Які вони молодці!

0/5
Vitaly2015-05-06 17:18:35
12 липня 2012 я отримав у ДТП важку черепно-мозкову травму. На той момент я не був клієнтом страхової компанії. У наслідку такої важкої травми, мені присвоїли третю групу інвалідності. Піднявшись на ноги і розрахувавшись з величезними боргами за лікування та операції, я вирішив застрахуватися. 19.06.2014 я отримав поліс страхової компанії MetLife, дана страхова компанія прийняла мене на обслуговування вже будучи інвалідом. У грудні 2014 року, я отримав від них страхову виплату, з причини госпіталізації на 12 днів перед новим роком, навіть незважаючи на те, що мій 12-ти денний візит в лікарню був плановий, у зв'язку з ускладненням після ДТП 2012 року.

Коментарі до відгуку - 2

DimikoshaDimikosha2017-03-16 01:38:08
Брехня, такого бути не може. Якщо подія була ДО укладення договору, то компанія ніяких зобовязень не має. Або ви Ви просто обдурили компанію, що теж, погодьтесь, дуже комічно виглядає
**якщо звісно, госпіталізація не була повязана з травмою, отриманою ДО укладання договору
marymary2017-10-02 23:24:41
Хм, у него была дополнительная рисковая программа по госпитализации, но считается госпитализация по травме, и до заключения договора.
Виталий банально врет.
И да, инвалидов страхуют в индивидуальном порядке, по грабительскому страховому тарифу.
Відгук успішно відредаговано