Shaman4yk
Shaman4yk
Зарегистрирован:
25 января 2016

Последний раз был на сайте:
28 марта 2016 в 14:08
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 1234

Shaman4yk

Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+8
21 марта 2016, 10:44
# Россия насчитала Украине проценты по «бондам Януковича»
2 відповіді:
1) Ви плутаєте, це Яценюк розгрібає борги ЯНУКОВИЧА (простіше кажучи взятку в обмін на цілу країну)
2) Не треба ПЕРЕКРУЧУВАТИ, англійський суд не постановляв платити борг, він тільки признав його офіційним — ви думайте головою як пишете…

РФ вже по газу Тимошенко 31 млрд баксів боргів собі нарахувала, тому 700 тис в день це копійки…

В Суді буде доказано що це була взятка, гроші Україна не отримала, Януковича і Путіна викличуть у якості свідків, це буде позор, Янукович не зможе приїхати через інтерпол + позицій світу яка підтримує Україну яка потерпає від агресії Рашистів буде 101% в сторону України.

За нас США, ЄС, Greate 7 і весь цивілізований світ — тому не переживайте росіяни так за нас, платити буде тільки Росія репарації!
+8
3 марта 2016, 16:14
# Учетная ставка не меняется
«Враховуючи ці ризики і пріоритетність завдань із цінової стабільності, НБУ вважає за доцільне зберегти поточні монетарні умови», — зазначено в повідомленні.

Нацбанк надалі має намір поступово пом'якшувати монетарну політику за умови зниження інфляційних ризиків, передусім відновлення політичної стабільності і співпраці з МВФ, а також поліпшення перспектив для вітчизняного експорту.

Нацбанк наголосив, що у разі реалізації вказаних ризиків він буде вимушений зберегти монетарну політику стриманою на триваліший період для досягнення своїх інфляційних завдань.

Як повідомлялося, НБУ збільшив облікову ставку до 30% річних з 4 березня 2015 року. До цього з 6 лютого діяла ставка в 19,5%, а з 13 листопада 2014 року — 14%.
+8
3 марта 2016, 16:09
# Учетная ставка не меняется
Як зазначено в повідомленні, подальшому зниженню інфляції в 2016 році сприятимуть, передусім, низькі темпи економічного зростання, що стримає відновлення споживчого попиту.

На думку НБУ, тренд на уповільнення інфляції також підтримають збереження низьких світових цін на енергоресурси і продовольство.

Згідно з оцінкою центробанку, ризиками інфляційного прогнозу залишаються зовнішні і внутрішні чинники, які визначають стан платіжного балансу, динаміку обмінного курсу гривні, інфляційні очікування.

Згідно з повідомленням, зокрема, до них належать повільна переорієнтація українських експортерів на нові ринки збуту і освоєння ними нових транспортних маршрутів доставки продукції.

Крім того, НБУ засвідчує ризики, пов'язані з внутрішньою політичною нестабільністю, зволіканням з відновленням співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і відповідним вступом офіційного фінансування.
+23
3 марта 2016, 16:08
# Учетная ставка не меняется
Рішення затверджене постановою правління НБУ від 3 березня №135 «Про регулювання грошово-кредитного ринку».

«Збереження процентних ставок на незмінному рівні спрямоване на досягнення мети із зниження споживчої інфляції до 12% на кінець 2016 року, і до 8% — на кінець 2017 року», — зазначено в повідомленні.

Як нагадує регулятор, в січні інфляція становила 0,9% і була близькою до прогнозу НБУ на цей місяць, причому такий розвиток інфляційних процесів в основному відповідав прогнозованій НБУ траєкторії уповільнення споживчої інфляції на кінець 2016 року.

Центробанк наголосив, що посилення напруги на валютному ринку, яка спостерігалася в січні-лютому 2016 року, не позначилося на рівні інфляції.

«Завдяки діям НБУ, спрямованим на згладжування надмірних коливань обмінного курсу, знецінення гривні відбувалося поступово, що обумовлювало обмежений вплив на рівень інфляції», — пояснює регулятор.

НБУ вважає актуальним поточний прогноз споживчої інфляції на рівні 12% наприкінці 2016 року і 8% -
0
2 марта 2016, 9:12
# Безработица в ЕС упала до рекордно низкого уровня
Так давайте будемо жити кожен на своїх уявних фактах, якщо ми не довіряємо укрстату, уявіть як покращеться життя у всіх, в одного 5 млн безробітніх а інший каже всього 50 чоловік, кльово правда?

