FoxyNews
FoxyNews
Зарегистрирован:
19 февраля 2016

Последний раз был на сайте:
24 ноября 2017 в 13:31
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 2135
Подписчики (2):
leo123
leo123
AndreyM
Andrey M
41 год, Киев

FoxyNews

Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+18
10 октября 2017, 11:03
# Два чека в ресторане
Осте, і чому комуналка дорожчає, чому безнин дорожчає.
Відповідь проста: багата країна — це відповідальні люди, які не порушують законодавство, дотримуються правил, платять податки і роблять спрос з уряду країни.
На сайті переважно зібралися люди, кторі не хочуть нічого нікому платити, жити за чужий рахунок, а себе виправдовують, що політики і олігархи крадуть і я б буду… так чим ви кращі від них, якщо живете по їхньому кодексу.
В країні відбуваються зміни, і з таким мотлохом необхідно прощаватися. І реформи потрібно проводити, бо це інвестиції в майбутнє, яким б жорсткими вони не були, а те що пропонують популісти, зменшити податки або взагалі їх не платити, і нехай пенсіонери і інваліди самі виживають, нехай медицина, освіта, правоохоронні органи будуть приватними, нехай всі живуть як хочуть в анархії і т.д. Якто кажуть в кого дрин більший, той і крутить масами. -це брєд.
+18
10 октября 2017, 10:57
# Два чека в ресторане
Зібралися одні популісти. Податки і збори ніхто платити не хоче, обманюють державу(тобто народ) а потім ще й умудряються сказати чому в нас так погано жити?
1). Ви хоч раз бачили бідного ресторатора? Або іншого СПД який працює, отримує дохід 30-40-50-100к в місяць і не платить адекватних податків?
2)Держава своїх грошей немає, і мати не може. Бюджет формується за рахунок платежів від населення. Податки не надходять — немає достанього рівня бюджет-дотації на окремі бюджетні розділи ростуть — інфляція + кредити на міжнародному рівні. — це якраз і є деградація суспільства, коли податки платять лише дурні, а жити всі добре хочуть.
Хто вам сказав що ресторатори працюють собі в збиток? Чи про те що, ресторани відкриваються і закриваються(змінюються)… це все фігня. Візьмемо ресторан з назвою «Х», він працює, порушує законодавство, не платить податки, приходить ДФС з перевіркою, забовязує сплатити штрафи і т.д. — результат, ресторан «Х» закривається, відкривається ресторан «Ч» з тим сами підприємцем, або оформлений на родича. При цьому власник бізнесу як правило на себе нічого оформленим не тримає(нерухомість або інше майно), відповідно ніякого спросу з нього немає. — це про людей які заробляють сотні тисяч гривень/рік, і які різниці не відчувають в падінні долара, оскільки ціна з ресторану лягає на плечі відвідувачів.
З іншої сторони, візьмемо звичайного українця, котрий паше платить або не платить податки, отримує 5 тисяч/міс. і кричить якого хріна долар р
+71
5 октября 2017, 10:50
# Пенсионная реформа — зрада или перемога — опрос «Минфина»
Не роблять реформу — люди незадоволені. Роблять реформу — і то не то, і так не так.
Шановні хіба ви думали що по одному кліку мишки, можна змінити 23 роки тотального безпорядку, анархізму і популізму у всіх слоях населення? Політики винні, так винні. Люди винні, так винні. Всі долучилися до того, що ми зараз маємо. А що ми маємо, одну з найбільших в Європі (в % відношенні і по кількості) армію пенсіонерів. Народ, який постійно кричить все не так, хочу ось так. Популісти, котрі проходять до влади через гречку, цукор і обіцянки дати те, що покращить життя на 1-2 роки, а потім зробить осадок на 30 років. Люди, які привикли жити на халяву, не платять податки: ПДФО, земельні податки, орендні податки і т.д. — і з цього всього ще буде кричати що всі погані і цитата що при янику пенсія була 120 дол. — ОК! Коли Яник і КО тілкали з України, в казні залишилося менше 120 к гривень.
