Не рекомендую будинки від «Київміськбуд»

Mikalia1 Mikalia1
19 октября 2021, 16:42
Вже більше 4 років маю справу з будинками від «Київміськбуд» та, на жаль, розчарувалась в цій компанії повністю. Підхід компанії до будівництва, а особливо до обслуговування будинку, застряг ще десь у 80хх роках 20 століття. Так, бонусом від Київміськбуду для інвесторів є те, що в придачу до квартири Ви отримуєте славнозвісну осблуговуючу компанію ТОВ «ЖК Сервіс Груп» на чолі з Мельником Сергієм, який навіть приблизно не розуміє що таке «сервіс чи комфорт». Ця обслуговуюча компанія просто збирає гроші з співвласників будинку, а взамін Ви отримуєте максимум «заміну лампочки у підїзді», і то після того, як попросите це зробити за Ваші ж гроші. Ця компанія виставляє рахунки задніми числами без попереджень, пояснень і незрозуміло за що. Виборовши від них будинок силами ініціативної групи та створивши ОСББ, вони ніяк не змиряться з фактом, що більше немає звідки здирати гроші (хоча по Києву наш будинок не єдина їхня жертва). Мінімум в 4 будинках, які вони обслуговують, аналогічна ситуація. В 2020 році затримавши запуск опалення у декількох ЖК по Києву, їх показували по телебаченню. Цього року вони разом з Київмськбудом не віддають співвласникам будинку котельню, яка знаходиться у нашому будинку і повинна давати тепло всьому будинку, як наслідок її запуск є неможливим. ТОВ «ЖК Сервіс груп», «Енерго Сервіс Груп», «Київміськбуд» — це все одні і ті ж аферисти, які не можуть нажитись на чужих грошах і які мутять різноманітніші схеми, як заробляти на інвесторах. Наприклад, в наш будинок вони привели компанію по встановленню домофонів, представник якої зібрав з квартир по 300-400 дол.і зник. Мельник Сергій від цієї компанії відхрещуються і робить вигляд, що не знає як вони потрапили в наш будинок. Одним словом, це УТОПІЯ. І все, що вони Вам обіцятимуть — замилювання очей.

Главная / Все застройщики / Киевгорстрой / Отзывы / Не рекомендую будинки від «Київміськбуд»