NEDI
NEDI
Зарегистрирован:
21 марта 2014

Последний раз был на сайте:
17 августа 2018 в 18:18
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 3219
Подписчики (1):
55956947
Tisha ™
Kiev, Ukraine

NEDI

RSS блога
Пол:
женский
Город:
Львов
Место работы:
Маленький украинец
E-mail:
buh.budservice.nov@gmail.com
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
10 августа 2018, 13:21
# Номера в подарок: как будут легализировать евробляхи
Як тут багато тих, хто стягнув би із євробляхерів останні кошти. Невже звичайна людина в 21 ст не може мати гідну машину, яка хоч має вік 20 років, але краща від новенької «Калини». А бюджет нехай заплатять ті, що приватизували за копійки весь промисловий потенціал України. Чому з мене хочуть стягнути ПДВ? Що воно повернеться мені як бюджетні асигнування в школи, лікарні, дороги? Ні, піде знову щоблі, що вже 25 років при владі, та як таракани повзають із однієї партії в другу, із одного крісла в інше, та вже почали пристроювати у владу своїх таких же тараканят. Починати потрібно з голови.

+46
3 августа 2018, 11:31
# За что украинцев будут лишать субсидий. Список
Цікаво, а коли почнуть платити податки нормальні багаті?.. Це ж все тільки придумано для «маленького українця». А багаті свої Мальдіви ховають за семінарами і відрядженнями, їздять на авто, які по документах записані на фірму, прислуга в них також в штатних працівниках, часто в державних органах. Близькі родичі не працюють, а тільки по докуменах отримують високі зарплати — потім буде відповідна пенсія. Висновок: ніхто чесно платити не буде, якщо бачить що суддя, прокурор, мер і т.д. крадуть і живуть не по рівню офіційних доходів. Але, головне питання в тому, що вже з школи, інституту іде повальне навчання корупції, де наші діти на життєвих прикладах бачать, що добре живе тільки хам, злодій, вимагач і злочинець. Бачать, що якщо батьки були чесними, то не добилися в житті нічого. Тому більшість дітей піде по заповітах Володі Улянова (мы пойдем другим путем). Шкода, що під гарячу руку попадуть і ті «винятки», що заробили кошти і майно чесно, своїми руками та головою.
+15
20 сентября 2017, 22:59
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
Вы забыли сопоставить среднюю зарплату. Пример, в Германии Опель-Вектру новую может купить пенсионерка, которая имеет стаж 15 лет. К сожалению, моя мама, имея стаж 40 лет не может позволить купить себе металическую тачку.
0
20 сентября 2017, 15:41
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
На сайті багато ботів, яким платять. На мою думку проблема не тільки в євробляхах. Проблема в тому, що «прості» українці бачать як живуть, ті, що повинні за зловживання і злочини (кримінальні і економічні, тобто зроблені руками, чи головою, бо руки нічого не крали) сидіти в тюрмі, а все прихватизоване повинне бути конфісковане. Крім того, кожен день злодії і політичні проститутки, не вилазять з телевізора і вчать інших жити чесно… І, звичайно, «простий» ураїнець хоче їздити на більш менш пристойній машині (а не «калині»), яка хоч має 10 років, все ж безпечніша і, хоче придбати цю машину по такій ціні, як вона коштує в цивілізованому світі. Тобто хоче жити у 21 столітті, а не 20. Дуже б хотілося, що б ці всі «принципові» юристи і економісти відрізняли недоплати податків окремої людини в сумі 10000грн. раз в житті і 10000000грн. кожного кварталу кожного року. Пишу це як людина, яка бачила фінансову і бухгалтерську звітність багатьох великих підприємств на Україні. Крім того, цікавлюсь оподаткуванням у різних країнах. І наш «простий» українець сплачує ретельно всі податки, в тому числі воєнний збір і в кожному товарі 20% ПДВ, а багаті не платять нічого (всі їхні покупки, навіть туалетний папір, оплачують підприємства, якими вони володіють).
+41
19 сентября 2017, 21:12
# Нужно ли штрафовать «евробляхеров» — опрос
Сначала пусть Порошенко вернет все, что получил, вводя льготы для отечественного производителя, и выжав, как лимон ЗАЗ, погубив Львовский автобусный. И не только Порошенко, но и все олигархи. Вспомним цены на Криворожсталь для Ахметова и Пинчука и ее реальную стоимость. Вот пусть сначала штрафы за использование награбленного заплатят олигархи, а уже потом, по справедливости, начнем с народа. Кстати стоимость и налоги с авто Ахметова входят в цену електроенергии, т.е. оплачивает народ. Они почти все приобретены на предприятия, также как яхты, самолеты и т.д. По-моему это тоже не чесно. Рыбу чистят с головы.
+15
14 августа 2017, 17:50
# 3 млн «биометрических» украинцев. Головная боль для работодателя
Наша злодійська еліта мріє про часи коли більшість пасіонарних українців виїде, або вимре. В 90 роки ця еліта сформувалась на криміналах і економічних злочинах. Їхні діти — білоручки. Тому для майбутнього цих дітей потрібно зачистити протесне поле громадян України. Крім того, до їх заводів добавиться найбільша цінність — земля України. А для роботи вони завезуть негрів і китайців. Немає злочинів, на які б не пішла наша «еліта». Або вони нас, або ми їх.
0
10 июля 2017, 11:29
# Порошенко задекларировал еще 1,2 млн грн дохода от вкладов в МИБе
Цікаво, під який відсоток вклади?
+10
29 июня 2017, 11:45
# В ФГВФЛ рассказали, как выводились активы из банка Таврика
І що, посадили кредитний комітет???
І що, посадили когось з банківського нагляду???
І що посадили когось з керівників і власників банку???
І звичайно напрошується думка, що у випадку неповерненння депозитних вкладів, вкладники банків, нарешті, очистили б Україну від цих «геніальних менеджерів» у стилі Медведчука (згадаймо українське МММ і банк «Україна».
0
23 июня 2017, 12:25
# Украина не взяла $10 млрд от международных кредиторов
Гнати потрібно від влади всіх, хто там був до 2014 року
0
24 мая 2017, 12:40
# Как бороться со схемами НДС
А навіщо економіці, яка в кризі, ПДВ. В країні майже немає виробників. А торгаші хай платять податок з продаж.
+29
24 мая 2017, 12:20
# Суркисы отсудили у ПриватБанка более 1,4 млрд грн — СМИ
Етого следовало ожидать. Наша страна — рай для олигархов, а наши олигархи, если мягонько сказать, — єто одно жулье. Нужна финансовая люстрация. А то снова поют о негласном уговоре меду населением и «єлитою»: народ не спрашивает о происхождении наших несметных богатств — мы воююем только в Донбасе.
+30
7 февраля 2017, 12:38
# 9 планов Министерства финансов
А де план по наповненню бюджету коштами, повернутими багаточисленною армією податківців НАБУвців, НБУушників, фінансових поліціянтів, і тому подібних від розкриття економічних злочинів у надзвичайно великих розмірах в період з 1991р по 2017р.? А де пропозиції по встановленню соціально справедливих податків і зборів, та перейти до прогресивної школи?
+43
31 января 2017, 15:59
# Больше, чем даст МВФ: появились данные по долгам топ-20 украинских олигархов
Чому немає святого Петра Олексійовича?
0
27 октября 2016, 12:13
# Бахматюк грозит дефолтом
А чому не судять банківських ділків, особливо із відділу по нагляду за банками та аудиторів, які підтверджували звітність? Закон має бути суворим для всіх.
Страницы: 123