Я не кажу що наша влада добре працює, я не кажу що люди в нас погані, лише доношу до мас, що збудувати країну, яку розікрали за 23 роки, 3 роки воює з окупантами — Не ТАК вже і просто.
І все що можна зробити, це підняти свою *** і допомогти її будувати, а не тихенько зайти на сайт, і гавкати, що всі погані, а я хороший.
Пенсійна реформа — зрушення за 26 років незалежності — це прорив. Так, вона не досконала, але початок покладено. Залишилося вибрати в 2018 році президента, який продовжить реформи. І не дай Бог, люди будуть голосувати за популістів, а потім кричати що їх наЇба**ли! За
+24
3 октября 2017, 14:43
# Украинцы любят обманывать государство
Та да! Змінити менталітет… хахаха… люди які не платили 26 років податків на 27 рік почнуть платити, бо в нас немає корупції і норм уряд? Маргарита, Ви ж Горбунова, а не Петросян.
Люди за стільки років настілки звикли обкрадати державу і т.д. що їм це вже не світить.
По перше немає за кого голосувати.
По друге, хіба тільки чиновники обкрадають державу? та ні!
Для того щоб змінити країну нам ще багато крові треба пролити, багато нечесті вичистити, можливо тоді щось буде краще.
Люди просто так змінюватися не будуть
+11
3 октября 2017, 12:20
# Украинцы любят обманывать государство
Канєшна!
Проблема з бідністю, пенсіонерами, безробітними, і т.д по списку не проблема наявності таких людей, а проблема фінансування.
Держава це складна машина, яка потребує постійного фінансування, затрат, часу і т.д.
Але якщо все це буде і є, то машина буде в ідеальному стані, приносити радість своєму власнику. Якщо фінансування немає, не змінив фільтри, не змінив колеса на зиму і вирішив на своїй ластівці по голольоду проїхатися, а потім лежачи в реанімації казати що це машина винна — це тупо.
Ми помічаємо проблеми у всіх і у всьому, але не бачимо цих проблем в собі.
Кожна людина, це маленька деталь в автомобілі, і навіть від однієї такої самої маленької детальки залежить доїде власник авто з пасажирами до місця призначення, чи його довезуть під білим покривалом.
Ми зможемо покращити своє життя, але для цього треба змінити наш менталітет.
Не будь байдужим до свого нащадка і майбітніх поколінь, почни зміни із себе.
Якщо навіть щось не вийде, ти будеш знати що ти спробував змінити.
І на крайняк, в країні вже буде не один такий навіжений оптиміст який вірить що навіть із самого паршивого матеріалу можна зробити шедевр, а нас буде двоє.
Почни змінювати сам себе, а тоді вже роби спрос з інших.
+58
3 октября 2017, 11:36
# Украинцы любят обманывать государство
Так, йопта! Ти платиш податки? Якщо так, то для тебе одна відповідь! А як ні, то йди нафіг, по житті не люблю шаровиків, які живуть за рахунок інших.
Так, от відповідь для людей які платять податки: держава своїх коштів немає, а збирає їх з народу. Платить народ, бюджет повний, гроші є, нац. валюта тверда — хороше життя.
Після розпаду СССР в країні на постійній основі були люди які платять і які не платять. Одні — жили за рахунок інших і т.д.
В лікарні платиш зі своєї кишені, бо брак коштів в бюджеті — компенсуй з кишені.
До чого ти тут зі своєю хрущовкою?
Побори в школі — річ зрозуміла. З місцевих бюджетів коштів не вистачає, тому платиш з кишені.
Який ще захист від авакова? Що він такого робить що тобі потрібно його боятися? Поліція тебе бє постійно, чи може сепари бізнес віджимають?
Справедливий суд? Ок, хочеш щоб дійсно було справедливо, підключи Масмедіа, подай апеляцію в вищу інстанцію… способів більш ніж достатньо.
Пенсійний геноциц? Та ну нафіг, взагалі розсмішив… кожного року закладається бюджет на соц і пенс виплати. З чого їх виплачувати якщо Putler і йому подібні не платять податки. Це не держава винищує пенсіонерів, а люди які не платять податки.
