Про це повідомив перший заступник керуючого директора Фонду Девід Ліптон в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Ми не обговорювали дату прибуття місії. Швидше, ми були зосереджені на обговоренні подальших кроків, необхідних для того, щоб Україна могла просунутися вперед у виконанні програми», — сказав він.

За словами заступника голови МВФ основною метою програми з Україною на поточному етапі є перехід від стабілізації економічної ситуації до певних структурних реформ.

У зв'язку з цим в програму включений такий структурний орієнтир як створення антикорупційного суду.

Читайте також: Дев'ять проблем, які обговорювали у Вашингтоні

«Що для нас важливо, і що було погоджено в ході мого візиту — це створення такої антикорупційної структури, яка буде ефективною і результативною. Нам дуже важливо, щоб були витримані ці принципи — ефективність і результативність, щоб був ретельний процес добору суддів, який гарантує їх чесність і професійні якості», — підкреслив Ліптон.

У програму також включено такий структурний маяк як реформування процесу приватизації держпідприємств, і ми очікуємо прийняття відповідних нормативних актів.

Крім того, не менш важливим для подальшого просування є збереження вже впроваджених змін, зокрема, що стосуються внутрішніх цін на газ і газотранспортної системи в цілому.

«Деякий час тому було висловлено певне невдоволення з приводу відсутності прогресу в поліпшенні корпоративного управління „Нафтогазом“. Хочу нагадати, що важливим досягненням поточної програми була нормалізація і вдосконалення функціонування газотранспортної системи… Інший не менш важливий момент — це системне коригування внутрішніх тарифів на газ. З усуненням існуючих раніше дотацій тарифи повинні змінюватися відповідно до міжнародних цінами на газ», — сказав заступник голови Фонду.

Нагадаємо, раніше «Мінфін» повідомляв, що міністр фінансів України Олександр Данилюк очікує отримання чергового траншу до кінця цього року.

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в Viber