заява

irynashep 23 марта 2015, 22:21
Кто точно знает как писать заявление? только паспортные данные и код или все таки расписывать статьи закона и копии документов прикладывать?

KrRog
KrRog
24 марта 2015, 16:13
Пишут, что только копии паспорта и кода, но я думаю лучше расписать и приложить копии документов (не помешает)
helen123
helen123
24 марта 2015, 19:18
К заявлению прилагаются копии паспорта и кода.Может быть на сайте банка опубликует образец заявления.
24 марта 2015, 22:08
И когда этот образец может примерно появится?
ministr2015
ministr2015
24 марта 2015, 20:53
А зачем копии? Лучше сразу паспорт и код вложить. Так вернее. А то вдруг не выплатят больше 200 000…
25 марта 2015, 1:25
Уповноваженій особі
Фонду гарантування вкладів
фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»
Славкіній Марині Анатоліївні.
адреса проживання ****, м. *******, вул. ****************
ідентифікаційний номер: ***************
контактний телефон: *****************
25 марта 2015, 1:25
ЗАЯВА про задоволення вимог кредитора.
Відповідно до постанови Правління Національного банку України від 19.03.2015 № 188 «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк», виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийнято рішення від 20.03.2015 № 63 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «ВіЕйБі Банк» (далі – Банк), та керуючись ч.5 ст.45 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі — Закон), прошу Вас визнати мене кредитором Банку та повідомляю Вас про грошові вимоги до Банку, які складаються з виплати відсотків за вкладом, нарахованих під час здійснення тимчасової адміністрації до дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Банку, у відповідності до договору банківського вкладу:

* договір банківського вкладу від ****************** р. № *******************;
25 марта 2015, 1:26
На підставі вищевикладеного, у відповідності до ч.5 ст.45, ч.2 ст.49, ч.1 ст.26, п.4 ч.1 ст.52 Закону, прошу:
1. Прийняти та розглянути мої грошові вимоги до Банку, які складаються з виплати відсотків за вкладом, нарахованих під час здійснення тимчасової адміністрації до дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Банку,.

2. Задовольнити мої вимоги шляхом включення їх до реєстру акцептованих вимог кредиторів в порядку черговості, встановленої п.4 ч.1 ст.52 Закону.

3. Письмово повідомити мене про акцептування моїх вимог за адресою проживання.

Додатки:
1.Копія **************** сторінок паспорту.
2.Копія ідентифікаційного номера.
3.Копія договору банківського вкладу від *************** № **************…

**** підпис *** прізвище ім'я побатькові *****
березень 2015 р.
25 марта 2015, 8:09
Спасибо большое, а копии документов обязательные?
Charizma
Charizma
25 марта 2015, 22:54
Если счетов много, и не знаешь их все номера, тогда как?
27 марта 2015, 11:28
Говорят, что не надо указывать счета, они по ИНН посмотрят что за вами числиться, вопрос в том есть ли у вас документы которые подтверждают наличие средств у них на счетах? если придется обращаться в суд, то такие доки очень нужны!
Itruba
Itruba