Минфин - Курсы валют Украины

Установить
dsn

Сергій

0 подписчиков0 подписок

Был на сайте 22 февраля 2024 в 06:36

Мужской

Оглядач

О себе

When wisdom enters your heart and knowledge becomes pleasant to your soul, thinking ability will keep watch over you, and discernment will safeguard you.

На Минфине с 5 апреля 2018

Заблокировать

Смішні гроші

Записи

42

26 октября 2023, 15:02

Все заради бульку

Сидить якось чоловік, аж тут, незрозуміло звідки, лунає голос: -Піди в поле і біля стовпчика почни копати. Там ти знайдеш два мішка золота. Чоловік так і зробив. І, справді, все так і сталося. Чоловік до нестями зрадів, що таке щастя привалило. Але, тут, знову голос: -А тепер піди до мосту і кинь ці два мішка в річку. Чоловік так і зробив. Стоїть і думає, що голос, напевно, зараз скаже, як ще знайти скарб. І чоловік питає: -І що далі? -Нічого! Але ж класно булькнуло!

Нет голосов

Комментировать

3 сентября 2023, 08:48

Особливості маркетингу

Підходить чоловік до продавчині, яка продає курячі тушки. -І скільки коштують ваші голлуби? -Що-о? Та ти хоч знаєш, скільки зусиль потрібно, щоб виростити цих курей? А на тобі по голові цим голубом! -Рятуйте! Індиками убивають!

Нет голосов

Комментировать

14 июня 2023, 21:25

Вигідний курс

-Алло, а яка у вас вартість долара? -1 гривня за долар. -А де знаходиться ваш пункт обміну валют? -Це не пункт обміну валют, це типографія.

Нет голосов

Комментировать

14 июня 2023, 21:23

Шик

Виходитьь чоловік з вокзалу і питає у таксиста: -До готелю довезеш? -Плати відразу 500 грн. -Гаразд. Таксист переїжджає на другий бік дороги і каже: -Все, приїхали. -Так чому ти не сказав, що готель знаходиться на другому боці вулиці? -Так я думав, що ти хочеш із шиком доїхати!

Нет голосов

Комментировать

14 июня 2023, 21:21

IQ

«Я цей пазл склав всього за один місяць, хоча на коробці написано 3−4 роки!»

Нет голосов

Комментировать

14 июня 2023, 21:19

Зусилля всього життя

Розбилися одна об одну Мерседес і Москвич. Водій Мерседеса вилазить і каже: «Як прийшло, так і пішло!» Водій Москвича заходився журитися, кажучи: «Яке же горе! Ціле життя збирав на цю машину!» Водій Мерседеса каже до нього: «Навіщо таку дорогу машину купляв?»

Нет голосов

Комментировать


Главная/

Сергій