Viach
Viach
Зарегистрирован:
30 марта 2020

Последний раз был на сайте:
23 сентября 2020 в 20:25
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 0
Подписчики (1):
zazazazazazazaz
zaNOza :)
20 лет

Viach

Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+34
23 сентября 2020, 15:43
# Украинцы за месяц занесли в банки 1,1 миллиарда (инфографика)
Хтось боїться, що готівку з хати можуть винести, хтось думає, що бакси під матрацом може знищити пожежа, хтось вважає, що основна девальвація вже сталася і навіть, якщо буде ще просадка, то відсоток набіжить більше, хтось просто не париться і перевкладає те що було - у всіх свої причини і тут насправді невідомо хто виграє, курс влітку може бути і нижче ніж сьогодні і вище, але багато подій, які на це вплинуть, ще не сталися, а прогнози мають погану звичку не здійснюватися.
+42
21 сентября 2020, 12:47
# Доллар и евро в понедельник: все выше, выше и выше
Пруфи на Смолія? Більшість с/г продукції експортується, тобто за неї платять доларами, які як раз потрібно частково обміняти на гривню для забезпечення поточної операційної діяльності і те, що дрібні фермери свої заробітки переводять у доларовий кеш - наврядчи сильно впливає на курс міжбанку. З кінця серпня в країні завжди різко зростає активність імпортерів, тому що майже все, що споживає населення імпортне, а склади майже порожні, тому курс вже багато років (за деякими виключеннями, як у 19-му) відчутно зростає. Цього року до сезонності додалася ще й криза, а курс сильно залежить від психологічного стану покупців, тому можуть бути сюрпризи - для одних приємні для інших навпаки)
0
18 сентября 2020, 11:46
# Изменения учетной ставки будут зависеть от ситуации с коронавирусом — НБУ
Тому, що в країні не існує правоохоронної системи і значна частина кредитів, особливо тих «найкращих» громадян, кому все дозволено, не просто не планується до повернення, а їх навіть і обслуговувати не збираються.
+68
17 сентября 2020, 9:20
# Власть перешла к ручному управлению курсом
Минулого року були сподівання на реформи і закінчення кредитного циклу у світовій економіці, за цих умов до країни надходило багато валюти і НБУ абсолютно логічно викупав величезні її обсяги по низькому курсу. Зрозуміло, що експортерам руди та програмістам це не вигідно, але в світі завжди так, хтось заробляє, а хтось втрачає. Тому «не треба скігліті, а треба брати лопату» - як сказав класик)
+53
16 сентября 2020, 13:35
# Защита потребителей: Рада ограничила размер штрафов по микрокредитам
Вони-то не мають, але в багатьох з них є мама, яка працює на 3-х роботах на додачу до пенсії, щоб сплатити за синулю черговий кредит бо йому погрожують зламати ноги, а вона його дуже любить. Штрафи як раз є ключовою фішкою цієї бізнес-иоделі, де та частина позичальників, що якось обслуговує кредити, платить за тих, хто не повертає і не париться.
+119
14 сентября 2020, 17:19
# Стало известно, какой курс доллара заложили в бюджет. В Минфине говорят, что с НБУ согласовали
Ну навіть якщо скоро буде 30 і так само на початку наступного року, потім 28, а потім наприкінці знову 30, то середній і вийде 29. Хоча уряд ще жодного разу курс не вгадав, після того як він став відносно «плаваючим», тому орієнтуватися на його прогнози марно.
+102
14 сентября 2020, 10:58
# Интрига понедельника: устоит ли уровень 28 гривен за доллар
Не така вже це й інтрига. НБУ за Шевченка змінив пріоритети, тепер його хвилює не інфляція, а те, щоб Бубочка був задоволений, а для цього потрібні перевиконання бюджету та збільшення доходів спонсорів, які експортують сировину та напівфабрикати, а збагачуються так наче продають медичне обладнання та ракети) Інтрига буде коли підійдемо до весняних максимумів, от там вже буде цікаво подивитись чи посприяє НБУ їх пробити і піти вище.
+30
12 сентября 2020, 16:39
# Прогноз курса: может ли Китай обвалить экономику США в любой момент (видео)
Шановний Олексіє, 1) ну ви ж чудово знаєте, що викуп ФРСом облігацій на вторинному ринку ніяким чином не впливає на зростання держборгу США, а можливості ФРС у друкуванні доларів може обмежити лише сам ФРС. Держборг США звісно обмежений законодавчо, але якщо долари почне друкувати казначейство, то це не держборг, а просто додаткові бакси. 2) Успішність долара грунтується на тому, що це єдина більш-менш адекватна велика держава у світі, яку на жаль скоро таки доконають демократи, а те, що міжнародні розрахунки ідуть в доларах лише наслідок гегемонії США, а не причина. І навіщо тим же саудітам відмовлятися від доларів на користь юаня? 3) ЗВР у юанях - це смішно, лише ідіот може довіритися комуністам, достатньо хоча б трохи почитати Леніна та Троцького, щоб зрозуміти, чому цього робити не варто; 4) 230% чи 2300% - це не важливо, помірна інфляція = прогрес, дефляція = застій і деградація; 5) Китай тоталітарна держава, брехлива «імперія зла», що так само друкує трильйони незабезпечених нічим юанів і яку потрібно знищити так само як 3-й райх і совок. Якщо вам подобається рабовласницький лад, то це дуже сумно...
