Скарга

1/5
OlgaChepur2023-08-28 14:59:50
Добрий день, працівники данної компанії застосовують психологічний тиск, психологічне насилля, погрози, телефонний терор. Не йдуть на постуступки клієнту, який не відмовляється від оплати боргу. Відмовляються знімати борг офіційно з заробітної плати. Прошу вжити заходів стосовно дій працівників данної компанії та щоб вони погодили реструкторизацію боргу або тимчасово на тиждень припинили телефонний терор, а за тиждень я закрию борг в повному обсязі.
Credit7
6 ноября 2023, 14:37
Добрий день, Ольго. Ми дуже цінуємо наших клієнтів та завжди намагаємось вирішити питання та допомогти в складній ситуації. Для вирішення Вашого питання, будь ласка, напишіть нам на info@credit7.ua або зателефонуйте до нашого Контакт Центру і ми обов'язково вирішимо Ваше питання. З повагою, команда Credit7

Комментарии к отзыву - 1

credit7uacredit7ua2023-11-06 14:37:29