grisagrisin
14 августа 2024, 13:19
Три роки з моменту презентації проекту, будівельний майданчик порожній, машину для забивання паль вже забрали. Обман, не інвестиційний проект.
dmitrijevseev66
14 августа 2024, 13:08
Назбирали гроші від інвесторів, зуміли продати площу в ЖК NVER за 1 квадратний метр! тепер створюють видимість будівництва і затримує час, а незадоволеним інвесторам відкрито погрожує кримінальними справами
mxxx08
6 августа 2024, 11:29
Я вклав гроші в цей проект і шкодую про це. Щодня проїжджаю повз і бачу відсутність активності на будівельному майданчику.
14 августа 2024, 17:16
Відгук не зарахований (на 14.08.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
MasfaDuna
6 августа 2024, 1:06
— виконується забивка головків паль;
— виконуються гідроізоляційні роботи;
— підготовка бетонна по гідроізоляції;
— армування та встановлення опалубки фундаментної плити.
Вся хронологія робіт публікується на офіційних джерелах!
ivleva520
30 июля 2024, 13:24
видали дозвіл на будівництво, але чомусь не контролюється процес будівництва. Термін вже перенесений і будівництво ведеться не так, як очікувалося.
14 августа 2024, 17:08
2 (не засчитана)
kirilldonin
25 июля 2024, 14:28
Відділ продажів ЖК NVER тільки благав мене інвестувати в цей проєкт, мене особисто вмовляли у 2022 році, я купив квартиру тут, але так почали будувати. З'ясувалося, що причина – брак коштів на реалізацію проєкту.
14 августа 2024, 18:26
aarturov
24 июля 2024, 12:06
Компанія мене обдурила, взявши гроші за квартиру в проєкті ЖК NVER у 2021 р. Минуло 2,5 років, а будинок не почали будувати.
14 августа 2024, 18:26
dden81879
20 июля 2024, 11:54
Об'єкти цього забудовника є довгобуди з 3-4 та перенесенням термінів введення в експлуатацію. ставлення до клієнтів погане. Будівництво вже третій рік.
Akim99
17 июля 2024, 11:09
Вони не дозволяють нам подати позов до суду, починають залякувати адвокатів і тиснути на наших представників. Я навіть уявити собі таке не миг, коли купував тут квартиру на етапі будівництва.
14 августа 2024, 17:08
ElDugin
13 июля 2024, 12:10
Купили квартиру в Познякижилбуді в комплексі, що будується в центрі Києва, житловий комплекс не будується, замість діалогу і вирішення питання вони грубят і загрожують полицией
14 августа 2024, 17:16
innanoeva
10 июля 2024, 12:50
Права власності інвесторів не дотримуються. Вони блокують оплачене майно та погрожують повідомити про це поліцію. Ганьба!
12 июля 2024, 17:04
Відгук не зарахований (на 12.07.2024).
zena1kovac
10 июля 2024, 12:45
Дуже хамські співробітники відділу продажів, які покажуть своє обличчя, як тільки ви обуритеся темпами будівництва. Вони змінюються на 100% в порівнянні з поведінкою, коли вас вмовляли вкласти сюди свої гроші. Не думайте купувати тут квартири.
12 июля 2024, 17:04
Відгук не зарахований (на 12.07.2024).
Solomiya1
2 июля 2024, 13:14
Нормальний комплекс. Менеджери на зв'язку. Відношення до клієнтів як і має бути — чудове. Затримка в здачі в експлуатацію з зрозумілих причин. Все нормально. Нарікань немає.
AlisaD
2 июля 2024, 10:50
Подумайте про це, перш ніж вибрати квартиру в POZNYAKIZHILBUD. Житловий комплекс NVER — яскравий приклад ставлення до будівництва, термінів введення в експлуатацію і, звичайно ж, до самих інвесторів. Суцільне ігнорування.
Kirillo99
30 июня 2024, 8:44
Классний будинок. І відділ продажу вічливий. Зручне планування квартир, що дуже подобається. Розташування комплексу хороше. Рекомендую!
OlgaTaranuxa
5 июня 2024, 10:53
Зробила покупку квартири в будинку Нвер. Залишаю позитивний відгук. Отримала супровід на всіх етапах. Все добре.
4 (не засчитана)
DaniilVV
4 июня 2024, 18:30
Мені подобається розташування комплексу Nver. Сама квартира, яку ми купили, простора з нормальним плануванням.
4 (не засчитана)
NadiyaKL
30 мая 2024, 13:05
Звернулись щодо купівлі квартири в Нвер. Все розповіли, показали, документи показали. Єдине що, прийшлося почекати хв. 30 — 40, бо тривога була. Але нам запропонували сховище. Ми подивились всі варіанти. Менеджери досвідчені. Все чудово. Купуємо.
Rostyslav Nikolenko
8 июня 2023, 18:49
Коли закінчиться війна, обов'язково розберуся з вами в суді! Будівництво не починають вже 2 роки, обман пайовиків, думав що таке буває тільки у фільмах, а ні я зіткнувся з цим у реальному житті!
Serhij Maksymchuk
26 марта 2023, 16:55
Неприємна ситуація сталася зі мною два роки тому, навіщо я тільки послухав свого знайомого і вклався в будівництво в даному ЖК, думав хоч нерухомість буде хороша за спиною,
а зараз не грошей, ані квартири. Одні емоції та й годі. Судове засідання все переноситься, доки нічого не можуть вирішити.
Страницы: 12