Минфин - Курсы валют Украины

Установить
pivasik
pivasik
25 марта 2013, 14:00
pivasik
1. Порядок и процедура выделения земли для последующей регистрации и приватизации.
2. Порядок госрегистрации и приватизации старой застройки (дом в частном секторе).
3. Самозахват и борьба с захватчиками. Что, куда и кому писать?
4. Необходимость обновления старых документов на землю, таких как выписки сельрады 60-х годов.
Ответ эксперта
OPinchuk
Олександр Пінчук
4 апреля 2013, 16:19
Порядок и процедура выделения земли для последующей регистрации и приватизации.
Відповідь на питання.
Коротко можна сказати, що відповідно до норм Земельного кодексу України громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність.
Зміст такого клопотання, а також документи, які обов’язково додаються до нього визначено нормами чинного законодавства, зокрема Земельного кодексу України.
Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування у місячний строк розглядає клопотання і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні.
Підстави відмови у наданні дозволу визначені ч. 2 ст. 118 Земельного кодексу України.
Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін. Отримавши погоджений проект землеустрою цей же орган приймає рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.
Наступним кроком після затвердження проекту землеустрою є Державна реєстрація земельної ділянки, а також державна реєстрація права власності на таку земельну ділянку.

Порядок госрегистрации и приватизации старой застройки (дом в частном секторе).
Відповідь на питання.
Ви мабуть мали на увазі оформлення права власності на житловий будинок.
У Вас, перш за все, повинно бути рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про дозвіл на таке будівництво (в іншому випадку — це буде самочинне будівництво). Необхідно також мати технічну документацію на будинок.
Реєстрація речових прав на нерухоме майно, зокрема на житловий будинок, регулюється ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Оскільки тематикою цієї конференції є реєстрація прав безпосередньо на землю, тому більш детальну та розгорнуту відповідь на це питання Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію.

Самозахват и борьба с захватчиками. Что, куда и кому писать?
Відповідь на питання.
Якщо Ваші права було порушено, то перш за все слід звернутись до фахівців з метою отримання кваліфіковано допомоги. Треба зазначити, що для визначення шляхів та способів боротьби із «самозахватчиками» необхідно володіти більш детальнішою інформацією, а також бажано ознайомитись та проаналізувати документи.

Необходимость обновления старых документов на землю, таких как выписки сельрады 60-х годов
Відповідь на питання.
В 60-х роках ще не існувало електронного реєстру земельних ділянок, вся інформація містилась в паперовому вигляді, тому якщо відомості про земельну ділянку в свій час не були внесені до Державного реєстру земель, то такі землі підлягають державній реєстрації.
Державна реєстрація здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством України, на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою власників земельної ділянки.
Крім цього, власники земельних ділянок, інформація про які не внесена в Державний земельний кадастр, на сьогоднішній день не мають 100% гарантії прав власності, і є ризик, що такі земельні ділянки можуть перейти у власність іншим недобросовісним особам.
Следить за новыми комментариями

Комментарии - 1

+
0
pivasik
pivasik
4 апреля 2013, 17:07
#
Спасибо за ответы.
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться