ЖК«Срібна вежа» - те, що Граніт обіцяв на словах - не виконано. Треба завжди все записувати і завіряти, словам не вірте!

sylviyaheach sylviyaheach
4 ноября 2017, 13:12
1
Коли купували житло, забудовник пообіцяв охорону, закриту територію.

Коли заїхали, то люди зіткнулись з багатьма проблемами по дому, які вирішують наразі лише своїми силами. Одним з таких моментів став захист будинку. У будинку почали викручувати батареї на поверхах, грабувати квартири, лазити наркомани (шприци на сходах), були навіть бійки (багато крові, розбиті пляшки), дах зіпсований якимись малолітками. Виламували двері, розбивали вікна, були крадіжки будматеріалів, навіть напад на інвестора, погрожували зброєю. І багато іншого.
Коли прийшли з питаннями до Граніта, то відповідь була така, що у договорі нічого такого немає про охорону. І нажаль це правда.

Висновок: замість бізнес класу інвестори отримали міцний економ, а після всіх знущань над інвесторами Граніт зняв охорону будинку і залишив відкриті вхідні групи.
А безпека — це обов'язковий елемент проживання в будинку в наш час.

Комментарии - 3

+
0
sumbo5
sumbo5
4 ноября 2017, 13:32
#
Это Лукьяновка, такой район… По сети вообще Очень много негатива про СВ. А они еще и усугубляют. С такой репутацией застройщика будущее сложное будет. Сроки сдачи дома в эксплуатацию сильно затянули?
+
0
sylviyaheach
sylviyaheach
4 ноября 2017, 13:41
#
Так, ще у 2014 році мали вже стати власниками… гарячої води нема. Заселили людей лише для того, щоб повісити комуналку на жителів, платежі по промисл. тарифах.
У Граніті вони завчасно знали, що права власності не буде.
+
0
sumbo5
sumbo5
4 ноября 2017, 14:49
#
***
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Реклама
Главная / Все застройщики / Корпорация «Гранит» / Отзывы / ЖК«Срібна вежа» - те, що Граніт обіцяв на словах - не виконано. Треба завжди все записувати і завіряти, словам не вірте!