angelina1101
angelina1101
Зарегистрирован:
24 апреля 2018

Последний раз был на сайте:
4 октября 2021 в 13:53
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 517

angelina1101 - блог

Пол:
женский
Город:
Кропмвницкий
Место работы:
госслужащая
E-mail:
050 54 56 043
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

Керівник відділення про якого хочеться сказати добре слово

17 июля 2021, 14:59   + 0 голосов Написать комментарий

Хочу зазначити, що 15.07.2021року довідку про закриття рахунку я отримала. Це питання вирішене. Зверну увагу, що керівник відділення — Банар-Янатій Олена Юріївна, взяла на особистий контроль розгляд моєї скарги. Олена Юріївна особисто до мене телефонувала та зазначала хід розгляду скарги. Такі дії з боку Олени Юріївни свідчать про її відповідальність, компетентність, професіоналізм. На жаль, підлеглі не завжди відповідають таким критеріям. Така невідповідність можлива з різних причин: некомпетентність, не бажання розвиватися, недостатній рівень контролю, зверхність до клієнтів тощо. Хочеться вірити, що підлеглі керівника Кропивницького відділення, які допустили такий прикрий випадок, усвідомлять неправомірність своїх дій, зроблять для себе правильний висновок, в подальшій роботі таке не допускатимуть та не будуть підводити свого керівника. Адже такі дії негативно впливають на особистий авторитет та імідж установи.

Попри все, я бажаю банку АТ Кредобанк, зокрема Кропивницькому відділенню, стабільності і надійності, процвітання і розвитку. Будьте кращими серед кращих!

 

наскільки адекватно веде себе «ваша готівочка»? По яких критеріях вони набирать собі персонал?

2 июля 2020, 11:13   + 0 голосов Написать комментарий

зателефонувала до мене особа, представилась Іриною Константинівною, юристом даної компанії. Почала говорити, про нібито борги мого сина. А потім почала говорити, що подали заяву в поліцію про розшук родичів. На моє питання про обгрунтування їх звернення щодо розшуку? Хто ви такі щоб мене розшукувати? І що ви маєте до мене, родичів тощо? Після чого особа, в хамському тоні почала говорити що син і я — злодії і т.д. Це що за стиль спілкування? Хто надавав право так зі мною говорити? Таке враження, що в «вашій готівочці» працюють неадекватні та несповна розуму люди! Я маю всі підстави звернутися до правоохоронних органів, і я цим правом обов'язково скористаюся!