85541140
Vladimir Kopnyak
Зарегистрирован:
12 июля 2019

Последний раз был на сайте:
15 июля 2019 в 19:46
Просмотров профиля:
Сегодня: 1
Всего: 13

Vladimir Kopnyak

Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
15 июля 2019, 20:16
# Банк отказывает в идентификации.
Ок, дякую всім за коментарі.
Пану МиколіА:
ПОЛОЖЕННЯ про паспорт громадянина України для виїзду за кордон
1. Це Положення регулює питання оформлення та виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (далі - паспорт).
2. Паспорт - це документ, що посвідчує особу громадянина України під час перетинання ним державного кордону України та перебування за кордоном.

Чудово, все правильно, але у п.2 немає одного чарівного слова - «виключно»
А тепер давайте читати разом роз'яснення Державної служби фінансового моніторингу: http://www.sdfm.gov.ua/articles.php?cat_id=69&art_id=19952&lang=uk
І ось тут перелік документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство: https://www.my-notary.info/statti/statti8
Цитую: "Відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» визначено назви та види документів, які відповідно до їх функціонального призначення поділяються на:
1. Документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України:
1.1. Паспорт громадянина України...
1.2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон - є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи,.."
Так, основне призначення закордонного паспорта - використання для поїздок за межі країни, але законодавство дозволяє використовувати його для ідентифікації особи (див. ст 43 Закону України «Про нотаріат»: https://protocol.ua/ua/pro_notariat_stattya_43/ )