Dmitry36
Dmitry36
Зарегистрирован:
10 октября 2014

Последний раз был на сайте:
4 октября 2015 в 22:18
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 883

Dmitry36

RSS блога
Пол:
мужской
День рождения:
13 мая 1936
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+1
22 октября 2014, 20:39
# Только критичным разумом
Абсолютно згодна з Вами! Але в ситуації, учасниками якої ми проти власної волі з Вами стали, є, нажаль, і складова, про яку висловлюється автор посту, ким би він направді не був, нехай навіть ботом. У вислові «гроші полюбляють тишу» є не аби який смисл, а паніка, яка штучно чи несвсідомо сіється навколо, нажаль, здатна розхитати будь-яку ситуацію! «Запас міцності» теж має межу — це стосується і інженерної споруди, і банківської системи! Дивує інше: банк не вміє (або не хоче — і в цьому випадку для нас є реальна загроза залишитись «з носом») «вирішувати спірні питання шляхом переговорів» з власними клієнтами(як прописано в кожному договорі)! Так ні — банк продовжує «генерувати прибуток», як було написано в одному з постів, замість того, щоб щосили йти на поступки клієнтам, перед якими не виконав зобов'язання! Шляхи виходу з кризи насправді є, тільки банку на деякий час слід забути, що треба «заробляти», а подбати про те, щоб зберегти тих, на кому потім він зможе заробляти знов!
0
22 октября 2014, 20:01
# Только критичным разумом
Бути патріотом і дозволяти себе обманювати — це дещо різні поняття, шановний автор. Кожен має робити свою справу — і робити чесно: вкладник — інвестувати економіку своєї країни, а банк — гарантувати повернення цих інвестицій. А в нашій ситуації дещо не зростається… Хоча, справедливості заради, хочу сказати, що сьогодні вперше за два тижні нам повернули частину вкладу, щоправда, тільки 20-ту — але це вже початок руху! Батько зрадів навіть цьому! Вдячні керівнику відділення та його заступнику. Сподіваюсь, їм ще буде за що подякувати.
0
19 октября 2014, 11:31
# Давайте поведем итоги за неделю
Да, я только сегодня прочла эти комментарии к Вашему отзыву. Извините, что приняли за нас удар. Так что, вопрос удочерения снимается :)
+1
19 октября 2014, 11:20
# Ну и где правда?
Спасибо Вам, dina, за неожиданную поддержку! А «лжепатриотам», которые брызгают ядовитой слюной, отвечать не намерена, не намерена и оправдываться и что-то им доказывать. Все документальные подтверждения давно предоставлены в банк, куда и рекомендовала бы обратиться всем сомневающимся злопыхателям. На их извинения не рассчитываю, но оказаться обвиненной в выдумке о том, что болен отец — верх цинизма и духовной неразвитости. Не дай им Бог такой беды!!! Посмотрели бы, каково «шутить» такими вещами…
0
19 октября 2014, 10:29
# Давайте поведем итоги за неделю
БРАВО!!! Ничего другого я и не ожидала!
0
18 октября 2014, 15:38
# Трудная мишень 1
Трудно не согласиться, что у нас давно стала обычной практика расправы над банками, будь то по политическим мотивам, будь то в случае попадания «неугодного» в поле экономических интересов конкурентов. Но справедливости ради, стоит задуматься, что на фоне вполне реальных случаев невыполнения обязательств (о масштабах судить не имею права), но которые коснулись конкретно меня, банк не желает даже признать наличие нарушений, упорно и безальтернативно склоняет к выдаче валютных депозитов в гривне по 12,8, прикрываясь разрешением НБУ, а также предлагает клиентам, желающим купить валюту по 12,95, тут же оформить ее (без выдачи из кассы) на депозит, скромно умолчав при этом, что по состоянию на сегодня валютные депозиты банк не выплачивает. Так что не удивлюсь, что и в нынешних условиях банк продолжит «генерировать прибыль»: и % расходов меньше (депозит-то на текущем счете), и от обмена — 15 коп.на долларе (при их отсутствии), да плюс комиссия за неотправленный перевод, и т.д.и т.п. Так-то.
0
11 октября 2014, 1:50
# Поверніть вклад онкохворому!!!
Поживемо-побачимо. Дякую за коментар.
0
10 октября 2014, 20:28
# Поверніть вклад онкохворому!!!
Дякую за оперативну відповідь. Дані по вкладу № 005-22509-090714 від 09.07.2014 р. направлені на вказану Вами адресу.