NEDI
NEDI
Зарегистрирован:
21 марта 2014

Последний раз был на сайте:
19 марта 2018 в 19:02
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 3046
Подписчики (1):
55956947
Tisha ™
Kiev, Ukraine

NEDI

RSS блога
Пол:
женский
Город:
Львов
Место работы:
Маленький украинец
E-mail:
buh.budservice.nov@gmail.com
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+15
20 сентября 2017, 22:59
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
Вы забыли сопоставить среднюю зарплату. Пример, в Германии Опель-Вектру новую может купить пенсионерка, которая имеет стаж 15 лет. К сожалению, моя мама, имея стаж 40 лет не может позволить купить себе металическую тачку.
0
20 сентября 2017, 15:41
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
На сайті багато ботів, яким платять. На мою думку проблема не тільки в євробляхах. Проблема в тому, що «прості» українці бачать як живуть, ті, що повинні за зловживання і злочини (кримінальні і економічні, тобто зроблені руками, чи головою, бо руки нічого не крали) сидіти в тюрмі, а все прихватизоване повинне бути конфісковане. Крім того, кожен день злодії і політичні проститутки, не вилазять з телевізора і вчать інших жити чесно… І, звичайно, «простий» ураїнець хоче їздити на більш менш пристойній машині (а не «калині»), яка хоч має 10 років, все ж безпечніша і, хоче придбати цю машину по такій ціні, як вона коштує в цивілізованому світі. Тобто хоче жити у 21 столітті, а не 20. Дуже б хотілося, що б ці всі «принципові» юристи і економісти відрізняли недоплати податків окремої людини в сумі 10000грн. раз в житті і 10000000грн. кожного кварталу кожного року. Пишу це як людина, яка бачила фінансову і бухгалтерську звітність багатьох великих підприємств на Україні. Крім того, цікавлюсь оподаткуванням у різних країнах. І наш «простий» українець сплачує ретельно всі податки, в тому числі воєнний збір і в кожному товарі 20% ПДВ, а багаті не платять нічого (всі їхні покупки, навіть туалетний папір, оплачують підприємства, якими вони володіють).
+41
19 сентября 2017, 21:12
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
Сначала пусть Порошенко вернет все, что получил, вводя льготы для отечественного производителя, и выжав, как лимон ЗАЗ, погубив Львовский автобусный. И не только Порошенко, но и все олигархи. Вспомним цены на Криворожсталь для Ахметова и Пинчука и ее реальную стоимость. Вот пусть сначала штрафы за использование награбленного заплатят олигархи, а уже потом, по справедливости, начнем с народа. Кстати стоимость и налоги с авто Ахметова входят в цену електроенергии, т.е. оплачивает народ. Они почти все приобретены на предприятия, также как яхты, самолеты и т.д. По-моему это тоже не чесно. Рыбу чистят с головы.
+15
14 августа 2017, 17:50
# 3 млн «биометрических» украинцев. Головная боль для работодателя
Наша злодійська еліта мріє про часи коли більшість пасіонарних українців виїде, або вимре. В 90 роки ця еліта сформувалась на криміналах і економічних злочинах. Їхні діти — білоручки. Тому для майбутнього цих дітей потрібно зачистити протесне поле громадян України. Крім того, до їх заводів добавиться найбільша цінність — земля України. А для роботи вони завезуть негрів і китайців. Немає злочинів, на які б не пішла наша «еліта». Або вони нас, або ми їх.
0
10 июля 2017, 11:29
# Порошенко задекларировал еще 1,2 млн грн дохода от вкладов в МИБе
Цікаво, під який відсоток вклади?
+10
29 июня 2017, 11:45
# В ФГВФЛ рассказали, как выводились активы из банка Таврика
І що, посадили кредитний комітет???
І що, посадили когось з банківського нагляду???
І що посадили когось з керівників і власників банку???
І звичайно напрошується думка, що у випадку неповерненння депозитних вкладів, вкладники банків, нарешті, очистили б Україну від цих «геніальних менеджерів» у стилі Медведчука (згадаймо українське МММ і банк «Україна».
0
23 июня 2017, 12:25
# Украина не взяла $10 млрд от международных кредиторов
Гнати потрібно від влади всіх, хто там був до 2014 року
0
24 мая 2017, 12:40
# Как бороться со схемами НДС
А навіщо економіці, яка в кризі, ПДВ. В країні майже немає виробників. А торгаші хай платять податок з продаж.
+29
24 мая 2017, 12:20
# Суркисы отсудили у ПриватБанка более 1,4 млрд грн — СМИ
Етого следовало ожидать. Наша страна — рай для олигархов, а наши олигархи, если мягонько сказать, — єто одно жулье. Нужна финансовая люстрация. А то снова поют о негласном уговоре меду населением и «єлитою»: народ не спрашивает о происхождении наших несметных богатств — мы воююем только в Донбасе.
+30
7 февраля 2017, 12:38
# 9 планов Министерства финансов
А де план по наповненню бюджету коштами, повернутими багаточисленною армією податківців НАБУвців, НБУушників, фінансових поліціянтів, і тому подібних від розкриття економічних злочинів у надзвичайно великих розмірах в період з 1991р по 2017р.? А де пропозиції по встановленню соціально справедливих податків і зборів, та перейти до прогресивної школи?
+43
31 января 2017, 15:59
# Больше, чем даст МВФ: появились данные по долгам топ-20 украинских олигархов
Чому немає святого Петра Олексійовича?
0
27 октября 2016, 12:13
# Бахматюк грозит дефолтом
А чому не судять банківських ділків, особливо із відділу по нагляду за банками та аудиторів, які підтверджували звітність? Закон має бути суворим для всіх.
+16
4 октября 2016, 11:55
# Еще раз о земле. Не в последний...
Продажа землі буде обгрунтована тільки при справедливих податках. Шкала цих податків повинна бути прогресивна. Зараз великі податки повинні платити ті, хто за безцінь приватизував майно (заводи, фабрики, магазини і т.д. до 1980 р.) Тобто, всі Ахметови, Порошенки і інші повинні доплатити в бюджет. Провести оцінку всіх обленерго, облгазів, шахт, заводів і від вартості нехай сплачують, наприклад, 1% в рік, якщо акціонерів більше 10, або 2% якщо акціонерів менше 10. Суму податку зменшувати на 1% від суми покращень, реконструкцій, тобто стимулювати оновлення основних фондів. Так само податок на землю. Якщо на 1 людину припадає 20 сотих землі, виділеної під забудову- не платить нічого. Якщо від 20 до 30 — 0,1% від вартості, від 30 до 40 -0,5%. І тут же зникнуть всі ці маєтки з гектарами лісів довкола. А хто хоче мати ранчо — нехай і платить народу України достойну плату, за те що має більший кусок Богом наданого всім нам майна. На справедливості податків базується добробут всіх успішних країн світу.
+17
8 июля 2016, 12:31
# Про тарифи і субсидії
Чому ніхто не згадує, як прощали борги за газ нашим олігархам? Чому «Нафтогаз» у таких збитках? Потрібно, що б олігархи повернули все, що попередні скликання Верховної Зради ЗАКОНОДАВЧО їм списали. Біда наша в тому, що до тіла України присмокталисть пиявки-олігархи, і, вони знекровлюють її економіку. Це головна проблема України. Друга — безкарність бюрократії. Третя — кількість бюрократів.
Страницы: 123