сумніваюсь в захисті від приватбанку і в його обслуговуванні, тому відгуки всі отримають незадовільні. І тому кожен раз, коли приходять надходження, то кошти я знімаю ОДРАЗУ! Тому я не хочу просто зупинити кредит, я хочу відмовитись від нього в повномоу обсязі, що гарантовано цивiльним кодексом України Глава 71 ПОЗИКА. КРЕДИТ. БАНКIВСЬКИЙ ВКЛАД Стаття 1056. Вiдмова вiд надання або одержання кредиту. 2.Позичальник має право вiдмовитися вiд одержання кредиту частково або в повному обсязi, повiдомивши про це кредитодавця до встановленого договором строку його надання, якщо iнше не встановлено договором або законом. Договору не було, щодо кредиту, він зазначений як безномерний. А також мені надані гарантійні платежі на суму по 10 000. Від них я теж хочу відмовитись. Хочу щоб вони дорівнювали 0. Ще раз акцентую увагу, мене дістали шаблоні вигуки ваших операторів. Я хочу індивідуального підходу. Перша моя вимога: Кредитний договір повинен бути знищений! Його не повинно існувати. Друга моя вимога: гарантовані платежі повинні бути знищені! їх не повинно існувати. Працівники приватбанку всі кажуть, що вони слідують вказівкам законів України. Тому я навів чітку статтю із цивільного кодексу України ( zakon4.rada.gov.ua/laws/show/435-15/print1378688776619475 ). Пишу листа вам, і чекаю на відповідь. Дуже надіюсь, що мені відповість не Олена. І ще більше надіюсь що це не буде шаблонна заготовка. Якщо мої вимоги не будуть виконанні, я зміню банк, на всякий випадок продублюю листа на головний офіс пб. В будь-якому випадку 50 гривень в місяць за обслуговування, +за зняття коштів готівкою комісії по 0.75% від суми, +кошти за реєстрацію і всякі виписки (які повинні бути безкоштовно запропоновані одразу, а не потім за гроші), все це залюбки прийме будь-який інший банк. З повагою, поки ще ваш Клієнт.

Главная/

Микола