Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
Stanislav Varenko
2 ноября 2018, 4:51
Відгук для потенційних інвесторів. Я інвестування у нежитлових приміщення на Рів'єра 2 біля Осокорків ще осінню 2017 року. Повністю виплатив всі кошти січневого 2018. Обіцяли якнайпізніше пустити на ремонт приміщення максимум у серпні 2018. Клялися що все здадуть як треба. Попросили підписати у квітні акт прийому приміщення — хоча і близько щн не побудували. Пішов на зустріч і погодився.
Пофакту на сьогодні будинок не добудований — нема котлів і газу. Так само на першій Рів'єрі — чув як латиський власники, що зробили ремонт а заселятися не можуть. Бо без газу нема опалення та гарячої води. Так якак я вже підписав як здачі, то тепер не зможу навіть подати до суду за затримку будівництва.
Але найцікавіше було потім. Просив зробити другий вхід до офісу із двору — все готовий був все оплатити. Категорично відмовилися — а є така в них персона головний інженер Саєць — так той спеціально все саботував. Такого відношення до інвесторів ще не бачив. Декілька місяців відфутболювали з цим входом. Причому всі — від відділу продажу до директора Статус груп. Як я зрозумів, їм по фігури інвестори і після того, як ви їм заплатите — ви і ваші проблеми їх не цікавлять на 100%. Це не перебільшення. Я сам почав робити проект з усіма погодженням другого входу — що обійдеться мені у великі кошти — а вони навіть погодити встановлення опор на сходи не хочуть. Просто жахлива компанія якась — я приношу гроші і я інвестор — а відношення як у Радянському Союзі — ідіть геть і не заважають працювати. І це не тільки моє враження. На словах все кажуть будемо робити — і абсолютно нічого не роблять. Категорично не рекомендую мати справу — я тільки уявляю, які ще проблеми буду мати потім. І не подумайте що це чорний піар — я бьются з ними вже 10 місяців. Без шансів. Не вкладають гроші у таких людей. Дуже ризиковано.
realtylog
26 декабря 2017, 15:23
Будинок зданий, але комунікації ще не підключені. Води немає. Газові котли поки не установили.
На газ і воду вже стоять лічильники.
Будинок поки не введений в експлуатацію. скоріш після Нового Року введуть. Тоді і будуть вже все підключати.
privary
25 октября 2017, 0:08
Да уж, занятно, чем может закончиться инвестирование в этот объект и есть ли какая-то надежда на застройщика, что он решит все вопросы. Или бедные инвесторы распрощаются с вложенным капиталом?

ЖК строят с белого кирпича аэрока, экономят уже. Мрак. Такой застройщик не вызывает доверия у меня.

Цена за м 22 тыс, очень дешево для этого р-на и заявленного класса премиум, оттого и подозрительно. Особенно почитав отзывы о других проектах Статус Груп.
vipvipvip
24 октября 2017, 14:31
Проезжаю каждое утро мимо стройки этого ЖК.

Зашел сегодня на их сайт — захудаленький, а ведь такие объекты пытаются строить. Визуализация тоже слабая.

Что скажу сразу о месторасположении — не место там для таких масштабов. Верхний и нижний вал стоят, стоит мне опоздать на пару минут, Глубочицкая редко двигается свободно, тоже преимущественно стоит. Поэтому конечно будет удобно, если застройщик выполнит все свои обещания и «его жильцы могут решать все свои жизненные вопросы, не покидая его красивой охраняемой территории» (с сайта их взял))). Посмотрел ещё другие объекты. Ни у одного не нашёл сходства с тем, что показывали изначально. Каким же будет комплекс в итоге, если будет? Потому что скандальная стройка, это мягко сказать. У меня даже времени нету всю эту эпопею сначала перечитывать.

Материалы дешевые используете.

Терпения и сил инвесторам. и удачи.