СлонКредит

Показать другие кредиты

Слон кредит-шахраї!!!

1/5
Olgas782022-01-11 10:37:44
Більше року назад брали кредит в цій конторі, менеджер щоб нам його схвалили навіть свій номер вказала як контактний мій.Дали мені на руки договір з Альфа банком, реквізити Слона для оплати.Здивувалася -спитала -чому так, відповідь була що це їхня організація так працює, навіть печаті були в договорі і реквізитах відскановані, не… мокрі… як зазвичай.Брала на рік 50 000 грн.Мені видали картку Альфа банку з кредитним лімітом 50 000.За рік добросовісних платежів, я звернулася по довідку про закриття боргу, але не тут то було-мені говорять що я винна ще більше ста тисяч гривень, так як кредит оформлений терміном на три роки!!! Хоча в договорі і графіку платежів в мене прописано інше-12 місяців!!! Зі мною в один час таку ж суму брав інший чоловік то в нього сума платежу в місяць була в половину менша,і кредит він брав таку саму суму як і я на три роки!!! Тепер мені та моїм родичам по сто разів в день телефонують хамовиті співробітники Слона, погрожують що подадуть на мене в суд за ніби то підробку документів, які вони сами ж і підробили.Подавайте шановні!!! Я ж тільки за! Я приведу як свідка вашого представника, яка вже в вас не працює, бо ви і своїх обдурюєте, заставляючи приймати участь у своїх фінансових махінаціях.Вона все розповіла як ви працюєте!!! Ніколи не погоджуйтесь на документи без мокрих печатей та підпису їхнього співробітника, який буде впарювати вам і маму рідну лиш би заробити бонус.І відгуки гарні сами собі штампуєте, лиш би побільше людей обдурити!!! Документи надам, кому цікаво.
СлонКредит
11 января 2022, 16:55
Доброго дня, Olgas78! На жаль, з вашого коментаря не можна зрозуміти всі деталі обставин, що склалися. Ми завжди дотримуємося професійної етики. Якщо у вас був негативний досвід спілкування з представниками нашої компанії, будь ласка, поділіться з нами.Щоб ми могли розібратися в ситуації, чи дійсно є вина компанії, зв'яжіться, будь ласка:

• зателефонуйте за номером телефону 0800 330 383;
• надішліть листа на info@sloncredit.com.ua

З повагою, команда SlonCredit.

Комментарии к отзыву - 3

Olgas78Olgas782022-01-12 10:30:51
Так вже ж не раз зв*язувалася,але ж у відповідь я чую хамство,та те що я ніби то шахрайка та погрози мені та моїм рідним!!Скільки ж до вас звертатися ще?!А вчора мені прийшла смс ,що мені готові простити більшу частину боргу,якого немає!Я сміялася до сліз!А потім мені з номеру +380676764807 зателефонувала ваша співробітниця,яка відверто почала погрожувати,якщо не поверну ніби то борг,ти ви приїдете до мене додому,і мені буде непереливки.Такого ж змісту мені приходять смс повідомлення.Записи розмов я зберегла,для подальших судів.Хоча ваші співробітники вже напогрожували та нателефонували після 20.00 години на пару статей як мінімум.Це при тому що коли ви телефонуєте,чутно маленьку дитину,я так розумію працівники сидять по домах,і при цьому при своїх дітях дозволяють собі так поводитися говорячи що після 20 години вечора вони ще ніби то на робочому місці.Тепер я розумію всю ступінь серйозності вашої так званої організації.Дякую що хоч на публіку відповіли адекватно,щоб хоч трохи зберегти свою брехливу репутацію
Dusia123Dusia1232023-06-20 16:35:09
У меня на подобии случаи взяла кредит на 10000 и сказали переплата3000 я согласилась, после всего я должна заплатить 22000 взяла на десять месяцев а они говорят на 12 месяце в итоге ещё месяца не прошло хотела выплатить, ходила в банк не получается заплатить что то сбой у них на сайте, позвонили им они хамят так и не чего не понятно что дальше делать каждый день идёт просрочка короче не банк а ***
Dusia123Dusia1232023-06-20 16:39:02
Буду подавать на них в суд, и не только все разговоры записаны, буду подключать все свои связи, а они у меня есть
Отзыв успешно отредактирован