Gen
Gen
Зарегистрирован:
13 сентября 2012

Последний раз был на сайте:
17 ноября 2017 в 11:03
Просмотров профиля:
Сегодня: 2
Всего: 7583
Подписчики (1):
astratube
Арсений Неменко
41 год, Астрахань

Gen

RSS блога
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+9
15 ноября 2015, 19:25
# Во Франции — траур, на Донбассе — война, а Порошенко — на футбол
Тут я з вами не згоден, чи може ви нагадаєте дату траура у Франції по тисячам убитих укрів?
0
28 сентября 2015, 11:31
# Полный список честных политиков
Ага, значить голова Львівської облради, лідер РУХу, якого підтримувала переважна більшість населення західної України, члени того ж РУХу займали більшість керівних і виборчих посад західної України і цей балабол немав реальної влади і шансу? Проблема не в політичних пустозвонах, а в проживанні мільонів некритично мислячих баранів в Україні, які до того ж мають память максимум на 5 років.
+28
27 сентября 2015, 12:58
# В день рождения Порошенко массово шмонали свободовцев
Я особисто вважаю Свободу якщо не кремлівськими агентами, так «полезными идиотами путина». В самій партії багато чесних патріотів, а керівництво… мразі, що і показали події півторарічної давнини коли Свобода дістала пост генпрокурора, міністра оборони і інші. Так що хай шманають, тим більше що за смерть 4 людей хтось має відповісти.
0
27 сентября 2015, 12:40
# Полный список честных политиков
Чорновіл був не політиком, а балаболкою. Попавши у владу він абсолютно не знав що з тою владою робити і замінював реальну роботу мітингами, святкуваннями, перейменуваннями вулиць і іншим пустозвонством. Це при ньому у Львові розцвіла корупція, кумівство, почалась злодійська приватизація, а він тільки закликав до єдності у своїх промовах. І дійсно, почувши Чорновола комуністи, рухівці, націоналісти єдиним фронтом почали красти все держмайно поки великі дядьки з Києва нічого не бачили, бо займались тим самим. Чорновіл був точною копією Ющенка — просрав шанс на відродження України.
0
11 сентября 2015, 16:45
# Вынужденный популизм: соцвыплаты и их последствия для экономики
Якщо ти такий розумний, то чому такий бідний?(с) Керувати державою мають люди які керують власним життям.
0
10 сентября 2015, 15:43
# Веселые истории:) - «Приключения Арслана Яценюкаева в Чечне»
Може є якийсь план, а може звичайні інтриги однієї з башні кремля за увагу вождя. Це дуже нагадує методи царської охранки — самі вирощували терористів, самі їх знищували, а за це отримували нагороди і пости.
+15
9 сентября 2015, 19:22
# Веселые истории:) - «Приключения Арслана Яценюкаева в Чечне»
Яценюку нереально повезло, він вже всім набрид, його хочуть звільняти, а тут така слава. Просто Рембо наш, Кацапоістребітель, внук Бандери.
+87
9 сентября 2015, 19:15
# Вынужденный популизм: соцвыплаты и их последствия для экономики
От про вибори це просто пряме попадання. Ті хто отримує державну допомогу чи субсидії не мають брати участь в виборах.
+3
27 апреля 2015, 20:23
# Абромавичус, Гонтарева и я считаем, что экономика Украины уже достигла дна
Ви все правильно пишете, але є маленькі неточності: народ живе не по доходам і не збирається економити. Народ у нас укурений, народ щиро впевнений що ЕС (а ватнікам і Росія) зобовязані забезпечити всі хотелки.
0
20 апреля 2015, 16:27
# ПриватБанк и Ощадбанк запускают систему верификации пользователя на госсайтах
Тобто я сам не можу підтвердити факт свого існування, мені потрібен Банк. Приватбанк. Якого на всіх форумах клянуть за односторонні рішення без попередження клієнта і клієнт постійно попадає в гроші, бо приватбанк НІКОЛИ не програє в судах. А от про принципи аутентифікації і авторизації цього проекту я б прочитав, а не теорію.
+15
20 апреля 2015, 15:09
# ПриватБанк и Ощадбанк запускают систему верификации пользователя на госсайтах
Взагалі-то кожний громадянин має номер паспорта і ідентифікаційний код, які можна використати для верифікації на держсайтах. Нафіга тут банки? Чи комусь дуже хочеться впарити побільше карт? Чи просто Коломойський хоче знати що там громадяни рішають з органами і напрягати органи фіктивними зверненнями громадян через контроль даних з карт? Я особисто не хочу такого «покращення » і не довіряю приватбанку. Можна так і вибори проводити вдома через систему приват24, і ніяких там каруселей не треба. Я думаю це буде наступним «покращенням». А шо два кліка і тебе ніхто не питає, а коломойський президент.
0
8 апреля 2015, 17:44
# Украине нужны звёзды
Я ваші погляди Геннадий Балашов підтримую в багатьох позиціях, але Україні не потрібні додаткові звіздуни. У нас їх як собак безпритульних. Ющенко — звізда? звізда. Тимошенко, Черновецький, Вітренко, Шуфрич, Ляшко теж звізди. Ну хтось там протух, хтось пішов в підпілля, хтось чекає шансу знову засіяти на весь небосхил. У Шустера завжди повний комплект серпентарію звізд по любому питанню і профілю. І у кожного як ви написали «улыбка, выражение глаз, жесты, походка, голос будут излучать неиссякаемую любовь к жизни и мощный комплекс превосходства». Нам потрібна еліта. А еліта виростає за десятки і сотні років.
Страницы: 123456