Щоб будувати економіку потрібна гарна репутація як людей так і країни, а хто сюди прийде інвестувати якщо Putler шукає спосіб намахати державу, яка і є народом
З цієї ситуації можна вийти лише за умови що бюджет буде наповнюватися за рахунок податків, а не кр
+66
3 октября 2017, 10:47
# Украинцы любят обманывать государство
Ха! Ви пропащі люди!
Якщо не платиш податки, то якого хрєна варєшку відкриваєш що жити погано?
Завали хліборєзку і сиди на зп 10 000 грн. по курсу 50. Таких мудаків як ви, які податки неплатять дуже багато в Україні, і це наш тягар.
Я плачу податки, ні разу не уникнув цього громадянського обовязку і маю право казати, що ти мудлан, який не заплатив — хрін собачий, і іди ти в *** . А ти мені нічого не скажеш, бо ти *** живеш за мої податки, діти твої вчаться — бо я плачу податки, здохнути тобі не дають медики — яким я плачу зп через свої податки.
Такого мусору в нас в країні багато. Його просто так не позбудешся. Але боротися можна.
Тільки слабка людина буде кричати в голос «всі крадуть, а чого я не можу».
Як на мене якщо людина не платить податки, дає взятки, займається незаконним бізнесом, в таких немає права голосу взагалі, і нєхрін нити що тобі мудло жити погано, закрий свій собачий рот і не вякай!
А тим хто платить податки респект! Можна побудувати країну і з купкою нормальних людей, навіть якщо дуже багато лайна в країні.
P.S. Якщо в країні приходить *** , це не означає що в тебе є право бути гімном!
Хоча таких в нас вистачає :)
0
27 сентября 2017, 12:04
# Откуда деньги. Банки проверят доходы украинцев
Дорогуша, як збираєшся в Польщу кошти вивезти?
Думаєш в Польші чи будь якій країні ЄС тебе не запитають джерело походження коштів?
І повір там панькатися не будуть а тупо заблокують рахунок, дадуть час на предявлення документів, подають в суд, виграють і о-пля, кошти вже на бюджетному рахунку країни — і велика вам подяка, люди з трудовими мозолями, які хочуть обманути систему, ал ерозуму не вистачає :)
+15
27 сентября 2017, 11:55
# Откуда деньги. Банки проверят доходы украинцев
Купівля дорогого авто — операція фін. мона. Все контролюється і все моніториться. Прийдеш в банк, здійснити оплату, запросять джерело походження коштів. Якщо вкрав або хабар, то будь то пенсіонерка, або прокурор документ не покаже, звідуи стільки грошей взяв/взяла.
О чем говорите, если не триндите!
Читай законодавство НБУ і не пиши тут єресь!
+27
27 сентября 2017, 11:50
# Откуда деньги. Банки проверят доходы украинцев
Гммм, та да.
Як сказав би одесит «господа, что за ерунду ви несете?»
Малий і середній бізнес — це дрібниці! Платити в казну 300-500 грн в квартал це смішно.
Зайдіть на сайт статистики і подивіться скільки коштів і звідки йде в казну, і за рахунок чого наповнюється бюджет, а тоді вже триндіть про податкове навантаження.
В європі таких податків немає і близько, і % населення яке платить податки прямує до 100%, так і живуть відповідно.
А в нас, 18% — багато, платити не буду, однак дай безплатну медецину, щоб поліція добре працювала, дай норм освіту — і все бажано нашару. А я працює в тіні, податки не плачу і так норм живу. Задовбали на шару жити.
Прижмуть всіх, і бідних і багатих, і фоп і фіз. і юр — і це правильно.
Всі давним давно занють що основа наповнення казни — це мито — експорт/імпорт.
+27
27 сентября 2017, 11:42
# Откуда деньги. Банки проверят доходы украинцев
Дана постанова діє на всіх громадян України, а не на «низи-верхи».
Якщо ти «чистий», чому стільки слів проти реформи.
Це Європейський підхід, і ніяк не совок.