+64
10 сентября 2020, 13:45
# Прогноз курса: может ли Китай обвалить экономику США в любой момент (видео)
Навіть якщо Китай переведе всі боргові зобов'язання у «кеш», то що він зможе зробити зі своїми трильйонами доларів для того щоб розігнати інфляцію у США? Не роздасть же він їхнім пенсам для того щоб вони почали скуповувати ширнеротріб у тамтешніх волмартах. Він зможе їх тільки поміняти на євро, фунти, шф або навіть рублі (якщо захоче звісно). А вкласти ці єаро чи рублі він зможе лише туди куди йому дозволять країни-емітенти. Тобто на інфляцію це ніяк не вплине, лише на фондові ринки, куди його можливо пустять, а там і без цього трильйони в бульбашки вкладаються)
+295
10 сентября 2020, 12:11
# Прогноз курса: может ли Китай обвалить экономику США в любой момент (видео)
Часом складається враження, що шановний експерт загубився в часі) Проблема зі зливом трежеріс могла б виникнути до 2008 року, а сьогодні ФРС не тільки пильно стежить за всім, що відбувається на ринках, але й активно втручається і тому миттю викупить хоч квадрільйон боргових зобов'язань, якщо виникне загроза фінансовим ринкам. Тому розпродаж китайцями американського боргу ніхто не помітить, якщо цього захоче ФРС. З приводу якоїсь значної ролі юаню на майбутнє теж є питання, друкують їх не менш активно ніж долари, статистика комуністів брехлива, стрімке зростання рано чи пізно закінчується, тоталітарна держава не є привабливою для найрозумнішої частини людства, що й досі їде до США, тощо. Ну і дефолт США не майже неможливий, а в принципі неможливий, долари має право друкувати не тільки ФРС, а й казначейство, яке у будь-якому випадку зможе закрити всі питання з боргами.
+11
9 сентября 2020, 13:06
# Крупные игроки, объем торгов и Нацбанк: почему с валютой все непросто
1. «кто тех покупателей станет спрашивать» - курс завжди залежить від покупців, якщо вони готові купувати по 30, то буде 30, а якщо ні, то хоч вдааися, а не буде; 2. «В Мире серьёзное укрепление доллара идёт ко всем валютам» - невеличка двотижнева корекція після безперервного п'ятимісячного падіння ще ніяк не серйозне укріплення.
0
8 сентября 2020, 14:58
# Tesla может быть самой опасной акцией на Уолл-стрит
Поки що на премаркеті акції Тесла дешевшають на 13% до рівня $362, але це ні про що не говорить, після відкриття американської сесії вони можуть і подорожчати)
+11
8 сентября 2020, 12:05
# Кто на самом деле разогнал стоимость IT-гигантов
Теорію про якусь окрему фінансову установу, що маніпулює ринком, можна було б розглядати до фінансової кризи 2008 року, коли світ жив за формулою: твої інвестиції - твій клопіт. Але сьогодні реальність інша, для приватних та малих інвесторів нічого не змінилося, а от величезні фінустанови тепер живуть за принципом: мої інвестиції - це клопіт фінансового регулятора. Вони стали священними коровами, всі збитки яких перекладаються на суспільство загалом. ФРС та ЄЦБ згодні скуповувати за номіналом будь-які сміттєві деривативи своїх фінансових корпорацій, які таким чином втратили всі запобіжники від перегріву ринків і можуть розігрівати їх і надалі, а якщо раптом трапиться бадабум просто взяти гроші у свого центробанку. Чим все це скінчиться - важко сказати, такої ситуації ще не було в історії, але зростання акції найближчим часом наврядчи припиниться, вкладати гроші у реальний сектор вже давно не вигідно, тому цілком ймовірно, що за рік-два сьогоднішні ціни на акції можуть здатися просто смішними.
+4
28 августа 2020, 15:09
# Конец недели на валютном рынке: почему стоит ждать скачков евро и что будет с долларом
Курс долара падає до багатьох не найкращих валют: мексиканський песо, румунський лей, польський злотий та багато інших. Багато з них вже коштують дорожче ніж до початку кризи. Зростає до небагатьох, наприклад до турецької ліри, яку самі турки в коментарях вважають переоціненою бо в них інфляція набагато випереджає падіння курсу. Це цілком логічний процес, доларів у інвесторів вистачає і вони інтенсивно вкладають їх у ризикові активи. В Україні з інфляцією і поточним рахунком все добре, тому долар підтримують в інтересах експортерів сировини та бюджету. Можливо воно і непогано, але інфляція від цього буде прискорюватися і які будуть наслідки - ми незабаром побачимо.
0
17 августа 2020, 16:29
# «Bitcoin бесполезен». Глава Euro Pacific Capital снова раскритиковал криптовалюту
А біток можна зламати і набрати 51% потужності одним квантовим комп'ютером - теж справа найближчого майбутнього. Ніщо не дає 100% гарантії назавжди) До речі одна кріптобіржа як раз з Печерська 5 років тому сконцентрувала більше 51%, ви не звідти часом?
Страницы: 12345