Ужасная, наглая страховая компания

011022 011022
6 апреля 2016, 10:00
1
У меня случился страховой случай — ишемическая атака с нарушением головного кровообращения. Прислали непонятно какую скорую помощь в стационар не забрали, укололи укол от давления и все лечение. Даже не назначали консультацию неврапотолога. Страховые платежи не проводит, все болезни это хроника. Обыкновенная шарашкина контора с которой нельзя иметь дело, если Вам дорого свое здоровье и жизнь

Комментарии (1)

+
0
ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ
ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ
8 апреля 2016, 9:07
м. Київ
#
Шановний Владиславе Валентиновичу!
З приводу Вашої скарги, повідомляємо наступне.
Після Вашого звернення до Вас була направлена бригада швидкої медичної допомоги, яка провела огляд і зробила ін’єкцію препаратів з метою полегшення кризового стану. При цьому, було рекомендовано консультацію терапевта, яка була організована та оплачена в той же день. Терапевт підтвердив попередній висновок щодо діагнозу та зробив призначення медичних препаратів, які також були нами повністю оплачені.
Вам також було організовано та оплачено консультацію невролога. Після консультації, де Вам було рекомендовано обстеження в умовах стаціонару, страхова компанія негайно забезпечила та оплатила Вашу госпіталізацію в стаціонар в той самий день, коли нами було отримано таку рекомендацію.
Протягом обстежень в стаціонарі діагноз, що вимагає стаціонарного лікування, не підтвердився. При цьому, страхова компанія оплатила як Ваше перебування в стаціонарі, так і всі призначені в цей час медикаменти та обстеження.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться