Нав'язаний кредит

vipslord 5 січня 2014, 17:11
Являюсь вашим корпоративним клієнтом. Моя проблема в тому, що банк не хоче напрягатись заради мене.
Всі рази коли я звертаюсь до підтримки, мені дають шаблонні відповіді, що мене не задовольняє.
Коли я заходжу в приват для юр. осіб вкладка кредити>діючі угоди. Там чітко написано, що у мене є угода(звісно без мого підпису), яка діє до кінця 2014 року. Сума кредиту 1000 гривень.
Так, мені всі за шаблоном говорять, що я його можу зупинити, я зупинив його. Але мені цього не достатньо.
ПБ на бумажках гарантує захист моїх вкладень. А як діло до суті, то десятки не задоволених людей. Кожному з яких банк гарантував захист коштів, але не захистив, лоханувся, то нехай компенсує втрати, а потім уже виясняє усі деталі. Він же гарантує захист вкладень!?
Отже я сумніваюсь в захисті від приватбанку і в його обслуговуванні, тому відгуки всі отримають незадовільні.
І тому кожен раз, коли приходять надходження, то кошти я знімаю ОДРАЗУ!
Тому я не хочу просто зупинити кредит, я хочу відмовитись від нього в повномоу обсязі, що гарантовано цивiльним кодексом України Глава 71 ПОЗИКА. КРЕДИТ. БАНКIВСЬКИЙ ВКЛАД Стаття 1056. Вiдмова вiд надання або одержання кредиту. 2.Позичальник має право вiдмовитися вiд одержання кредиту частково або в повному обсязi, повiдомивши про це кредитодавця до встановленого договором строку його надання, якщо iнше не встановлено договором або законом. Договору не було, щодо кредиту, він зазначений як безномерний.
А також мені надані гарантійні платежі на суму по 10 000. Від них я теж хочу відмовитись. Хочу щоб вони дорівнювали 0.
Ще раз акцентую увагу, мене дістали шаблоні вигуки ваших операторів. Я хочу індивідуального підходу.
Перша моя вимога:
Кредитний договір повинен бути знищений! Його не повинно існувати.
Друга моя вимога: гарантовані платежі повинні бути знищені! їх не повинно існувати.
Працівники приватбанку всі кажуть, що вони слідують вказівкам законів України. Тому я навів чітку статтю із цивільного кодексу України ( zakon4.rada.gov.ua/laws/show/435-15/print1378688776619475 ).
Пишу листа вам, і чекаю на відповідь. Дуже надіюсь, що мені відповість не Олена. І ще більше надіюсь що це не буде шаблонна заготовка. Якщо мої вимоги не будуть виконанні, я зміню банк, на всякий випадок продублюю листа на головний офіс пб. В будь-якому випадку 50 гривень в місяць за обслуговування, +за зняття коштів готівкою комісії по 0.75% від суми, +кошти за реєстрацію і всякі виписки (які повинні бути безкоштовно запропоновані одразу, а не потім за гроші), все це залюбки прийме будь-який інший банк.
З повагою, поки ще ваш Клієнт.
6 січня 2014, 11:42
Шановний Клієнт!

Дякуємо Вам за Ваше звернення.
Для вирішення Вашого питання, рекомендуємо звернутися у відділення банку і пояснити ситуацію.
Співробітниками відділення буде написаний службовий документ, згідно з яким Вам скасують кредитний ліміт.
З гарантованими платежами, самостійно їх не можна обнулити, також рекомендуємо Вам звернутися до відділення Банку.

Приносимо вибачення, якщо ситуація доставляє Вам незручності.
З повагою, Катерина.
ПриватБанк.