Беззаконня

5/5
lepskaya2020-06-05 20:08:00
Я особисто не є клієнтом даноі мікрофінансовоі організаціі, на моє щастя. А от мій близький родич брав у них кредит, та через фінансові проблеми не зміг повернути вчасно. Якимись своіми методами працівники компаніі роздобули мій номер телефону та почали мене доймати безкінечними назойливими дзвінками та sms-повідомленнями про необхідність передати моєму родичеві інформацію про необхідність оплатити заборгованість.Але це був лише перший етап екзекуціі. Потім якась мила жіночка, працівниця компаніі, зателефонувала мені і в агресивній формі напала на мене, що якщо родич не оплатить, оплачувати буду я, тому що є поручителем.На мою вимогу представитися назвалася Москаленко І.В., але я не знаю, чи ця інформація правдива. Так як при декількох телефонних розмовах вона і слова не дала мені сказати в свій захист, то хочу сказати ій зараз, і всім, кому вона в такій же ситуаціі таке говорить- НЕ Є ПОРУЧИТЕЛЕМ І ВІДПОВІДНО ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ КРЕДИТНОГО ДОГОВОРУ ТОЙ, ХТО ЙОГО НЕ ПІДПИСУВАВ, ТОБТО НЕ НЕСЕ НІЯКОІ ФІНАНСОВОІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. Ще одна іхня фішка- лякати солідарною відповідальністю на основі родинного звязку. Так от, солідарна відповідальність із боржником перед кредитором настає у трьох випадках: у поручителя, у дружини або в чоловіка(за певних умов) або у спадкоємця боржника, Всі інші, навіть найближчі родичі, не несуть фінансовоі відповідальності. Також розповідають страшні казки про так звані виіздні групи, так званих колекторів, які в реальності взагалі стоять поза законом і мають право лише у ввічливій формі нагадати боржнику про його борг, але ні в якому разі не проникати з погрозами на приватну територію, в житло, наносити шкоду майну та здоров'ю боржника і його близьких, тому що в такому випадку ці діі матимуть склад злочину і підпадатимуть під статті Кримінального Кодексу Украіни. І якщо у випадку з телефонними погрозами навіть якщо до заяви в Поліцію прикласти аудіозаписи розмови з працівником МФО, обовязково попередивши його про запис, важко притягти когось до відповідальності, то у випадку з незаконним проникненням в житло і т.д. Поліція буде реагувати.Прийти до боржника ( а не до родичів) для вилучення майна ( у випадку з беззаставними кредитами) можуть лише державні, а з недавнього часу і приватні виконавці, для виконання судових рішень і в деяких випадках виконавчого напису нотаріусу, який з великим відсотком успіху може бути оскаржений в суді через ряд причин.Тому своіми розмовами такі от горе-працівники МФО вводять ні в чому не повинних людей, які нічого в них не брали в оману, перекручують дійсність, погрожують ім та порушують душевний спокій. Такі працівники зазвичай ображені життям, в причину своіх професійних та моральних якостей звісно не можуть знайти кращу роботу та бути корисним суспільству, от так і паразитують на громадянах Украіни кидаються на них, кусають та поливають добірною лайкою. Керівнику даноі організаціі хочу донести свою думку, що той хто брав кредити, без сумніву повинен оплачувати іх та відсотки, але так як знаю, що працівники, які працюють з клієнтами отримують відсотки від опрацьованих неплатників, то в даному випадку я б краще дочекалася рішення суду чи виконавчого напису нотаріуса, ніж оплачувати своі кревні такій грубіянці на премію, тим паче, що суд з великою вірогідністю зменшить безпідставно нараховані захмарні відсотки та пені.

Комментарии к отзыву - 1

Anna7888899999Anna78888999992020-06-12 11:46:59
Самая не адекватная шарага !!!Звонят с левых номеров угрожают и требуют деньги на свои личные карты ,грозят росправой и забрать ребенка, документы не предоставляют но законом Украины я как клиент имею право получить всьо что я прошу!!! +380637023237 Вот эта не адекватная особа звонит и представляется представительом компании и говорит Я сейчас на твой номер скину номер карты и ты переведи деньги но когда я ей сказала что идёт запись разговора отключилась...Также с моей личной карты Приват Банка они украли деньги
Отзыв успешно отредактирован