+15
27 сентября 2017, 11:39
# Откуда деньги. Банки проверят доходы украинцев
Дана постанова спрямована якраз на боротьбу з корупцією, оскільки від тепер хочеш купити щось більше 50 000 грн. фін мон, проводиш операцію — фін. мон. хочеш забрати свої кошти — фін.мон.
А як ви хотіли? Боротьби з корупцією, реформ, при цьому не контролювати фін. стан громадян?
Досить нити!
При цьому, кожна людина котра жила на білу зп, не крала — буде жити і далі так, а людей які порушували закон, отримували зп в конвертах, корупціонерів і т.д. життя погіршиться.
Ви до таких людей належите?
+30
27 сентября 2017, 11:32
# Откуда деньги. Банки проверят доходы украинцев
Європейська практика дійшла і до України.
Один з кроків боротьби з корупцією покладено.
Першим кроком було встановлення максимальної суми платежу до 50 000 грн при розрахунку готівкою — людей направили в банки і фін. установи оплачувати за послуги, товари і т.д.
Тепер будуть моніторити і інших клієнтів, котрі роблять пасивні операції(депозит) чому це погано?
Хто жив чесно, платив податки, отримував білу зп — це не проблема.
Для інших, які крали кошти, не платили податки, корупціонери, тепер хай спробують забрати кошти з банків або проплатити за товар або послугу.
Тепер зрозуміло, чому вся верхівка країни тримає кошти готівкою:)
Треба було вже давно таке зробити!
+11
25 сентября 2017, 13:27
# Читатели «Минфина» против авто на иностранных номерах
Опитування звичайно з «не дуже».
Дійсно, люди не розуміють суть проблеми.
В Україні менше 5% отаких водіїв, котрі не хочуть платати податки, більше того злісно порушують законодавство України. Чи варто цим людям йти на поступки, якщо: а) порушення законодавстава. б)зниження поступлень в бюджет в) створення преценденту, що купка людей може запросто вплинути на написання закону.
Про яке оновлення автопарку ви говорите, якщо з LT ы PL номерами заїжджають реально машини 2000-2005 років, машині в карщому випадку 12 років, в гіршому 17 років. Для чого збирати цей брухт в Україні, якщо в нас і свого багато.
З приводу розуміння людських проблем, та неможливість купити собі авто через ряд причин: дозволять всяким васям і петям купити авто, розмитнити його за 300 євро, і нехай катаються люди, більшість яких такі впевнені їздаки, що скоро по тротуару пройтися буде страшно, а йому на машину чхати можна, вона ж на 2000 дол. — таку не шкода.
Євро 4 це машини з 2005 років випуску, із-за каордону приїжджає в основному євро 3(випуск 1999+). Отже оновлення автопарку з євро 1 або 2 на євро 3 — це круто!
З 2013 року робимо кроки на зустріч Європі, і тут херррась, євро 3 в Україні узаконено і навіть вітається… однозначно перемога.
З приводу аварії лоб в лоб, власник авто яке коштує 10к баксів напорядок обережніше їздить і цінує свою «ластівку» ніж камікадзе на машині на 1.5к баксів, так що аварій побільшеє, однак менше летальних випадків б
+65
20 сентября 2017, 17:10
# Вторичный рынок жилья. На сколько упадут цены до конца года
Цікава думка, але найбільше сподобалася цитата!
Дійсно, на перший план люди починають ставити свою безпеку та безпеку рідних, відповідно в старих районах ціна на житлову площу падає. В таких місцях переважно живуть або пенсіонери, які доживають віку, алкаші і наркомани, які привикли до соєї локації ну і звісно звичайні громадяни які не можуть дозволити собі переїзд в кращі умови через брак коштів.
Молоді сімї якраз то і шукають новобудови, нове місце, нові люди, безпека, і т.д.
На рахунок того що в Україні менше кв. м. на 1 людину ніж в ЄС, звідки така інфа?
І на рахунок нерухомості, питання теж спірне.
Дешевшає вторинний ринок, тримається в «0» первинний ринок, але це мова йде про бюджетні квартири(економ), взяти бізнес клас або люкс чи преміум — ціна не тільки не стоїть на місці, але по троху росте. Факт? Факт.
Страницы: 123456