hrundik
hrundik
Зарегистрирован:
14 сентября 2009

Последний раз был на сайте:
15 декабря 2015 в 18:07
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 5053
Подписчики (2):
pogarnik
pogarnik
запорожье
astratube
Арсений Неменко
41 год, Астрахань

hrundik - блог

RSS блога
Город:
Київ
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

4 марта 2010, 20:58   + 0 голосов Написать комментарий

Що буде з Україною 2010 року

www.epravda.com.ua/publications/4b4eeaf721a10/

Піраміда ОВДП загрожує падінням гривні

www.epravda.com.ua/publications/4af2c852b2f57/

 

9 февраля 2010, 10:13   + 0 голосов Написать комментарий

Мавпа обіграла на біржі найкращих російських брокерів

Імениті інвестиційні фонди програли на біржі мавпі Луші з театру «Куточок дідуся Дурова».

Рік тому вона стала віртуальним брокером. З 30 кубиків, які позначали акції російських компаній, макака вибрала вісім, які становили інвестиційний портфель. Цілий рік експерти спостерігали за зміною його вартості. Результати вразили навіть скептиків.

5-річна мавпочка Луша — не тільки знаменита артистка театру, але ще й великий інвестор. Торік їй запропонували вибрати 8 пакетів акцій російських компаній і вкласти в них віртуальний мільйон рублів. Луша поділила свій капітал навпіл: одна частина пішла на держкомпанії, інша — на приватний сектор.

«Мавпочці дуже пощастило. Це було дно ринку. Вона вдало купила, і її портфель зріс майже в три рази. При цьому вона обіграла весь ринок», — дивується головний редактор журналу «Фінанс» Олег Анісімов.

За минулий рік акції видобувних компаній, куплених мавпою, подорожчали приблизно на 150 відсотків, телекомунікакаційних — на 240. Але найбільший доход мавпі приніс банківський сектор — зростання відразу на 600 відсотків.

«94 відсотки всіх російських фондів програли мавпі! Усі були в шоці! Як же тепер одержати бонуси, може, їх відправити в цирк?» — запитує Анісімов.

Клоунами Луша виставила багатьох серйозних аналітиків, однак зі стратегічним плануванням у мавпи справи все-таки гірше, ніж в економістів.

«Питаннями економіки повинні займатися не мавпи, а фінансисти й політики. Якщо цим будуть займатися мавпи, то нашій економіці загрожує навіть не криза, а крах», — говорить дресирувальниця Світлана Максимова.

Зазначимо, цього року Луша вибрала кубики з написами «банківська сфера» й «автомобільна промисловість». У цьому прогнозі з нею погоджуються й багато фінансистів. Акції банків справід можуть принести прибуток. Але те, що мавпа не вклала в телекомунікації, може виявитися серйозним промахом.

Як повідомляли Ukranews, учені встановили, що мавпи вміють користуватися загостреними шматками каменя, якими примати розрубують їжу. При цьому тварини б'ють каменем по плоду, а не навпаки, що говорить про принципову відмінність нової технології від уже відомих умінь мавп.

 

6 февраля 2010, 22:47   + 0 голосов Написать комментарий

www.cbonds.info/ua/rus/calendar/index.phtml/params/form/CalendarSearch/page/2

22 лютого 2010 року Укрсоцбанк повинен погасити 400 000 000 USD. Така виплата однозначно суттєво вплине на валютний ринок, до кінця наступного тижня курс може суттєво зрости, навіть до 9 грн. за долар.

 

6 января 2010, 9:02   + 31 голос 6 комментариев