Ненадійна компанія

sfifa sfifa
26 октября 2016, 10:39
Гасло Вашоі компаніі — це підтримка та захист клентів в тяжку для них хвилину. Все так гарно ви розказували, і я вам повірив -став вашим кліентом. І в тяжку для мене хвилину коли мені була потрібна ваша допомога ви мені відмовили-у вас ненайшлося вільного лікаря щоб приіхав до мене. А я заболів, ось так ви турбуетеся — немаю бажання мати з вами справи. Ви ненадійна компанія.

Helenka61
Helenka61
5 декабря 2016, 16:19
Не дивно, що нічого не змінилось. В нашій сім«ї був інцидент — один із членів сім»ї був застрахований по медичному договору у цій компанії. Банальний апендицит стався — їхні доблесні лікарі швидкої не змогли поставити діагноз. Людина сутки промучилась, бо хибний діагноз був. Поки самостійно не звернулись по знаймству до лікаря — прооперували. А потім виявилось, що з тією клінікою, де оперували, у страхової компанії не було договору, тому відшкодують лікування тільки згідно чеків. А які чеки, якщо там вже часу не було на цю паперову тяганину — все лікарю на ліки, головне, щоб все обійшлося. Слава Богу, що владналось. Але договір зі страховою був укладений даремно — лише зайві кошти потрачені.