1,7 млн БІЖЕНЦІВ — який НЕНОРМАЛЬНИЙ буде рахувати безробіття? НУ ТРЕБА Ж ГОЛОВОЮ ДУМАТИ А?
0
1 февраля 2016, 9:34
# Российские банки хотят спасти за счет «стрижки депозитов»
Считаб АБСОЛЮТНО НЕ ПРАВИЛЬНО, когда кто то берет твои денги и делает с ними что хочет без твоего разрешения.

Плохо работал Банк — я забираю свой депозит а проблеми руководства и государства, почему у меня заберут денги если большой шанс что банк и так умрет?
0
27 января 2016, 9:31
# Активы неплатежеспособных банков превышают 400 млрд грн
Ой не почуємо, подивившись форбс всі олігархи втратили від 30 до 50% і нових багатіїв які як син Януковича ніде не видно.

Це як Богатирьова — не була мільйонером а за рік стал Мільярдером, світ не знав ще таких геніїв економіки.

Ви плутаєте РФ з Україною, це там вчитель Дзюдо стає Мільярдером, а в нас період олігархату і бандитизму закінчився
0
27 января 2016, 9:28
# Активы неплатежеспособных банков превышают 400 млрд грн
Відмивали гроші, кредитували повязаних осіб власника або бізнес власника, люди несуть депозити а вони свої фірми заливають грошима, потім фірми гроші на кіпр, фірма банкрот, банк банкрот, хто в мінусі? Звичайні люди, які повелись на ставку 25%. А коли при владі були Зеки то гроші з держави йшли в саме такі банки або з державних компаній в такі банки ось і маємо.
0
27 января 2016, 9:26
# Активы неплатежеспособных банков превышают 400 млрд грн
Це питання було б доречно задати колишнім бандитам які втікли у вашу любиму РФ, а весь груз від падіння впав на владу і тому дивно звучить питання що зробили вони коли банки були вже мертві і навіть не хотіли докапіталізовуватись і т.д.
+15
25 января 2016, 14:48
# Швейцария предоставит Украине $200 млн
Вот перед тим як троль сибірський щось напише брехливе, хоть би загуглив СКІЛЬКИ СОТЕНЬ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ПОЖЕРТВУВАВ ПОРОШЕНКО НА АРМІЮ, виглядаєте бридко і убого ваша трольська спам-атака
+15
25 января 2016, 14:46
# Швейцария предоставит Украине $200 млн
Податок на АТО таким як ВИ потрібно не 1,5 а 15% платити, а ще ліпше повоювати в АТО що б зберегти країну, в іншому випадку після захоплення половини України долар буде по 100 грн і гіперінфляція
+15
25 января 2016, 14:44
# Швейцария предоставит Украине $200 млн
А є в світі країна якій просто так хтось дає гроші? ви адекватні всі?

Звісно завжди є умови та %, але в країнах ЄС в рази менший % ніж в колишніх позичальників і основне без політики
0
25 января 2016, 11:47
# Советником Яресько по банкам станет японец
Як стане премєром одразу стане винувата у всіх ЗРАДАХ планети, ціні на газ, курс долар, не посаджених олігархів і т.д.

Дай Бог їй (їм) провести закон по реструктуризації іпотечних кредитів, кредитів для живих підприємств і стабілізувати платіжний баланс, економіку і курс — дальше все само собою налагодиться.

Абрамовичус заявив що в 2016 будемо приватизовувати 25 найбільших підприємств для великих міжнародних інвесторів, решта 1700 підприємств як піде =) тоді і ефективність буде, і податки, і робочі місця, модернізація, лиш би популісти і продажні олігархам і кремлю депутати і ЗМІ не зіпсували картину
+77
25 января 2016, 11:29
# Россия надеется на нефть дороже 30$
Як сказав відомий російський аналітик Степан Демура: не важливо яка буде ціна на нафту, чи 30 чи 130, якщо РФ викинуть з ринку і ніхто не буде в агресора купувати, вирок в Лондоні тільки посилює дану тезу.

Поки РФ не виведе війська і не поверне захоплені териториї і ще не дай Бог зірве Мінськ-2 як вони зараз це ненамагаються зробити, можуть получити аналогічні санкції які мав ІРАН, тобто ЕМБАРГО на продаж нафти, і тоді хоч 1000 за барель давайте — для РФ це буде глибоко і фіолетово

РФ як глухо-німі, їм всі кажуть виведи війська, знімемо санкції, і нафта підросте, і рефінансування через МВФ дамо і бізнес відродиться — а їм у відповідь Зелені чоловічки то не ми, Кримнаш, надіємось на чудо…
0
25 января 2016, 11:19
# Скачки курса продолжатся
Скачки — не політ в бездну, надія є, прийде транш, прийде валюта експортерів які чекають максимального значення, як минулого року до 40 грн за бакс доходило, а потім вернувся на місце, основне без паніки і спекуляцій дочекатись траншу
Страницы: 12