Неберіть кредити .

1/5
ihor19762020-11-06 16:36:54
Добрий день всім бажаючим взяти кредит! Нещодавно був учасником сплати кредиту Кредіт Плюс -це компанія чи банк в ці тонкощі я не вникав. далі буде як Банк Було взято 6 тися гривень, віддали 13,5 тисяч гривень за період з липня по листопад 2020 року. Неприємним було те як спілкуються менеджери цієї компанії зі мною працював Артур (Арии) точно нічого сказати не можу тому, що в вайбері був Арии а представлявся як Артур. З його нецензуоної лексики, я зрозумів ,, щл це людина раніше перебувала в місцях позбавлення волі, або природою розумово обділена і нерозуміє, що таке імідж Банку при цьому порцшуючи закон «Про мову». Банк який має іноземний капітал і наймає бандитів на роботу то це є «шаражкіна контора». Тому шановні громадяни України (україїнці ) неберіть кредить в цьому Банку, якщр не хочете знати хто ви є, кого народили,і що вам зроблять якщо в терміни не віддасте кредит тому, що це бандити. За період повернення кредиту мені повзвонили родичі, куми, тітки, сусіди, яких я не мав телефону у свому мобільному ф де хто з них змінив номер місяць назад.Питання до кіберполіції де цейс Бак бере номери мобільнх телефонів, якими базами користується.До національного банку питання де такі відсотки у світі є 120 % відсотків річних чим керується Нацбанк якщо такій конторі видає ліцензію?

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован