Обманюють

1/5
Mila20102024-01-28 10:59:02
Немає більше таких обманщиків як ця кантора.Намахують на чому можна, частково закриєш перерахують кошти.Закрити в особистому кабінеті потрібно заплатити 2% комісії, але миттєво прийде, запитую де вказано в договорі про ця %, кажуть що є підпункт умови як можна закрити в особистому кабінеті, а там пише просто як можна закрити, про % не пише, закрила через приват, у них протягом 2-х операційних днів іде, і це не система, казок не потрібно, я закриваю не тільки ваш кредит так,ічи субота чи неділя, все миттєво проходить, ви тіл у б нажертись, хоч на 200-300 грн з людини, скоти ви ,і вам ці кошти повернуться в іншу сторону… Вже як не важко, але ви людей обманюєте так, що це жах… Ще вам не довго залишилось… Такі брехливі кантори довго не тримаються
SelfieCredit
30 января 2024, 15:10
Доброго дня, Mila2010! Дякуємо за коментар. Для того, щоб відповісти на Ваше питання, необхідно знати умови договору. Будь ласка, зв'яжіться з нами за: info@selfiecredit.com.ua ми всі перевіримо та обов'язково з'ясуємо, у чому річ. З повагою, команда Selfie Credit.

Комментарии к отзыву - 2

Отзыв успешно отредактирован