Які вони молодці!

Vitaly Vitaly
6 мая 2015, 17:18
12 липня 2012 я отримав у ДТП важку черепно-мозкову травму. На той момент я не був клієнтом страхової компанії. У наслідку такої важкої травми, мені присвоїли третю групу інвалідності. Піднявшись на ноги і розрахувавшись з величезними боргами за лікування та операції, я вирішив застрахуватися. 19.06.2014 я отримав поліс страхової компанії MetLife, дана страхова компанія прийняла мене на обслуговування вже будучи інвалідом. У грудні 2014 року, я отримав від них страхову виплату, з причини госпіталізації на 12 днів перед новим роком, навіть незважаючи на те, що мій 12-ти денний візит в лікарню був плановий, у зв'язку з ускладненням після ДТП 2012 року.

Dimikosha
Dimikosha
16 марта 2017, 1:38
Київ
Брехня, такого бути не може. Якщо подія була ДО укладення договору, то компанія ніяких зобовязень не має. Або ви Ви просто обдурили компанію, що теж, погодьтесь, дуже комічно виглядає
**якщо звісно, госпіталізація не була повязана з травмою, отриманою ДО укладання договору
mary27
mary27
2 октября 2017, 23:24
mary
Хм, у него была дополнительная рисковая программа по госпитализации, но считается госпитализация по травме, и до заключения договора.
Виталий банально врет.
И да, инвалидов страхуют в индивидуальном порядке, по грабительскому страховому тарифу.